Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

+10
IVA
delta
Teo
Естир
Hamad bim Khalifa
Г-ѓа Министерка
reiter
Фири
sofmak
osa
14 posters

Страна 19 of 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пон Јун 26, 2017 10:34 pm


Насмеана@nasmeana1h
Минатото нека си остане минато,а јас отсега ќе внимавам на кого ќе верувам.
4RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пон Јун 26, 2017 10:37 pm


Девојка со Џексонки@dzeksonkata2h
И ова го издржав. Шо е следно?
3RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пон Јун 26, 2017 11:12 pm

NewMoon@samoprikazna50m
Сакам да имам прилика, да те погледнам во очи и да прашам "зошто"?
2RETWEETS8FAVORITES

jas samo ke si ostanam na "sakam da imam prilika"...


Последната промена е направена од osa на Чет Јун 29, 2017 7:25 am. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пон Јун 26, 2017 11:17 pm

ne e za tuka ,ama aj interesno e ...neka stoi za spomen i dolgo sekavanje ....

Pezevenk Nizaeden@olabaven1h
Нема појако од млад брачен пар со дете и ја земале и бабата на одмор. Па пичка ви матер неспособна, сигурно ја ставате у средина да спие.
2RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пон Јун 26, 2017 11:37 pm

ubava pesnichka nemoze da ne ja slushnete i vie ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Сре Јун 28, 2017 11:56 pm


Битолчанка @halalbitolcanka41m
Заради она "Ти си знаеш" морав сè да научам.
2RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Чет Јун 29, 2017 7:30 am

ubava pesnichka ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Чет Јун 29, 2017 7:25 pm


Реален@neutralen_1h
Молкот не е решение, ама па и не создава проблеми.
8RETWEETS27FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Чет Јун 29, 2017 7:25 pm


Реален@neutralen_1h
Молкот не е решение, ама па и не создава проблеми.
8RETWEETS27FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Чет Јун 29, 2017 7:25 pm


Реален@neutralen_1h
Молкот не е решение, ама па и не создава проблеми.
8RETWEETS27FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Чет Јун 29, 2017 10:31 pm


Raven@_lady_raven_1h
Кажи ми, среќо...
Во колку други ме пронаоѓаш мене?
2RETWEETS14FAVORITES


ke mi kazesh?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Чет Јун 29, 2017 11:49 pm


Бони Топ@bonitopp2h
На некој чуден начин сѐ уште ми значиш
3RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пет Јун 30, 2017 8:08 am

Стефан@gms23199046m
Се издржува и жешково ако кога ќе станеш сабајле те чека порака од неа на мобилен : Добро утро, имај убав ден. Те сакам.
1RETWEETS3FAVORITES

ne samo toploto ,se !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Саб Jул 01, 2017 12:58 am

Жaне oд кaдрoвo@cccruella2h
Иам само пар слики од нас. Некогаш не добиваш шанса за повеќе од пар пошо мислиш дека го имаш животот пред себе за да се сликаш. А го немаш.
2RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Саб Jул 01, 2017 1:13 am


Илуминати@majndfuk1h
љубов е и кога ќе те остави на мира
1RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Саб Jул 01, 2017 7:25 pm


bez zborovi

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Нед Jул 02, 2017 12:53 am


ÅLEKSÅNDÅR@aleksandermen2h
Љубов не е кога бараш причини за да ја одржиш, љубов е кога бараш начини да ја одржиш.
2RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Нед Jул 02, 2017 4:14 pm


~Лејди♛Ди~@abelejdibe1h
Ако е љубов ќе се бориш, ако не е ќе заборавиш.
12RETWEETS27FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by EVITA Нед Jул 02, 2017 7:45 pm

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Firesh10

_________________
Стево Пендаровски , претседател на сите граѓани

EVITA

Број на мислења : 266
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Нед Jул 02, 2017 8:13 pm


Бони Топ@bonitopp2h
Комплексите се утепувачка
2RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Нед Jул 02, 2017 8:19 pm


Squirrel@lovelysquirrel_2h
Чувај ме таму каде што никоја друга нема да може да влезе.
1RETWEETS9FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Нед Jул 02, 2017 8:33 pm

Ina @mnogufina
А па оние мажи шо немаат муда да ти раскинат па ќе ја напраат врската пекол за ти да ги остаиш...дечко слободно земи си од моите улошки!
5:40 PM - 2 Jul 2017
12 12 Retweets 49 49 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Нед Jул 02, 2017 8:42 pm

☆Вилипина☆ @Ladybug1490
Не е најстрашно нешто да немаш пари...Најстрашно е да имаш празна куќа без љубов и радости...
2:53 PM - 2 Jul 2017
6 6 Retweets 33 33 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Нед Jул 02, 2017 8:46 pm

Мимикрија @MajaSpasovska1
Срце...И ти се предаде.
Мое си, а не ми припаѓаш повеќе...
2:33 PM - 2 Jul 2017

za zal.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Нед Jул 02, 2017 8:49 pm

Emilija‏
@__Emilija__
Follow
More
Најлошо е кога ќе сфатиш дека си можел, а не си се ни обидел.
4:52 AM - 2 Jul 2017

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 19 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 19 of 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот