Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ДПНЕ КРИМИНАЛНА

+2
Teo
Luxor
6 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

ДПНЕ КРИМИНАЛНА - Page 2 Empty Re: ДПНЕ КРИМИНАЛНА

Пишување by Luxor Саб Jул 30 2022, 18:12

Заев вака така се снашол, а Мицко со уште помал IQ па морал да краде од Заев. Дпне трагикомична.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6586
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ДПНЕ КРИМИНАЛНА - Page 2 Empty Re: ДПНЕ КРИМИНАЛНА

Пишување by трендафил Саб Jул 30 2022, 22:10


_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11131
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот