Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кучиња

Страна 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by kiBik on Чет Апр 02, 2015 6:14 pm

Teo напиша:.... vikame deka imaat zmija vo dzeb...Кучиња - Page 3 Smiley-laughing021
Хмм... звучи двозначно...
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Чет Апр 02, 2015 6:16 pm

kiBik напиша:
Teo напиша:.... vikame deka imaat zmija vo dzeb...Кучиња - Page 3 Smiley-laughing021
Хмм... звучи двозначно...

E ako de...Neka zvuchi...da ne ti prechi mozhebi??? Кучиња - Page 3 Happy-smiley17

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by kiBik on Чет Апр 02, 2015 6:24 pm

Па! Малце... Освен ако не зборуваме за питони!!! Laughing Laughing
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Чет Апр 09, 2015 6:39 pm

Шу-цу, кинеска раса...

Кучиња - Page 3 Wallpapers-300x209Кучиња - Page 3 Shih-tzu-dog-wallpaper-1315738019-300x249Кучиња - Page 3 Si_cu_4_

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Саб Апр 11, 2015 10:20 pm

Ljasa apso, tibetska rasa. spagja vo grupata mali terieri i nastanal so vkrstuvanje na tibetski terier i tibetski shpaniel.

Кучиња - Page 3 Lhasa-apsoКучиња - Page 3 015645_W42_Lhasa-Apso

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Нед Мај 17, 2015 10:37 am

ПУЛИ

Кучиња - Page 3 Puli-1001

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Сре Jул 01, 2015 11:58 am

Lagoto Romanjolo ( Lagoto Romagnolo)

Куче за барање тартуфи

Кучиња - Page 3 1417697979o-romanjolo-glavna

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Нед Jул 05, 2015 3:45 pm

Еве една раса на кучиња. Ги викаат брадати коли.

Кучиња - Page 3 1392367652ti_Koli

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Нед Jул 05, 2015 3:46 pm

Еве и комондор.

Кучиња - Page 3 1365679907dor

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by kiBik on Нед Jул 05, 2015 4:56 pm

trut напиша:Еве една раса на кучиња. Ги викаат брадати коли.

Кучиња - Page 3 1392367652ti_Koli

Бе тва не е ли Уорси од Джейми и волшебното фенерче? Suspect Very Happy
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Чет Jул 09, 2015 11:02 am

Не знам кое е. Но еве уште еден интересен пес. Белгиски грифон.

Кучиња - Page 3 1361359261

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Саб Окт 03, 2015 10:01 pm

Kazhete posle deka kucheto ne e najdobar prijatel na chovekot...


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by reiter on Саб Окт 03, 2015 10:18 pm

професионалец Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by reiter on Саб Окт 03, 2015 10:21 pm

кој е подобар...кучето или мачката..


_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Саб Окт 03, 2015 10:26 pm

Ponekogash i machkite znaat da iznenadat...


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Саб Окт 03, 2015 11:09 pm

За такви испади на кучињата виновни се сопствениците кои или од незнаење или намерно ги прават агресивни. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Сре Фед 17, 2016 6:57 pm

Девојка го фотографира својот златен ретривер со неговите пријатели

Кучиња - Page 3 01
Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Сре Фед 17, 2016 6:57 pm

Кучиња - Page 3 02

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Сре Фед 17, 2016 6:57 pm

Кучиња - Page 3 03

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Сре Фед 17, 2016 6:57 pm

Кучиња - Page 3 04

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Сре Фед 17, 2016 6:58 pm

Кучиња - Page 3 05

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Сре Фед 17, 2016 6:58 pm

Кучиња - Page 3 06

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Сре Фед 17, 2016 6:58 pm

Кучиња - Page 3 07

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Сре Фед 17, 2016 6:58 pm

Кучиња - Page 3 08

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by Гостин on Сре Фед 17, 2016 6:59 pm

Кучиња - Page 3 09

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кучиња - Page 3 Empty Re: Кучиња

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот