Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

+2
reiter
osa
6 posters

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Фири1 Чет Апр 16 2015, 21:00

Па што да ти кажам ич не личи на тепан и уплашен во интервютоSmile Инаку чесно да ти кажам и яс да бев на твоето место немаше што да ти кажам. Той си кажува се. Не можеш да кажеш дека е монтирано демек фалсификат како за 99% од другите документи и фактиSmile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by reiter Чет Апр 16 2015, 21:02

таман ли е сега Smile ...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Фири1 Чет Апр 16 2015, 21:03

Не бе ти просто немаш што да кажеш се едно да те пршам женско ли си или мажко и ти да си извадиш курот и яс потоа да обяснувам како ти си женско, во ваква ситуация си Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Фири1 Чет Апр 16 2015, 21:05

Ванче се избугарчил од страв пред србитеSmile))))))))))))))))000
Човекот ликвидирал српскиот крал Smile)))))))))))))))))))))))))
Яс дури мислам да е ненормален и кай него тоа чувство страв да го немалоSmile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by reiter Чет Апр 16 2015, 21:09

ами ајде ти кажи со твои зборови што мислиш ти...остави го неговото кажување од видеото..Од кај знаеш може тој што го снимал му држел пиштол пред него така да кажува Smile .Кога е бил малд може не се плашил ама кога остарил од кај да знаеш како е бил.

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Фири1 Чет Апр 16 2015, 21:14

reiter напиша:..ама ајде заради добрососедство ќе напишам онака како што мислам дека е.
.
Види сега ако од мене зависеше добрососедството и имав мок со натисканйето на едно копче на тастатура да я уништим целата яничарка кочина без при тоа да пострада и педя бугарска земя ич не би се чудил. Така да терай отворено како што кажа луки од мене ништо не зависи и подобро дека не зависи оти ако зависеше во споредба со грците тия штея да ви изгледуват како добриот дедо Мраз Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Фири1 Чет Апр 16 2015, 21:18

reiter напиша:ами ајде ти кажи со твои зборови што мислиш ти...остави го неговото кажување од видеото..Од кај знаеш може тој што го снимал му држел пиштол пред него така да кажува Smile .Кога е бил малд може не се плашил ама кога остарил од кај да знаеш како е бил.
Па нема што да се мисли, роден лидер джихадист со наклонности да основе сопствен халифат Wink Бугарин 200% можеби 250 ама не сакам да сум си имал работа со него Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by reiter Чет Апр 16 2015, 21:18

не те разбрав фири..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Фири1 Чет Апр 16 2015, 21:21

reiter напиша:не те разбрав фири..
Кое поточно? Види бе чоек ти си дотолку ПОВРЕДЕН од пропаганди и лаги дека кога некой отворено без капка страв, ти кажува што е и ти неверуваш Smile Се разбира во случай ако е БугаринSmile ако беше циганин, србин, албанец, грк -нема проблеми Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Фири1 Чет Апр 16 2015, 21:25

Поеке ми се допагя оной щто тврдеше дека и майка му и татко му да се бугари той ке си биде македонец Smile И щто сеа ако Гоце, Тодор, Ванче сите били Бугари? Ти ке си останеш Македонец нели? Тогаш шо си се запнал како магаре на мост и не признаш како човек очевидното, ушеслушното, ФАКТИТЕ? Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Фири1 Чет Апр 16 2015, 21:26

Ебам ти односите нема никогаш да стапнем во яничарската кочина, збори отворено Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by reiter Чет Апр 16 2015, 21:26

Фири1 напиша:Поеке ми се допагя оной щто тврдеше дека и майка му и татко му да се бугари той ке си биде македонец Smile И щто сеа ако Гоце, Тодор, Ванче сите били Бугари? Ти ке си останеш Македонец нели? Тогаш шо си се запнал како магаре на мост и не признаш како човек очевидното, ушеслушното, ФАКТИТЕ? Smile
што да признаам бе фири..јас сум од ВМРО и непризнавам ништо Smile ..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Фири1 Чет Апр 16 2015, 21:28

А Ванче бил од ЮКП?Smile)))))))))))))))))))))

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by reiter Чет Апр 16 2015, 21:31

Фири1 напиша:
reiter напиша:не те разбрав фири..
Кое поточно? Види бе чоек ти си дотолку ПОВРЕДЕН од пропаганди и лаги дека кога некой отворено без капка страв, ти кажува што е и ти неверуваш Smile Се разбира во случай ако е БугаринSmile ако беше циганин, србин, албанец, грк -нема проблеми Smile
е си упорит-напорен... Smile

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Фири1 Чет Апр 16 2015, 21:33

Напорен Smile)))))))))))))) Сигурно некой пор те напорил Smile))))))

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by reiter Чет Апр 16 2015, 21:34

да бе..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Фири1 Чет Апр 16 2015, 21:38

Кажи мислиш ли си дека ако можам да убедим некой дека е бугарин, а до вчера бил некаков друг и тоа ке ми достави радост? Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by reiter Чет Апр 16 2015, 21:39

мислиш да го просветлиш,освестиш итн....јас ќе ти дадам бонбонче лукчета Very Happy

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Фири1 Чет Апр 16 2015, 21:47

reiter напиша:мислиш да го просветлиш,освестиш итн....јас ќе ти дадам бонбонче лукчета Very Happy
Не, за мене той е предавник. Предал тоа што го учеле майка му и татко му дури да е грешно, дури тие да били присилени, манипулирани, убедени нема разлика Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by reiter Чет Апр 16 2015, 21:49

аха

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Фири1 Чет Апр 16 2015, 21:50

Така да никогаш да не кажуваш дека си Бугарин оти ти НЕ СИ Бугарин.Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Фири1 Чет Апр 16 2015, 21:53

Но Ванче, Тодор, Гоце, Димитар Талев, Никола Вапцаров - тие се Бугари. И ние никогаш нема да си ги оправиме ебените односи докле не престанете да извртувате етничката припадност на луге кои што ова го декларирале иляда пати.

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Фири1 Чет Апр 16 2015, 21:57

Яс примерно не спорим дека Гоце, тодор и ванче се бореле за независна  втора бугарска држава во Македония. Со што да спорим, зошто да спорим , тоа се факти WinkАнгличаните во америка дури се тепали со англия нарекувале се веке американци ама никой не е толку забеган како вас да трди дека е коренен американец демек индиянец одсекогаш и засекогаш Smile За тоа сметам дека сте идиоти не за друго Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by reiter Чет Апр 16 2015, 22:30

фири тука ли си?

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Фири1 Чет Апр 16 2015, 22:31

Да бе, кажи?

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата - Page 3 Empty Re: ТУПУРКОВСКИ се врака на голема врата

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот