Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

МАПА ЗА ПАТУВАЊЕ ОД СКОПЈЕ ДО ....

3 posters

Go down

МАПА ЗА ПАТУВАЊЕ ОД СКОПЈЕ ДО .... Empty МАПА ЗА ПАТУВАЊЕ ОД СКОПЈЕ ДО ....

Пишување by osa Пон Aвг 20 2018, 21:47

nikoj da se ponudi za pomosh ...da postira soobrakajna karta za Makedonija ...tolku li beshe od ljubovta kon drzavata ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

МАПА ЗА ПАТУВАЊЕ ОД СКОПЈЕ ДО .... Empty Re: МАПА ЗА ПАТУВАЊЕ ОД СКОПЈЕ ДО ....

Пишување by Luxor Пон Aвг 20 2018, 21:51

Премал е просторот за детална мапа, впрочем еве како би изгледала.

МАПА ЗА ПАТУВАЊЕ ОД СКОПЈЕ ДО .... Kartar10
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6586
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

МАПА ЗА ПАТУВАЊЕ ОД СКОПЈЕ ДО .... Empty Re: МАПА ЗА ПАТУВАЊЕ ОД СКОПЈЕ ДО ....

Пишување by misterija Пон Aвг 20 2018, 21:53

osa напиша:nikoj da se ponudi za pomosh ...da postira soobrakajna karta za Makedonija ...tolku li beshe od ljubovta kon drzavata ....

Zarem Makedonija ne ja nauci uste??
Drzavava ja ljubam, narodot me nervira, a na internetov imas ljubov od sekakov vid, pa i soobrakaen.....hahahhaha..
Very Happy Very Happy
misterija
misterija

Број на мислења : 468
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

МАПА ЗА ПАТУВАЊЕ ОД СКОПЈЕ ДО .... Empty Re: МАПА ЗА ПАТУВАЊЕ ОД СКОПЈЕ ДО ....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот