Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

+11
IVA
defo
osa
Естир
kiBik
reiter
Voivodata
Kalinda
хан Ацо
Hamad bim Khalifa
chargerburnout
15 posters

Страна 35 of 38 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Next

Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Luxor Пон Фед 27 2017, 21:20

Јас мислам дека не е. Затоа што точно знаеме дека тоа е Фири.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6586
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor Пон Фед 27 2017, 21:21

држи вода.

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Luxor Пон Фед 27 2017, 21:21

Viktor напиша:не мислам јас ништо, фактите сами говорат.

Убаво што имаш факти. Ајде да ги видиме.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6586
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Luxor Пон Фед 27 2017, 21:22

Viktor напиша:држи вода.

Што држи вода? Мислиш дека Фири има уште еден ник за кој не знаеме?
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6586
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor Пон Фед 27 2017, 21:25

тоа е твоја работа,дали има или не, ти треба тоа да го знаеш.


Последната промена е направена од Viktor на Пон Фед 27 2017, 21:28. Мислењето е променето 1 пати

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Luxor Пон Фед 27 2017, 21:27

Покрај толку можности за прокси адреси? А искрено и не ме интересира многу кој е кој се додека се држи до правилата.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6586
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor Пон Фед 27 2017, 21:30

мислиш, додека пишува-па макар и тресел глупости, и шири бугарска пропаганда, па се ќе дозволиш само да се множат постови, и да изгледа форумов дека е жив?

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Luxor Пон Фед 27 2017, 21:31

А ти што правиш сега? Коментираш модерирање?

https://melnica.forummk.com/t172-topic#6219
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6586
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor Пон Фед 27 2017, 21:34

кое од тие три правила го прекршувам , што патем , избрзано ми го посочуваш?

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Luxor Пон Фед 27 2017, 21:36

Прочитај внимателно па ќе видиш. И ако продолжиш ќе постапам точно како што е напишано во правилата.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6586
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor Пон Фед 27 2017, 21:39

Веќе беше опоменат, ова е втората мерка. Уште еднаш па ќе завршиме работа.

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor Пон Фед 27 2017, 21:44

банирај ме , жити се, дај немој да се мачиш. смисли нешто, непочитување, правилник, нешто оправдај се,мене ми е сеедно.
ако веќе си наумил, зар да губам време , во објаснување.

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Luxor Пон Фед 27 2017, 21:47

Да те банирам? Тоа е третата мерка од правилата?
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6586
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Teo Пон Фед 27 2017, 21:49

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Happy-smiley33 ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Happy-smiley33 ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Happy-smiley33

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 200
Teo
Teo

Број на мислења : 5088
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor Пон Фед 27 2017, 21:50

правилата си ги пишуваш ти , пријателе, јас ги прочитав. во ред е сега?

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Teo Пон Фед 27 2017, 21:52

Pa zoshto ne gi pochituvash koga vekje si se machel da gi prochitash???
Teo
Teo

Број на мислења : 5088
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by reiter Пон Фед 27 2017, 21:56

хмм,да не се замешани илуминатите на форумов Very Happy

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Ilumin10

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor Пон Фед 27 2017, 21:59

Teo напиша:Pa zoshto ne gi pochituvash koga vekje si se machel da gi prochitash???
ке ми кажеш еве ти, каде точно се неиспочитувани?

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Luxor Пон Фед 27 2017, 22:03

Komentiras moderiranje...Ne e tvoja rabota koga i zosto nekomu kje mu dozvolat ili ne da pisuva...
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6586
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor Пон Фед 27 2017, 22:09

и за тоа, се запна толку?
ок. ако така си мислиш. еве првото правило нема да го кршам. во суштина , ниедно од тие три.
а да пишувам можам, веројатно.
чуден си. вознемирен. како "Здравко“. во очекување.


Последната промена е направена од Viktor на Пон Фед 27 2017, 22:12. Мислењето е променето 1 пати

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor Пон Фед 27 2017, 22:11

ете. не ти го коментирам модерирањето, ама го кажувам впечатокот, како член кон член.
легално е тоа, нели?

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Luxor Пон Фед 27 2017, 22:11

Ако ти претставува задоволство да мислиш дека јас сум Здравко само продолжи. Мене не ми пречи.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6586
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor Пон Фед 27 2017, 22:13

не паѓај сега ниско: од каде ти е таа идеја? јас не сум помислил, ниту напишал такво нешто.

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Luxor Пон Фед 27 2017, 22:15

Viktor напиша:не паѓај сега ниско:

Навредуваш член на форумот? Каде јас така безобразно ти се обраќам тебе?
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6586
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Viktor Пон Фед 27 2017, 22:17

па со тебе е тешко да се комуницира, невозможно, ако си вака напнат, цело време на „штрек“ да уловиш некој збор што ќе си го прогласиш за навреда, за да брзо-брзо ја завршиш работата.
ти кажав, ако си решил да ме банираш, не се мачи со ова,и со одбројување.
а за она ниско паѓање: не беше навреда, а безобразно.. дај те молам. зар тоа беше нешто безобразно?
ако си сватил дека е навреда, се извинувам, ама намерата не е тоа,сериозно.

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 35 Empty Re: ДОБРО УТРО, ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 35 of 38 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот