Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сијарто ги избања небањатите

Go down

Сијарто ги избања небањатите Empty Сијарто ги избања небањатите

Пишување by PRVOBOREC Пон Апр 06 2020, 18:25

Ѓубрето од нимфомкс сакајки да наштети на Заев и СДСМ поставил прашање до Сијарто. Еве во целост како нимфомакс го пренесува тоа.

Сијарто ги избања небањатите Img_2390
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2450
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сијарто ги избања небањатите Empty Re: Сијарто ги избања небањатите

Пишување by PRVOBOREC Пон Апр 06 2020, 18:29

Небањатото говно пишува бешто за плескање, молење и слични моронштини што може да ги смисли изопачен мозок како неговиот. Ама од другите куртон медиуми на небањатите ја дознаване вистината иако и тие во својот куртонски стил се обидуваат да лажат дека Сијарто нешто му порачал на Заев.Сијарто ги избања небањатите Screen15Сијарто ги избања небањатите Img_2391

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2450
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сијарто ги избања небањатите Empty Re: Сијарто ги избања небањатите

Пишување by PRVOBOREC Пон Апр 06 2020, 18:32

Небањатите и покрај подметнувањата од канализацискиот исцедок од нимфомакс пак го попушија. Изгледа на Сијарто му е јасно кој во наредниот период ќе ја води државата па учтиво им покажа среден прст на куртоните небањати.

Сијарто ги избања небањатите Img_2392
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2450
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сијарто ги избања небањатите Empty Re: Сијарто ги избања небањатите

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот