Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by defo on Пет Aвг 26, 2016 8:04 am

reiter напиша:се шушка дека од 1-09-2016 Тесла на јутјуб повторно ќе објавува бомби,ама многу појаки аа и ова дека и грујо имал понекоја снимка за опозиција па ќе биде по се изгледа кашаница
Тесла-Љупчо Палески, тој е идиот и прави само штета, дури мислам дека тој канал е нпаравен намерно од некој структури за да се намали ударот од бомбите на СДСМ, да се релативизира......

defo

Број на мислења : 2399
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by reiter on Пет Aвг 26, 2016 9:00 am

defo напиша:
reiter напиша:се шушка дека од 1-09-2016 Тесла на јутјуб повторно ќе објавува бомби,ама многу појаки аа и ова дека и грујо имал понекоја снимка за опозиција па ќе биде по се изгледа кашаница
Тесла-Љупчо Палески, тој е идиот и прави само штета, дури мислам дека тој канал е нпаравен намерно од некој структури за да се намали ударот од бомбите на СДСМ, да се релативизира......
зошто бе дефо,ако има снимки за власта зошто да нема и снимки за опозицијата,милслиш ли дека се светци и немат криминал?Може се отвара трета пол. опција или сите(македонскиот народ) ќе идеме у пм.?

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by Гостин on Пет Aвг 26, 2016 9:21 am

Е па тоа, криминал има кај сите. Сдсм да не сака да дојде на власт од љубов кон народот и Македонија.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by defo on Саб Aвг 27, 2016 1:25 pm

Не мислев, така грешно ме сфативте или се изразив...Немам проблем со снимките за опозицијата треба да има......мене лично многу би ме интерсирал разговорите на Б.Ц, Владо Бучкоски, Тито Петкоски. Друго ми беше зборот Тесла е нерелевантен фактор бар замене досега, пушташе глупости јас ништо конкретно немам чуено од него..........

defo

Број на мислења : 2399
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by osa on Саб Aвг 27, 2016 11:09 pm

reiter напиша:се шушка дека од 1-09-2016 Тесла на јутјуб повторно ќе објавува бомби,ама многу појаки аа и ова дека и грујо имал понекоја снимка за опозиција па ќе биде по се изгледа кашаница

mislam deka sum blisku do baba vanga ...ubavo rekov deka "i tebe te kupija "....
jas nevelam deka drugite se SVETCI ,no i da sakale da ukradat volku nemozele ,nemalo od kade ..od budzet blizu 700 milioni ne se kradat tri milijardi ...ne me zezaj reiter ,zar veruvash vo treta opcija ???? ubavo ti pishal defo deka toa se pravi se so cel da se amortizira (chitaj namali) vrednosta na bombite za lopovive ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by osa on Саб Aвг 27, 2016 11:43 pm

a koj beshe TESLA ...mi go nema vo mojot rimembr ...poopshirno da mi objasni koj znae da moze podobro da svatam za kakov stanuva zbor ...da ne e nekoj blisko drugarche na tetka stefka ,ili onoj od sdpm ....lele

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by Гостин on Нед Aвг 28, 2016 6:55 pm

Ваш човек е тој. Ама сега се сврте против вас како што ми се чини. Се глада крајот на СДС па сите ве напуштаат.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by Гостин on Нед Aвг 28, 2016 7:33 pm

Како што мене ми се чини, како за неутрален тебе многу работи ти се чинат.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by defo on Нед Aвг 28, 2016 11:45 pm

osa напиша:a koj beshe TESLA ...mi go nema vo mojot rimembr ...poopshirno da mi objasni koj znae da moze podobro da svatam za kakov stanuva zbor ...da ne e nekoj blisko drugarche na tetka stefka ,ili onoj od sdpm ....lele


Еве го Оса, одговорот од меана.....Smile...Да не ја труеме темата таму......а и  не сите читаат меана...Wink
Tesla -е youtube канал, Македонски на кои се прикачуваат, сега за сега апсолутно небитни разговори Ивона и Латас љубов, Муса и Ермира секс разговор, и слични глупетардии.  Неможам да го најдам инаку ке ви пуштев линк.
Инаку имам наслушнато муабети, дека зад него стои Љупчо Палески, екс председател на општинска на СДСМ центар. Дека одредена соработка му дава и Зоран Божиноски.

Имаше и разговор меѓу Хари Костов и некоја ескорт дама.


Се на сему, не вреди да се слуша и отука е мојот став и мислење дека тој канал служи да го намали ударот од вистинските бомби.

osa напиша:

mislam deka sum blisku do baba vanga ...ubavo rekov deka "i tebe te kupija "....
jas nevelam deka drugite se SVETCI ,no i da sakale da ukradat volku nemozele ,nemalo od kade ..od budzet blizu 700 milioni ne se kradat tri milijardi ...ne me zezaj reiter ,zar veruvash vo treta opcija ???? ubavo ti pishal defo deka toa se pravi se so cel da se amortizira (chitaj namali) vrednosta na bombite za lopovive ...

И јас верувам во трета опција, можда пример таа трета опција да биде ВМРО-ДПМНЕ, со некој нови и свежи непокварени луѓе...кои ќе работат за Европска Македонија, а не за создавање квази националистичка вукојебина, која е пред стечај......nikos напиша:Ваш човек е тој. Ама сега се сврте против вас како што ми се чини. Се глада крајот на СДС па сите ве напуштаат.
Никос, искрено, убаво некои луѓе што го напуштиле СДСМ во овие времиња, така полесно наеднаш ќе може да се ослободиме од сите крлежи и паразити во општествово.

defo

Број на мислења : 2399
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by osa on Пон Aвг 29, 2016 9:40 am

jas defo mislam deka treta opcija vo koja ke ima i TROSHKA od segashnovo dpmne nema da bide nishto porazlichno od sega ...mozebi ciljate na jove ...no iskreno ne mu veruvam odkoga se nafati da bide PION vo izborot na predsedatel ...trebashe ushte togash da go ISHIKANIRAAT OD POLITIKATA ...ednostavno koj ednash se posral u gaki ke se posere pak ....spored mene ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by osa on Пон Aвг 29, 2016 9:43 am

a ona shto vredeshe od dpmne ili ischezna od nemoznost da gi podnese OVIE politichari i politiki ,ili seushte se vo NP i se borat protiv ova zlo na choveshtvoto ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by Гостин on Пон Aвг 29, 2016 11:32 am

Точно тие некои кои ги напуштаат партиите во кои не успеале да просперираат ке ја сочинуваат третата опција. И од лукративни причини ке ја прокоцкаат довербата од граѓаните дадена ним на избори и ќе направат дил со поголемите партии во парламент. И пак ВМРО или од СДС ќе бидат на власт. Како што оди работата Груевски ке си биде премиер уште долги години.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by Гостин on Пон Aвг 29, 2016 7:02 pm

Ova kaj mene go vikaat gladna kokoshka proso sonuva... Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by defo on Пон Aвг 29, 2016 7:16 pm

osa напиша:jas defo mislam deka treta opcija vo koja ke ima i TROSHKA od segashnovo dpmne nema da bide nishto porazlichno od sega ...mozebi ciljate na jove ...no iskreno ne mu veruvam odkoga se nafati da bide PION vo izborot na predsedatel ...trebashe ushte togash da go ISHIKANIRAAT OD POLITIKATA ...ednostavno koj ednash se posral u gaki ke se posere pak ....spored mene ...
Мислиш на министерот за одбрана, викаат дека е некаков три играч....меѓутоа не ми влева надеж...има и други, уште непрофилирани во јавноста и луѓе кои се под притисок на режимов.

nikos напиша:Точно тие некои кои ги напуштаат партиите во кои не успеале да просперираат ке  ја сочинуваат третата опција. И од лукративни причини ке ја прокоцкаат довербата од граѓаните дадена ним на избори и ќе направат дил со поголемите партии во парламент. И пак  ВМРО или од СДС ќе бидат на власт. Како што оди работата Груевски ке си биде премиер уште долги години.

1.Со Груески е завршено. Тој е само во обид, да се спаси од ќелија, или да немора да враќа пари назад во државава..во фондови и слично.......
2. Со ВМРО ДПМНЕ не е завршено, мислам дека таму топрва ќе дојде до вистинска реформа.
3.СДСМ, има многу грешки во минатото за кои се соодветно казнети.
4. СДСМ во моментов опозиција..која само ако дојде на власт , може (нормално, ако сака) да ги смени работите.


Последната промена е направена од defo на Пон Aвг 29, 2016 7:20 pm. Мислењето е променето 1 пати

defo

Број на мислења : 2399
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by Гостин on Пон Aвг 29, 2016 7:19 pm

Кекеновски е добар човек и чесен вмровец. Само малку тргна по погрешен пат. Бргу ке се врати и ке даде поддршка на ВМРО, како и Димитров и останатите, за победа на изборите во декември.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by defo on Пон Aвг 29, 2016 7:22 pm

nikos напиша:Кекеновски е добар човек и чесен вмровец. Само малку тргна по погрешен пат. Бргу ке се врати и ке даде поддршка на ВМРО за победа на изборите во декември.
Кекеновски, ги почитувам неговите ставови.....Се обидува човекот, ама со грешни луѓе.........Проба со Трифче да сади тикви.......Ако се врати во ДПМНЕ, не ќе биде ништо по различен од Филип Петровски.

defo

Број на мислења : 2399
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by Гостин on Пон Aвг 29, 2016 7:22 pm

1. Груевски е во полна сила и цела партија работи за него.
2.СДС имаа шанса ама како и секогаш се уплашија од народот и се одлучија да работат за теснопартиски интереси.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by Гостин on Пон Aвг 29, 2016 7:25 pm

defo напиша:
nikos напиша:Кекеновски е добар човек и чесен вмровец. Само малку тргна по погрешен пат. Бргу ке се врати и ке даде поддршка на ВМРО за победа на изборите во декември.
Кекеновски, ги почитувам неговите ставови.....Се обидува човекот, ама со грешни луѓе.........Проба со Трифче да сади тикви.......Ако се врати во ДПМНЕ, не ќе биде ништо по различен од Филип Петровски.

Нема да се врати, но ке даде поддршка за победа на ВМРО на изборите. А во ВМРО суверено владее Груевски.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by Гостин on Пон Aвг 29, 2016 7:29 pm

So im otvaras ocite be. Neka se raduvaat komunjarite do dekemvri. Begaa, begaa sega dobegaa. Posle pak ke si placat kako i dosega po edinaesti pat.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by defo on Пон Aвг 29, 2016 7:47 pm

nikos напиша:
defo напиша:
nikos напиша:Кекеновски е добар човек и чесен вмровец. Само малку тргна по погрешен пат. Бргу ке се врати и ке даде поддршка на ВМРО за победа на изборите во декември.
Кекеновски, ги почитувам неговите ставови.....Се обидува човекот, ама со грешни луѓе.........Проба со Трифче да сади тикви.......Ако се врати во ДПМНЕ, не ќе биде ништо по различен од Филип Петровски.

Нема да се врати, но ке даде поддршка за победа на ВМРО на изборите. А во ВМРО суверено владее Груевски.
Суеверно или самоуверено...Razz

defo

Број на мислења : 2399
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by osa on Пон Aвг 29, 2016 9:56 pm

defo напиша:
osa напиша:jas defo mislam deka treta opcija vo koja ke ima i TROSHKA od segashnovo dpmne nema da bide nishto porazlichno od sega ...mozebi ciljate na jove ...no iskreno ne mu veruvam odkoga se nafati da bide PION vo izborot na predsedatel ...trebashe ushte togash da go ISHIKANIRAAT OD POLITIKATA ...ednostavno koj ednash se posral u gaki ke se posere pak ....spored mene ...
Мислиш на министерот за одбрана, викаат дека е некаков три играч....меѓутоа не ми влева надеж...има и други, уште непрофилирани во јавноста и луѓе кои се под притисок на режимов.

nikos напиша:Точно тие некои кои ги напуштаат партиите во кои не успеале да просперираат ке  ја сочинуваат третата опција. И од лукративни причини ке ја прокоцкаат довербата од граѓаните дадена ним на избори и ќе направат дил со поголемите партии во парламент. И пак  ВМРО или од СДС ќе бидат на власт. Како што оди работата Груевски ке си биде премиер уште долги години.

1.Со Груески е завршено. Тој е само во обид, да се спаси од ќелија, или да немора да враќа пари назад во државава..во фондови и слично.......
2. Со ВМРО ДПМНЕ не е завршено, мислам дека таму топрва ќе дојде до вистинска реформа.
3.СДСМ, има многу грешки во минатото за кои се соодветно казнети.
4. СДСМ во моментов опозиција..која само ако дојде на власт , може (нормално, ако сака) да ги смени работите.


nekolku raboti za koi ne se soglasuvam so tebe ...(za zal ne me nauchi uchitelot da citiram kako tebe ,pa ke mora da pishuvam )

kako prvo : mislam na kekenovski jove ...
vtoro : ako se pod pritisok na rezimot ne e toa garancija deka koga ke bidat VLAST ke rabotat vo interes na graganite ...
treto :za greshkite na sdsm ne se soglasuvam so tebe zatoa shto glavniot koj spored celata javnost "gi dirigirashe " greshkite poveke ne e vo SDSM ...


spored mene treba site da se obedinat protiv ovaa garnitura shto ni ukrade se ,pa i 10 godini od zivotot ...
moze se da vratat i vo fondovi i vo drzavata ,no godinite nemoze da ni gi vratat .....zivotot pominuva ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by defo on Чет Сеп 01, 2016 8:34 pm

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Naslovna-1091-696x9391-670x904

ФБИ ПОТВРДИЛО ДЕКА „БОМБИТЕ“ НЕ СЕ МОНТИРАНИ!
Релевантен извор за „Фокус“ тврди дека енигмата е решена. Гласовите што ги слушавме преку „бомбите на Заев“ не се сечени, лепени и монтирани. Таков е наодот на Федералното истражно биро. Затоа веројатно беше захуктана антиамериканската пропаганда од куририте и партизанските курирки изминативе месеци. Да го обезвреднат „непријателскиот“ наод!?

Tдм, ден после забетонирање на датумот се избори, вакво инфо...пуштени се низ водно......

defo

Број на мислења : 2399
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by Гостин on Чет Сеп 01, 2016 9:08 pm

Ама што е чудно тука. И Груевски извади снимки, и тоа видео каде Заев уценува бизнисмени па не видов да пишувате дека е пуштен низ вода.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by defo on Чет Сеп 01, 2016 9:45 pm

Едно е Грујо, друго е ФБИ....нормално ако е вистина.......со нетрпение чекам утре да излезе фокус, ќе ви раскажам што сум прочитал.

defo

Број на мислења : 2399
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by reiter on Сре Јан 25, 2017 9:31 pm

еве ги комплет бомбите и треба да се симнат од интернет и снимат на ЦД за лична колекција.Сакав овој линк да го поставам во темата Бомбите.....итн но темата е заклучена па не е грешка ако ставам и тука линк од каде може да се превземат.Залудни се барањата од власта(криминалците)кон јутуб да се бришат бомбите и сокрие криминалот,едноставно тие секогаш по потреба ќе се активираат иако очекувам и нови свежи бомби.
http://vistinomer.mk/site-prislushuvani-razgovori-objaveni-od-opozitsijata-video-audio-transkripti/

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА - Page 2 Empty Re: БОМБИТЕ ЗАСЛУЖУВААТ ДА БИДАТ РЕЕМИТУВАНИ ПОРАДИ СОДРЖИНАТА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот