Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Топик без топик, тема без тема

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 4 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by Фири on Вто Јан 27, 2015 11:50 pm

Да ама аjвар и пинджур и коцка не знаеш какво са Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Вратете се на почетокот Go down

Топик без топик, тема без тема - Page 4 Empty Re: Топик без топик, тема без тема

Пишување by kiBik on Сре Јан 28, 2015 6:03 pm

Ma tie pa ne znaat sho e kockar! Wink
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот