Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

+10
IVA
Delta
Teo
Естир
Hamad bim Khalifa
Г-ѓа Министерка
reiter
Фири
sofmak
osa
14 posters

Страна 18 of 20 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Саб Јун 24 2017, 14:24

Squirrel@lovelysquirrel_1h
Маж што се однесува како дете не може да чува жена.
4RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Саб Јун 24 2017, 14:25


iBOY@yelrambobtwo15m
За една личност, колку само си боледува срцето.
3RETWEETS4FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Саб Јун 24 2017, 14:46


Mindplumber@mindplumber2h
Срам да ви е што се ситите на заглавените на грчка граница!
Сериозно е, они тргнале да имаат со што да се фалат у вторник на работа.
Серозно
1RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Саб Јун 24 2017, 15:27

Кукуњавска‏
@Emmyllija
Follow
More
Не пробувајте да ги смените луѓето, сменете го односот кон нив
Retweets
10
Likes
35
Dona Simonovska☆Бунтовничката☆ПMulanНЕДОПИРЛИВАJovan BelicFake Taxi

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Нед Јун 25 2017, 00:46

EmptyPersona@darkhour_seeker1h
Не се врзувај премногу за луѓето...
Еден ден ќе си заминат, дури и без да ти кажат зошто!!
5RETWEETS14FAVORITES

a ti ednostavno nemozesh nishto da napravish ,za da gi sprechish

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Нед Јун 25 2017, 23:40


Насмеана@nasmeana1h
Секоја душа копнее за љубов и се труди да ја пронајде.
7RETWEETS19FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Нед Јун 25 2017, 23:42


EmptyPersona@darkhour_seeker57m
Понекогаш парите се посилни од љубовта....
3RETWEETS10FAVORITES

nerazbirlivo ...za mene ...jas nerazbiram shto e pishano

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Нед Јун 25 2017, 23:50

Баба Ванѓа@tikemikazes1h
ДЕЧКИ, ИЗГУБЕНА Е ВОЉА ЗА ЖИВОТ, ВЕ МОЛАМ РТ!
3RETWEETS6FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Нед Јун 25 2017, 23:57

#75
Среќ(н)а@sreknata1h
Тебе би ти го простила и она што се уште не си се сетил да го згрешиш.
0RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пон Јун 26 2017, 00:06

#75
Среќ(н)а@sreknata1h
Тебе би ти го простила и она што се уште не си се сетил да го згрешиш.
0RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пон Јун 26 2017, 00:43


~Лејди♛Ди~@abelejdibe12m
Да дотрчаш да ме гушнеш за да не сум сама.
3RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пон Јун 26 2017, 01:56


Лоло @whyalwaysme3048m
Ти имам верувано ме имаш лажено.
4RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пон Јун 26 2017, 02:09


Ѓавол_На_Светлината@el_sindromee2h
Сакам да ти кажам дојди и биди покрај мене, гушни ме силно и никогаш не пуштај ме, ама не можам. Не можам од стравот дека нема да дојдеш.
4RETWEETS7FAVORITES
ne go pishav jas ,ama go mislam istoto ......

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пон Јун 26 2017, 11:56


M&M@_mmmonroe_2h
Глумиш среќен а уствари душата ти е распарчена.
4RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пон Јун 26 2017, 12:58

Раскажувачката@msstorytella50m
Вистината е дека ми недостигаш. Лагата е дека јас на тебе не.
6RETWEETS12FAVORITES·Details
iskreno jas za tebe neznam ,ne ko shto pishale"ne"

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пон Јун 26 2017, 14:47


Squirrel@lovelysquirrel_2h
Најубаво време ми е кога си тука.
4RETWEETS16FAVORITES


ama te nema !!!!!!!

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пон Јун 26 2017, 14:51


~Лејди♛Ди~@abelejdibe51m
Итно се бара симпатија како за почеток!
4RETWEETS30FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пон Јун 26 2017, 14:53


iBOY@yelrambobtwo1h
Ако еден ден ти недостигам, остај ја гордоста на страна и дојди.
8RETWEETS23FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пон Јун 26 2017, 14:58


Стормрејџ@strastniot2h
Извини, те засакав на несакање.
3RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пон Јун 26 2017, 15:08


Jovan.Gj@jovangjorgiev2h
Начинот на кој те гледа, ти се обраќа, ти посветува внимание, верува во тебе ,се доказ дека тие две зборчиња ТЕ САКАМ не се од онака кажани.
3RETWEETS14FAVORITES

tochno

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пон Јун 26 2017, 15:11


Raven@_lady_raven_46m
Колку сме различни ти и јас?
Го криеме еден од друг тоа што и двајцата го знаеме. Исти чувства, исти емоции. А сепак од гордост разделени...
2RETWEETS12FAVORITES·


i ????????????????????????????????????

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пон Јун 26 2017, 17:05

Блек Флеш@izvrsitelot2h
Невиност и доверба се губи само еднаш.
-Јасно?
9RETWEETS30FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пон Јун 26 2017, 22:14


Шишарка@shisharka_24m
Удри појако животе, имам уште солзи.
4RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пон Јун 26 2017, 22:16


S&S@snowgirly244m
Една лага е доволна за да сите вистини станат сомнителни.
8RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by osa Пон Јун 26 2017, 22:26


Vvvila@omnivila2h
Aбе девојки како бе идете со женети мажи и после се лутите на зборот ороспија. Алоооо
9RETWEETS32FAVORITES

ne site ,ne im vadi muabet....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗА  И  ОКОЛУ  Љ У Б О В Т А - Page 18 Empty Re: ЗА И ОКОЛУ Љ У Б О В Т А

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 18 of 20 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот