Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Културата на небањатите

2 posters

Go down

Културата на небањатите Empty Културата на небањатите

Пишување by PRVOBOREC Чет Aвг 18 2022, 20:23

Овој патриот инаку студирал во Софија и има бугарски пасош.

Културата на небањатите Img_1240
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2438
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Културата на небањатите Empty Re: Културата на небањатите

Пишување by PRVOBOREC Чет Aвг 18 2022, 20:25

Гарант не смее да се погледне во огледало ама други ќе руга за физички изглед.

Културата на небањатите Img_1241

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2438
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Културата на небањатите Empty Re: Културата на небањатите

Пишување by трендафил Пет Aвг 19 2022, 14:27

За жал тешко е да се употребуваат добри зборови за предавници и слуги на непријателите на Македонија. Ниту може да не се има омраза кон предавниците.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11011
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Културата на небањатите Empty Re: Културата на небањатите

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот