Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ШТО СОДРЖИ " БОМБАТА "КОЈА БЕШЕ ОБЈАВЕНА ЗА ЗАЕВ

+3
Teo
трендафил
treta opcija
7 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

ШТО СОДРЖИ " БОМБАТА "КОЈА БЕШЕ ОБЈАВЕНА ЗА   ЗАЕВ  - Page 3 Empty Re: ШТО СОДРЖИ " БОМБАТА "КОЈА БЕШЕ ОБЈАВЕНА ЗА ЗАЕВ

Пишување by трендафил Вто Сеп 08, 2020 6:22 pm

Пишувам за содржината на бомбата во која Дака се жали на Кичеец дека бадијала дал пари за референдум, за кој сите што имаат два грама мозок знаат дека не мисли на референдумот за независна Република Македонија од 8 септември 1991 година, која по неуспешен референдум за кој Дака дал пари стана т.н. северна. Во време кога секој што има барем два грама мозок би требало да знае дека не се случи во времето на Груевски. . Да го имам оригиналот од снимениот материјал би ви кажал кога истиот е снимен. МВР може тоа да го направи и на копија. Барем би требало да може ако има соодветен софтвер.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11003
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ШТО СОДРЖИ " БОМБАТА "КОЈА БЕШЕ ОБЈАВЕНА ЗА   ЗАЕВ  - Page 3 Empty Re: ШТО СОДРЖИ " БОМБАТА "КОЈА БЕШЕ ОБЈАВЕНА ЗА ЗАЕВ

Пишување by Luxor Вто Сеп 08, 2020 6:50 pm

Дака сам, лично, во јавно интервју кажа кога и кому му ги дал парите. Во време на Грујо немаше никаков референдум што јасно кажува дека како и сите лажни аудио снимки што ги извадивте и оваа е составена од делови од неповрзани разговори.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6575
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот