Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

НЕВРЕМЕ ВО МАКЕДОНИЈА

Go down

НЕВРЕМЕ ВО МАКЕДОНИЈА Empty НЕВРЕМЕ ВО МАКЕДОНИЈА

Пишување by osa Пон Јун 24 2019, 16:57

Ова во Скопје беше повеке од невреме ...страшно

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот