Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ХРАНА

Страна 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

ХРАНА - Page 12 Empty Re: ХРАНА

Пишување by Гостин on Нед Фед 19, 2017 3:53 pm

Те:ХРАНА - Page 12 Jadenj10

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ХРАНА - Page 12 Empty Re: ХРАНА

Пишување by Dino on Пон Фед 20, 2017 10:57 am

Ova samo za slikanje go stavile ili moze i da se jade?

Dino

Број на мислења : 547
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

ХРАНА - Page 12 Empty Re: ХРАНА

Пишување by Гостин on Пон Фед 20, 2017 11:16 am

Оно се изеде минатата вечер.Ке станем 150 кила треба чоек да не Jаде се шо му стават на маса.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ХРАНА - Page 12 Empty Re: ХРАНА

Пишување by delta on Пон Фед 20, 2017 12:26 pm

na gosti bese ili doma toa go jadese,..nekoja slava da nemase,./
delta
delta

Број на мислења : 580
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

ХРАНА - Page 12 Empty Re: ХРАНА

Пишување by Гостин on Пон Фед 20, 2017 1:51 pm

Дома. Нели беше недела па жената решила да сготви како си требе.Не може да ни изхрани стадо од 5 волци.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ХРАНА - Page 12 Empty Re: ХРАНА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот