Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by IVA on Нед Јан 31, 2016 11:35 pm

delta напиша:I kolec u srce da im zabiete da ne se povampirat. lol!
i ti se glupirash .aj glej si rabota
IVA
IVA

Број на мислења : 361
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by IVA on Нед Јан 31, 2016 11:38 pm

delta напиша:Zadnji se smee grobarot. Twisted Evil
pa i ti li ke kazuvas koj zajak kolku ushi ima ?
IVA
IVA

Број на мислења : 361
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by Гостин on Нед Јан 31, 2016 11:38 pm

A sto ti si veselata udovica? albino

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by IVA on Нед Јан 31, 2016 11:45 pm

delta напиша:A sto ti si veselata udovica? albino
udovicata ke se snajde ...glej ti da ne ostanes sam
IVA
IVA

Број на мислења : 361
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by Гостин on Нед Јан 31, 2016 11:47 pm

Najdobro e sam. Da ne ti e sram. albino

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by IVA on Нед Јан 31, 2016 11:49 pm

i jaaaaa  Very Happy
IVA
IVA

Број на мислења : 361
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by Гостин on Нед Јан 31, 2016 11:51 pm

albino albino albino


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by IVA on Нед Јан 31, 2016 11:52 pm

e mnogu ti e jaka pesnava ...
IVA
IVA

Број на мислења : 361
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by IVA on Нед Јан 31, 2016 11:53 pm

ja ti zboram za zajci ,ti mi pishuvash za magarence Very Happy
IVA
IVA

Број на мислења : 361
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by Гостин on Нед Јан 31, 2016 11:54 pm

Aj ijakni uiste ednas podobro da cujam. albino

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by Гостин on Нед Јан 31, 2016 11:55 pm

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Happy-smiley17 ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Happy-smiley17 ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Happy-smiley17

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by IVA on Нед Јан 31, 2016 11:55 pm

ti si na red ,ne ja
IVA
IVA

Број на мислења : 361
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by Гостин on Нед Јан 31, 2016 11:57 pm

Kakov red? Za tegnenje usi magareski? Razz

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by IVA on Нед Јан 31, 2016 11:59 pm

aj bre ne se glupiraj ,te chitaat drugi ....za kakvo magare zboris ,ja zboram za zajak ...me iznasmea  Very Happy Very Happy Very Happy
IVA
IVA

Број на мислења : 361
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by Гостин on Пон Фед 01, 2016 12:00 am

Za ovaa sto vika:

IVA напиша:i jaaaaa  Very Happy

Razz Razz Razz

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by IVA on Пон Фед 01, 2016 12:03 am

pa ti ni "rod"ne si razbiral ...hi hi hi ...pa magare e mashki rod ...
IVA
IVA

Број на мислења : 361
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by Гостин on Пон Фед 01, 2016 12:03 am

А јас викам да си ги смирите нервите. Да не морам да ве смирувам јас.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by IVA on Пон Фед 01, 2016 12:04 am

ti bre psihijatar da ne si ?
IVA
IVA

Број на мислења : 361
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by Гостин on Пон Фед 01, 2016 12:04 am

Unistuvac na zabavi. Aj cao.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by IVA on Пон Фед 01, 2016 12:05 am

ako si doktor odi lechi gi mrdnative ,ne mi popuvaj na mene ..
IVA
IVA

Број на мислења : 361
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by IVA on Пон Фед 01, 2016 12:08 am

si otide a ?
IVA
IVA

Број на мислења : 361
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by IVA on Пон Фед 01, 2016 12:08 am

ke mi dojdesh utre ..
IVA
IVA

Број на мислења : 361
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by osa on Пон Фед 01, 2016 12:11 am

vreme e za spienje .....utre posvezi i potolerantni...sepak ova e forum ,ne pazar

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15886
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by osa on Пон Фед 01, 2016 1:45 am

eh shto se raduvam na uspehot na forum "melnica"... nekoi pishuvaat ,no site chitaat  Wink...pa zatoa postoime za da ne chitaat ,za da pishuvaat ....zamisli i oni ne chitaat ....ke puknat

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15886
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by Гостин on Пон Фед 01, 2016 8:20 am

Нека почива во мир мртвиот форум. Very Happy

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ПОГРЕБ НА ФОРУМ - Page 2 Empty Re: ПОГРЕБ НА ФОРУМ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот