Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

+10
IVA
Delta
Teo
Естир
Hamad bim Khalifa
Г-ѓа Министерка
reiter
Фири
sofmak
osa
14 posters

Страна 20 of 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 20 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Нед Jул 02 2017, 21:10

Blossom @im_reincarnated
Прифаќате да ја сакате во добро и во зло се додека швалерката не ве раздели?
3:05 PM - 2 Jul 2017
2 2 Retweets 21 21 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 20 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Нед Jул 02 2017, 23:52

Мимикрија @MajaSpasovska1
Незнаејќи дека денес е можеби последен пат, нема да се потрудиме...
Затоа многу убавини во животот ги пропуштаме.
10:00 PM - 2 Jul 2017

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 20 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пон Jул 03 2017, 00:30


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 20 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пон Jул 03 2017, 00:32

Ибе Паликуќа @Ibe_Palikukja
Точно е. Има два типа на мажи. Тој што го сакаш и сите други.
11:29 PM - 2 Jul 2017

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 20 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пон Jул 03 2017, 00:48

Мимикрија@majaspasovska134m
Што да ти кажам кога се' ќе престане?
Мислиш можевме нешто да смениме?
-Можевме посилно да се бориме.
Ех, само да с… https://t.co/IOVzmM9Uke
1RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 20 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by Teo Пон Jул 03 2017, 18:41

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 20 Firesh16
Teo
Teo

Број на мислења : 5085
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 20 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 20 of 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот