Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DPNE-OFCI

+14
cvetka
treta opcija
TRAJCHE
Zhane
defo
SHARENI
Dino
PRVOBOREC
OPOZICIONER
Bosonoga
osa
Teo
трендафил
Luxor
18 posters

Страна 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

DPNE-OFCI - Page 40 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by PRVOBOREC Чет Фед 18 2021, 18:10

Ахахахахааа, небањатите и новото парламентарно мнозинство.

DPNE-OFCI - Page 40 Img_2881
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2115
Join date : 2016-11-25

defo likes this post

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 40 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by PRVOBOREC Пет Фед 19 2021, 19:04

Небањатите морони мислат дека само другите се разболуваат. Нив ги штитат фекалиите со кои им е заменет мозокот.

DPNE-OFCI - Page 40 Img_2886

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2115
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 40 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by PRVOBOREC Саб Фед 20 2021, 21:27

Пак чобанот ги моча небањатите од високо.


DPNE-OFCI - Page 40 Img_2890

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2115
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 40 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by трендафил Саб Фед 20 2021, 21:59

Ако добро те разбирам сметаш дека тајните служби на хибридниот режим го следат собирањето на потписи.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 9824
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 40 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by PRVOBOREC Саб Фед 20 2021, 22:01

Сите го сакаат Заев. Жмицко во кома.


_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2115
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 40 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by PRVOBOREC Нед Фед 21 2021, 17:08

Чобанот на небањатите што се стори кандидат за премиер.


_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2115
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 40 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by PRVOBOREC Нед Фед 21 2021, 19:42

Еј море небањати, една чесна работа не направивте

DPNE-OFCI - Page 40 Img_2895

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2115
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 40 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by PRVOBOREC Нед Фед 21 2021, 21:17

Или поточно е спас на фотелјата на Жмицко. Иако со тоа само го дозакопувате.

DPNE-OFCI - Page 40 Img_2900

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2115
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 40 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by defo Пон Фед 22 2021, 11:23Специјален поздрав од неговите поданици, и сречен престој во Прага со наши(нивни) пари.

_________________
Се има свој почеток и крај. Крајот зависи од тоа измеѓу.
defo
defo

Број на мислења : 3097
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 40 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by трендафил Пон Фед 22 2021, 18:36

25 илјади е многу повеќе отколку што имало партизани во 1941 година.
Колку време ќе и треба на власта да обезбеди 25 илјади вакцини против корона?

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 9824
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 40 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by Luxor Вто Фед 23 2021, 16:31

Тресење зелени ти стана пракса. Нешто доказ дека имало помалку од 25К партизани и дека Жмицко навистина собрал 25К потписи? Настрана тоа што се лажни и невалидни.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6356
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 40 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by defo Сре Фед 24 2021, 11:37


_________________
Се има свој почеток и крај. Крајот зависи од тоа измеѓу.
defo
defo

Број на мислења : 3097
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 40 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by трендафил Сре Фед 24 2021, 17:26

luxor напиша:Тресење зелени ти стана пракса. Нешто доказ дека имало помалку од 25К партизани и дека Жмицко навистина собрал 25К потписи? Настрана тоа што се лажни и невалидни.
Хронолошкиот број на НОВМ во текот на годините [9]:
[th][/th][th]Крај на 1941[/th][th]Крај на 1942[/th][th]Септември 1943[/th][th]Крај на 1943[/th][th]Август 1944[10][11][/th][th]Крај на 1944[12][/th][th]Март 1945[/th][th]Мај 1945[/th]
Бројност1.0002.00010.0007.0008.00066.00083.814110.000
Народноослободителна борба во Вардарска Македонија — Википедија (wikipedia.org)

Во врска со потписите сигурно дека точниот број го знаат од АНБ и МВР кои наместо да ги следат криминалците и осомничените з криминал, поголем дел од ресурсите ги трошат против противниците на корумпираната хибридна власт (ова според независни експерти од странство). Да преведам дека со малку зборови кажано хибриден режим е диктатура што глуми демократија.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 9824
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 40 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by PRVOBOREC Чет Фед 25 2021, 18:33

Каде сте небањати блгарчета? Какво правите?

http://bgnesagency.com/bulgaria/лидерът-на-вмро-дпмне-християн-мицкос/

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2115
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 40 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by PRVOBOREC Саб Фед 27 2021, 16:51

Имајте убаво попладне небањати.

DPNE-OFCI - Page 40 Evpqob10

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2115
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 40 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by трендафил Саб Фед 27 2021, 20:01

Ако добро разбирам некој од тие што биле на прославата му направил нешто на човеков што мислеше дека има сила да го урне ВМРО. Тој тврдеше и дека обезбедил 5 милиона вакцини за Македонија. Што би рекле лаже повеќе од Заев и Филипче заедно.

Богојески обезбедил ПЕТ МИЛИОНИ вакцини за Македонија - Читај.мк (citaj.mk)

-------

https://melnica.forummk.com/viewtopic.php?t=2317

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 9824
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 40 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот