Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ИЗГОРЕ МОДУЛАРНАТА КОВИД БОЛНИЦА ВО ТЕТОВО

2 posters

Go down

ИЗГОРЕ МОДУЛАРНАТА КОВИД БОЛНИЦА ВО ТЕТОВО  Empty ИЗГОРЕ МОДУЛАРНАТА КОВИД БОЛНИЦА ВО ТЕТОВО

Пишување by TRAJCHE Чет Сеп 09 2021, 00:31

МНОГУ ПОВРЕДЕНИ И ЖРТВИ ...ЖАЛНО И ТАГИЧНО ...СОЧУСТВО ДО СЕМЕЈСТВАТА ...
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 675
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ИЗГОРЕ МОДУЛАРНАТА КОВИД БОЛНИЦА ВО ТЕТОВО  Empty Re: ИЗГОРЕ МОДУЛАРНАТА КОВИД БОЛНИЦА ВО ТЕТОВО

Пишување by Flora Пет Сеп 10 2021, 17:51

Direktorot podnese ostavka. Ministerot ima zakazan pres pa ke vidime dali ke se pravda ili ke prifati moralna odgovornost.

https://360stepeni.mk/direktorot-na-klinichkata-bolnitsa-vo-tetovo-podnese-ostavka/

Flora

Број на мислења : 416
Join date : 2018-08-05

Вратете се на почетокот Go down

ИЗГОРЕ МОДУЛАРНАТА КОВИД БОЛНИЦА ВО ТЕТОВО  Empty Re: ИЗГОРЕ МОДУЛАРНАТА КОВИД БОЛНИЦА ВО ТЕТОВО

Пишување by Flora Пет Сеп 10 2021, 17:56

Mala ispravka, i zamenikot na Filipce podnel ostavka.

https://zoom.mk/65785/

Flora

Број на мислења : 416
Join date : 2018-08-05

Вратете се на почетокот Go down

ИЗГОРЕ МОДУЛАРНАТА КОВИД БОЛНИЦА ВО ТЕТОВО  Empty Re: ИЗГОРЕ МОДУЛАРНАТА КОВИД БОЛНИЦА ВО ТЕТОВО

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот