Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PREDLOG NA VLADATA ZA IZMENI NA USTAVOT NA REPUBLIKA MAKEDONIJA

+10
Dino
osa
Luxor
OPOZICIONER
Bosonoga
PRVOBOREC
SHARENI
TRAJCHE
трендафил
Teo
14 posters

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

PREDLOG NA VLADATA ZA IZMENI NA USTAVOT NA REPUBLIKA MAKEDONIJA - Page 6 Empty Re: PREDLOG NA VLADATA ZA IZMENI NA USTAVOT NA REPUBLIKA MAKEDONIJA

Пишување by Luxor Нед Ное 11 2018, 11:00

Не гледам потреба од два исти поста на темата, затоа едниот е избришан.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6591
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

PREDLOG NA VLADATA ZA IZMENI NA USTAVOT NA REPUBLIKA MAKEDONIJA - Page 6 Empty Re: PREDLOG NA VLADATA ZA IZMENI NA USTAVOT NA REPUBLIKA MAKEDONIJA

Пишување by трендафил Нед Ное 11 2018, 20:47

Благодарам. Не забележав дека двојно е испратен постот бидејќи имав некој проблем со интернетот во моментот кога го праќав. Доколку тоа е последица на евентуално набљудување на мојата ИП адреса ги молам службите тоа да го прават попрофесионално без попречувања.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11172
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

PREDLOG NA VLADATA ZA IZMENI NA USTAVOT NA REPUBLIKA MAKEDONIJA - Page 6 Empty Re: PREDLOG NA VLADATA ZA IZMENI NA USTAVOT NA REPUBLIKA MAKEDONIJA

Пишување by Luxor Нед Ное 11 2018, 21:33

трендафил напиша:Доколку тоа е последица на евентуално набљудување на мојата ИП адреса ги молам службите тоа да го прават попрофесионално без попречувања.

Ц ц ц, стануваш параноичен?
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6591
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

PREDLOG NA VLADATA ZA IZMENI NA USTAVOT NA REPUBLIKA MAKEDONIJA - Page 6 Empty Re: PREDLOG NA VLADATA ZA IZMENI NA USTAVOT NA REPUBLIKA MAKEDONIJA

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот