Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога

+5
Luxor
Teo
defo
Delta
трендафил
9 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога - Page 2 Empty Re: Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога

Пишување by трендафил Сре Мај 29 2019, 16:48

Вие лажевте дека се убиени девојче и нејзината мајка. Специјалците не се будали па да ги лаже некој дека шверцери со дрога можат да се борат од 4.30 на 9 мај до 10.00 на 10 мај. Веројатно не знаеш ни дека косовската влада со пријателот на Заев Рамуш Харадинај на чело им додели помош на семејствата на терористите во износ од 219 илјади евра.

https://www.pravdiko.mk/kosovskata-vlada-dodeluva-219-iljadi-evra-za-semejstvata-na-osudenite-za-divo-nasele/

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11165
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога - Page 2 Empty Re: Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога

Пишување by Teo Сре Мај 29 2019, 17:26

Ne se sekjavam neshto vladata ili premierot od toa vreme da reagiraa oficijalno do Prishtina. Ili mozhebi gresham?

Inaku, koga spevijalcite foznaa deka gi namestivte da bidat ubieni od vashite teroristichki platenici beshe docna. Srekja navreme sfatija pa vashite platenici bea brzo onespisobeni. Bi rekol chovek deka vie od KPOSM ste tesko glupi shto ste platile dva milioni evra na nesposobni teroristi koi patem gi naoruzhavte ostavajki im oruzhje vo karaulata Goshince.
Teo
Teo

Број на мислења : 5090
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога - Page 2 Empty Re: Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога

Пишување by трендафил Сре Мај 29 2019, 21:40

Не се сеќавам ниту јас. Колку што се гледа на приложениот линк на претходниот мој пост парите се доделени во ноември 2017 година кога СДСМ беше на власт и ме радува што прв пат заедно упатуваме критика до владата на Заев.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11165
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога - Page 2 Empty Re: Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога

Пишување by Teo Сре Мај 29 2019, 21:56

Za razlika od tebe koj moras da gi branis tvoite od KPOSM mene ne me interesira koj bil na vlast. Toa shto nemalo oficijalna reakcija e propust koj ne smee da se dozvoli.
Teo
Teo

Број на мислења : 5090
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога - Page 2 Empty Re: Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога

Пишување by трендафил Саб Јун 01 2019, 13:39

Груевски ќе ви го расипе меракот. Сам се повлекува од пратеничката функција.

https://expres.mk/nikola-gruevski-sam-se-povlekuva-od-pratenik/

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11165
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога - Page 2 Empty Re: Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога

Пишување by Luxor Саб Јун 01 2019, 13:54

Тоа од срам за да не се види дека и неговите се против него. А мандатот секако ќе му престанеше.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6590
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога - Page 2 Empty Re: Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога

Пишување by трендафил Саб Јун 01 2019, 16:01

Само Заев ги откачи сите околу себе, а не помислува самиот да си даде оставка. За човек што има добиено азил затоа што е загрозен во сопствената земја прашање е колку ќе беше морално да биде насилно разрешен. Вака Груевски го разреши проблемот во интерес на Република Македонија, бидејќи никој не може да го оспори неговото право самиот да се повлече, а секој може да се повика на кршење на човековите права кога од азилант се бара да дојде во земјата што го загрозува. Да потсетам дека имаме и двојца азиланти во Грција за да не спомнува некој пријателство со Орбан кој освои повеќе од 50% гласови на изборите за европскиот парламент во Унгарија.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11165
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога - Page 2 Empty Re: Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога

Пишување by Luxor Саб Јун 01 2019, 18:07

Нема причина политичарот со најголема поддршка меѓу народот да си даде оставка. Но губитникот и на локалните, и на претседателските секало има. Среќа негова што води дпмне-оФци па може да ги лаже дека победил иако изгубил.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6590
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога - Page 2 Empty Re: Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога

Пишување by трендафил Саб Јун 01 2019, 19:26

На метларот ли мислиш кога пишуваш за политичар со најголема поддршка меѓу народот или за Пендаровски?

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11165
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога - Page 2 Empty Re: Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога

Пишување by Teo Саб Јун 01 2019, 22:10

Na zhmicko sigurno ne misli, negoviot rejting e pomal i od toj na tetka mu. Trebashe nea da ja izberete za nov ofchar.
Teo
Teo

Број на мислења : 5090
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога - Page 2 Empty Re: Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога

Пишување by трендафил Нед Јун 02 2019, 17:49

Ќе видиме на изборите кој каков рејтинг има. Доколку до тогаш Заев евентуално не заврши во затвор.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11165
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога - Page 2 Empty Re: Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога

Пишување by Luxor Нед Јун 02 2019, 17:52

Видено е веќе, македонците покажаа и на локални и на претседателски дека не сакаат на власт оФци чија ментална матрица се распаѓа по 2 години во опозиција.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6590
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога - Page 2 Empty Re: Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога

Пишување by трендафил Пет Јун 07 2019, 23:02

На парламентарните избори министер за внатрешни ќе биде некој од сегашната опозиција, па тешко ќе оди крадењето гласови.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11165
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога - Page 2 Empty Re: Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога

Пишување by SHARENI Сре Јун 12 2019, 10:42

Pavle si podnese ostavka i veke ne e pratenik sto e za pocituvanje. Toa e dokaz deka demokratijata se vraka vo drzavata.
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 845
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога - Page 2 Empty Re: Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога

Пишување by трендафил Чет Јун 13 2019, 18:45

Кога ќе биде уапсен дилерот што му ја продавал дрогата или поранешниот пратеник ќе одговара за прикривање на дилер, ќе се согласам со твоето мислење. Имам разбирање дека тоа не може да биде веднаш, туку е потребно извесно време.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11165
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога - Page 2 Empty Re: Дали куртон револуционерот Павле Богоевски е зависник од дрога

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот