Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

+4
Teo
misterija
Luxor
PRVOBOREC
8 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by PRVOBOREC Вто Сеп 25 2018, 12:26

Нема да коментирам ништо, бројките зборуваат сами за себе.

(ВИДЕО) АНКЕТА НА 1ТВ И „РЕЈТИНГ“ – ПОДДРШКАТА НА ГРАЃАНИТЕ ЗА ЕВРОАТЛАНТСКИТЕ ИНТЕГРАЦИИ ПОСТОЈАНО РАСТЕhttps://lokalno.mk/video-anketa-na-1tv-i-rejting-poddrshkata-na-graganite-za-evroatlantskite-integratsii-postojano-raste/

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2438
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Luxor Вто Сеп 25 2018, 19:05

Да му појасниме на Трендо низ сликички, може полесно ќе разбере.

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ 1110
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6577
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Luxor Вто Сеп 25 2018, 19:05

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ 2210
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6577
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Luxor Вто Сеп 25 2018, 19:06

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ 3310
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6577
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Luxor Вто Сеп 25 2018, 19:06

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ 4410
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6577
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Luxor Вто Сеп 25 2018, 19:06

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ 5510
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6577
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Luxor Вто Сеп 25 2018, 19:07

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ 6610
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6577
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Luxor Вто Сеп 25 2018, 19:07

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ 7710
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6577
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Luxor Вто Сеп 25 2018, 19:07

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ 8810
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6577
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by misterija Вто Сеп 25 2018, 20:05

Од каде ли ги извадивте анкетите само да ми е да знам, длеку од вистинатата!?

Интересно е да се видат анкетите на други форуми во темата за излез на референдум..уочливо води одговорот дека нема да излезат луѓето воопшто на гласање.

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 468
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Luxor Вто Сеп 25 2018, 20:47

Анкетава не е од форум, прочитај го првиот пост. Ако имаш сознанија за други релевантни анкети изработени од истражувачки агенции не е лошо да ги споделиш.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6577
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by misterija Вто Сеп 25 2018, 21:07

luxor напиша:Анкетава не е од форум, прочитај го првиот пост. Ако имаш сознанија за други релевантни анкети изработени од истражувачки агенции не е лошо да ги споделиш.

Немам други сознанија за било какви спроведени анкети, не верувам и така..но оваа анкета е тотално наместена.

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 468
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Teo Вто Сеп 25 2018, 21:27

A zhelba stisna???
Teo
Teo

Број на мислења : 5085
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by misterija Вто Сеп 25 2018, 21:34

Stisnav nesto drugo a zelba pomisliv Laughing Razz

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 468
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Teo Вто Сеп 25 2018, 21:40

E pa nishto togash, sepak poverojatno e anketata da e relevantna... Shto ne go skratuva tvoeto pravo da mislish deka e namestena...
Teo
Teo

Број на мислења : 5085
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by misterija Вто Сеп 25 2018, 21:43

Teo напиша:E pa nishto togash, sepak poverojatno e anketata da e relevantna... Shto ne go skratuva tvoeto pravo da mislish deka e namestena...

Ete taka, a zdravje na 01 oktomvri, ke prajme moabet kako bese i sto bese.

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 468
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by трендафил Сре Сеп 26 2018, 20:18

Поздрав и од мене до небањатите што веруваат во анкети само ако се во полза на тврдењето на нивниот пастир.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11011
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Luxor Сре Сеп 26 2018, 20:24

Среќа што такви анкети нема. Дури и во анкетите на Божиновски од ИПИС референдумот е успешен.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6577
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Веритес Чет Окт 18 2018, 20:47

Дали  сликичките   му   помогнаа   на   Трендо?  Не   верувам.   Лухсор   на  тие  сликички   се  радуваше   како   бебе   на   лижавче.   Сега  лухсор   ќе   лиже  лижавче  и   ќе  си  гледа    сликички   за   да  ја  задоволи   својата  суета.  Сите   Македонци?"cyclopsПодржувачите   на  едно   прашање   од  референдумот (името)   Македонија   и  македонскиот  устав   ги   множи  со  нула...  Затоа   Трендо   не  го  разбира   цртаниот   филм   на   Лухсор! clown Exclamation

luxor напиша:  Да му појасниме на Трендо низ сликички, може полесно ќе разбере.

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ 1110


Веритес

Број на мислења : 36
Join date : 2015-09-27

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Teo Чет Окт 18 2018, 21:12

Prestani namerno da dodavash crtichki i navodnici vo citatite, za postot i citiranoto da izgledaat za nikade...Opciite na forumot se sosema ispravni i toa mozhe da bide napraveno samo namerno...Nemoj da ti tekne da mi raskazhuvash prikazni za IT tehnologijata kako brauzeri ili operativni sistemi...Ne mi prechi da pishuvash ama mi prechi namerno da gi unakazuvash postovite i temite...Ova sfati go kako predupreduvanje...
Teo
Teo

Број на мислења : 5085
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by misterija Чет Окт 18 2018, 21:14

Teo напиша:Prestani namerno da dodavash crtichki i navodnici vo citatite, za postot i citiranoto da izgledaat za nikade...Opciite na forumot se sosema ispravni i toa mozhe da bide napraveno samo namerno...Nemoj da ti tekne da mi raskazhuvash prikazni za IT tehnologijata kako brauzeri ili operativni sistemi...Ne mi prechi da pishuvash ama mi prechi namerno da gi unakazuvash postovite i temite...Ova sfati go kako predupreduvanje...

За кого важи ова погоре?

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 468
Join date : 2016-12-30

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Teo Чет Окт 18 2018, 21:17

Za tebe ne...Ushte ne sum zabelezhal da gi zloupotrebuvash tehnichkite opcii na forumot...Toj shto gi pravi tie raboti znae...
Teo
Teo

Број на мислења : 5085
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Luxor Чет Окт 18 2018, 22:15

Веритес напиша:Дали  сликичките   му   помогнаа   на   Трендо?  Не   верувам.   Лухсор   на  тие  сликички   се  радуваше   како   бебе   на   лижавче.   Сега  лухсор   ќе   лиже  лижавче  и   ќе  си  гледа    сликички   за   да  ја  задоволи   својата  суета.  Сите   Македонци?"cyclopsПодржувачите   на  едно   прашање   од  референдумот (името)   Македонија   и  македонскиот  устав   ги   множи  со  нула...  Затоа   Трендо   не  го  разбира   цртаниот   филм   на   Лухсор! clown Exclamation

Не си уставот а уште помалку си Македонија, значи остануваш само уште една дпмне-офца.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6577
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by трендафил Нед Окт 21 2018, 08:57

Да беше расположението во Собранието такво како во анкетата ќе се гласаше во закажаниот термин, а не во 21.:45 колку што требаше да се убедат во поголем дел обвинетите за различни видови на криминал дека треба да гласаат ЗА. Ајде да веруваме дека без да им се понуди нешто во замена за тоа, односно дека судот ќе одлучи независно дали се виновни. Да не беше тужбата против Грција во Хаг и да прифатеше Груевски промена на името сега тој ќе беше вазал, а Заев во затвор. За жал толкава е слободата и демократијата во Македонија. Но не е секој роден за вазал.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11011
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Teo Нед Окт 21 2018, 09:37

Da nekoj se ufilmuva deka mozhe da bide diktator...Kako shto se ufilmuvashe tvojot pastir Grujoshesku...I koj protiv jasno iskazhanata volja na makedonskiot narod sakashe da go napika vo nekakva evroaziska unija i da vladee vechno...
Teo
Teo

Број на мислења : 5085
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ Empty Re: АНКЕТА - ПОЗДРАВ ЗА НЕБАЊАТИТЕ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот