Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DPNE-kolaps

Страна 14 of 22 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Next

Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by TRAJCHE on Чет Јан 23, 2020 4:35 pm

Kako si znae dpmne deka ke izgubi.

DPNE-kolaps - Page 14 Img_2038
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 565
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by OPOZICIONER on Саб Јан 25, 2020 12:09 pm

DPNE-kolaps - Page 14 Img_2047
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 812
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by PRVOBOREC on Саб Јан 25, 2020 1:12 pm

Има небањат, газер не е ни оддалеку веродостоен па некој да реагира на објави во лаги на фашистички медиуми. И годината ја згрешиле, што правеле твоите небањати и зошто не го процесуирале тоа? Затоа што е лага и тоа голема. Го имаа и судството под контрола и обвинителството. Што чекале? И затоа имаш само три ретвита пошто мораат од небањатите тролчиња а лајковите се заебале некои мислејки дека си женско па ќе ти го натопорат.

DPNE-kolaps - Page 14 Img_2185

PRVOBOREC

Број на мислења : 1284
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by PRVOBOREC on Нед Јан 26, 2020 11:21 am

Се забележува засилена активност на небањатите на социјалните мрежи кои сакаат да прикажат дека лажните вести од нивните медиуми се вистина. Се надеваат дека нема баш сите да дознаат дека нивното е лага и така ќе добијат некој глас повеќе. Ама недоволната писменост и нивната плиткоумност се толку изразени што освен тие самите никој друг не верува на тоа што се обидуваат да го протуркаат.

PRVOBOREC

Број на мислења : 1284
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Нед Јан 26, 2020 6:00 pm

Na koja politichka proviniencija i pripagjaat?

DPNE-kolaps - Page 14 2020_010

I zoshto Cnulev propushta prilika da sobere nekoj poen za dpsmne najavuvajki istraga?

DPNE-kolaps - Page 14 2020_012

https://a1on.mk/macedonia/politichari-i-biznismeni-del-od-pornografskata-grupa-kade-shto-se-spodeluvaat-fotografii-od-maloletnichki/

Isto kako i Mizrahi.

DPNE-kolaps - Page 14 Img_2125

https://novatv.mk/maloletnichka-pornografija-vo-grupata-javna-soba-obvinitelstvoto-traga-po-administratorite/


I kako za kraj zoshto La verita se javi sledniot den posle otkrivanjeto na aferata a glavna cel na napadot i na medumite, i na novinarite i na botovite od dpsmne e sheficata na JO za organiziran kriminal?

Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by PRVOBOREC on Нед Јан 26, 2020 7:16 pm

Имам чувство дека ќе има пиштење вриштење кај небањатите.

DPNE-kolaps - Page 14 Img_2189

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 1284
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by TRAJCHE on Пон Јан 27, 2020 2:01 pm

DPNE-kolaps - Page 14 Img_2041
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 565
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by SHARENI on Пон Јан 27, 2020 10:03 pm

Ups Ljupce nekade se zeznal.

DPNE-kolaps - Page 14 Img_2056
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 706
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Пон Јан 27, 2020 10:42 pm

Подобро признание дека бил член на групата нема.
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by PRVOBOREC on Вто Јан 28, 2020 7:54 pm

Ајдее и Макрон ги урива надежите на небањатите.

DPNE-kolaps - Page 14 Img_2196

PRVOBOREC

Број на мислења : 1284
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by OPOZICIONER on Сре Јан 29, 2020 8:41 pm

DPNE-kolaps - Page 14 Epedmv10DPNE-kolaps - Page 14 Epedmv11
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 812
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by SHARENI on Пет Јан 31, 2020 6:28 pm

DPNE-kolaps - Page 14 Img_2058
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 706
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by TRAJCHE on Пет Јан 31, 2020 9:51 pm

Mislea narodor ke im zaboravi.

DPNE-kolaps - Page 14 Img_2046
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 565
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by OPOZICIONER on Нед Фед 02, 2020 12:16 pm

DPNE-kolaps - Page 14 Img_2054
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 812
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by TRAJCHE on Пон Фед 03, 2020 12:16 pm

DPNE-kolaps - Page 14 Img_2048
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 565
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by PRVOBOREC on Пон Фед 03, 2020 6:19 pm

Што да се каже за вакво лудило.

DPNE-kolaps - Page 14 Img_2201

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 1284
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by PRVOBOREC on Пон Фед 03, 2020 8:36 pm

Беден трик. Гласа за небањатите откога стекнал гласачко право ама ќе се виделе со владата на избори. Нека му каже некој на забеганиов дека владата за која зборува е техничка а конкретно за неговиот проблем надлежна е експертката Мизрахи.

DPNE-kolaps - Page 14 Img_2202

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 1284
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by TRAJCHE on Пон Фед 03, 2020 10:18 pm

Trajko tvrdese i deka ke ima nemiri i buntovi ako se kaci minimalnata plata. Bajackata na Grujo potocni prognozi davase.

DPNE-kolaps - Page 14 Img_2051
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 565
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by SHARENI on Пон Фед 03, 2020 10:40 pm

Trese od rakav. Zosto da paga rejtingot, oti otpisuvaat kamati i vrakaat ddv na grsganite?

DPNE-kolaps - Page 14 Img_2062
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 706
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Пон Фед 03, 2020 11:05 pm

...dpsmne lazhnopatriotska...

DPNE-kolaps - Page 14 Img_2128
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by TRAJCHE on Вто Фед 04, 2020 5:25 pm

Opsednati se so Zaev, se plasat od nego kako gavol od krst.

DPNE-kolaps - Page 14 Img_2053
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 565
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Вто Фед 04, 2020 6:39 pm

Сега ќе почнат со плачење дпне.

DPNE-kolaps - Page 14 Zombod24
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Вто Фед 04, 2020 8:30 pm

И еве почнаа, преку платеничињата. Штом Иворче се јави сега на ред е Бранче фрфљето. Мора да одработуваат сега кога си го дадоа газот под кирија.

DPNE-kolaps - Page 14 Img_2171
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by SHARENI on Сре Фед 05, 2020 10:27 am

Zbogum dpmne.

DPNE-kolaps - Page 14 Img_2063
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 706
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by TRAJCHE on Сре Фед 05, 2020 1:12 pm

Bravo za odlicnata konstatacija.

DPNE-kolaps - Page 14 Img_2056
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 565
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 14 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 14 of 22 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот