OD TVITER

Страна 5 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Пет Мар 13, 2015 11:29 pm

Алекс ‏@AJoveski Mar 6
Ова е врба, а вас ве ограбивме 80 илјади евра за неа. - #Ж

OD TVITER - Page 5 B_c4XhzWEAArwyx

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Саб Мар 14, 2015 8:36 am

Госпоѓица @ZenskiPrikazni
Follow
*** НОВО НОВО НОВО ***
Унапреди ја твојата ВМРО кариера и освој 3 гратис сендвичи на следниот митинг!
Дојди на твитер и вреѓај ме !!!
10:30 PM - 13 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Саб Мар 14, 2015 8:37 am

ЈУНГ_повеќе_од_Фројд @lea_misstres
Follow
9:28 PM - 13 Mar 2015

OD TVITER - Page 5 CAARaVqWgAAXDMF

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Саб Мар 14, 2015 8:38 am

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Follow
А бе што сакате кажете за Саше и текстот, ама за мене последната реченица од колумната е победа за денот!
11:43 PM - 13 Mar 2015

OD TVITER - Page 5 CAAwXNyXIAAFpKX

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Саб Мар 14, 2015 4:13 pm

Каљо ‏@Masniot Feb 25
#Premium #crisiscommunication #management #ВМРО

OD TVITER - Page 5 B-rftKqUAAApqcz

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Саб Мар 14, 2015 8:45 pm

Хана @pilula12
Follow
Слобода е, утре да не си во сала Борис Трајковски.
4:36 PM - 14 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Саб Мар 14, 2015 9:32 pm

Baze Lazevski ‏@BazeLazevski  Mar 11
#бомба !

OD TVITER - Page 5 B_zJAfqXAAALeCl

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Саб Мар 14, 2015 9:42 pm

Ty Дуп ‏@toodup 23h23 hours ago
Спречете го ширењето на #ж
-Олд бт голд

OD TVITER - Page 5 CAAnL0YVIAAO-XJ

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Саб Мар 14, 2015 9:44 pm

Дилдо Багинс ‏@ivogievski Mar 6
Од сигурни извори дознавам дека брковите на Гоца и ги имаат намонтирано странски служби
#ТикТакТикТак #Бомба

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Саб Мар 14, 2015 9:45 pm

Јани Макрадули ‏@makraduli Mar 6
Кога Горде ќе има прес дека сите човечиња, бидалетинки и цигани и се семејство ? #ТикТакТикТак

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Саб Мар 14, 2015 9:46 pm

Ivan Mickovski ‏@FearTheViking  Mar 6
Камо триаголниче? #бомба #МојаМакедонија #ТикТакТикТак #АјОдлучетеСеЗаЕденХаштаг

OD TVITER - Page 5 B_bodKQWEAAIlh4

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Саб Мар 14, 2015 9:46 pm

SredenPrst ‏@SredenPrst Mar 6
#Психоѓеров да ти ебат сите комуњари матер... у #ендек
#бомба
#ТикТакТикТак

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Саб Мар 14, 2015 9:46 pm

Озрачен ‏@tode1514 Mar 6
Кога ќе ти биде роденден ќе те влечам за уши како Горде циган #бомба #ТикТакТикТак

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Саб Мар 14, 2015 9:47 pm

Озрачен ‏@tode1514 Mar 6
Горде сигурно ќе оди бегалка ама не за Ставревски туку за странство #бомба #ТикТакТикТак

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 12:12 amГоспоѓица
‏@ZenskiPrikazni
*** НОВО НОВО НОВО ***
Унапреди ја твојата ВМРО кариера и освој 3 гратис сендвичи на следниот митинг!
Дојди на твитер и вреѓај ме !!!

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 1:40 am

Меше ‏@CallMeDenisChe Feb 16
#ВМРО после бомбите

OD TVITER - Page 5 B9990ocIYAAvFuy

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 8:43 am

#ТикТакТикТак @toVornottoV
Follow
Да сум на место од @SDSMakedonija и #ЗЗ, утре дур #Ж држи говор, на разглас би пуштил снимка кај што го договара името. #ТикТакТикТак
10:02 PM - 14 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 10:07 am

Горан Бабиќ ‏@GoranBabik 17m17 minutes ago Belgrade, Republic of Serbia
Македонија е 2 милиона луѓе, денес ако #Ж не собере 500.000, значи дека нема ни 25% подршка, така да све испод е ГОЛЕМ НЕУСПЕХ.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 10:09 am

N.Timnjanovna ‏@Timjanovna 28m28 minutes ago
@Blau_Wagen така ти е кога немаш кучка, ко шо #ж си го има милета од прилепа

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 10:09 am

Диеташот ЈорганЧе ‏@Jorganche 31m31 minutes ago
#Ж ќе го прави самоубиствениот потег денес м?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 10:09 am

ALEKSANDAR ‏@malenkoa 50m50 minutes ago
#Ж со последно читање за време на митинг ќе исчезне конечно од политичката сцена... Збогум

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 10:10 am

Tomaž Hostnik ‏@THostnik 7h7 hours ago
#Ж е да го грабнеш и да го стрелаш.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 6:34 pm

ЈУНГ_повеќе_од_Фројд @lea_misstres
Follow
Никогаш нема да ме премислите..
ВМРО е диктатура од најдолен вид..
Никола #Ж е само исфрустрирано човече
#Мијалков е шизофреничен социопат
2:55 PM - 15 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 6:35 pm

Влатко Васиљ @VlatkoVasilj
Follow
Пука луѓе. Вака и кај Чаушеску се собираа луѓе.. истите оние кои после тоа дојдоа и на последното негово обраќање..
1:34 PM - 15 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Гостин on Нед Мар 15, 2015 6:35 pm

ЈУНГ_повеќе_од_Фројд @lea_misstres
Follow
"Ловориките кои ги добија во СЦБТ,бргу ќе станат круна од трње.."
2:09 PM - 15 Mar 2015

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

OD TVITER - Page 5 Empty Re: OD TVITER

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот