Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мирка , Ефтов, Миленко и т.н.

+3
Teo
Luxor
трендафил
7 posters

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Мирка , Ефтов, Миленко и т.н. - Page 7 Empty Re: Мирка , Ефтов, Миленко и т.н.

Пишување by Luxor Сре Јан 18 2023, 11:59

Зошто му ги крадеш титулата и авторското право на Мицкоски?

трендафил напиша:Шпицен премиер по некои е првиот потпретседател на влада. Груби.

Мирка , Ефтов, Миленко и т.н. - Page 7 Img_2632

Luxor
Luxor

Број на мислења : 6591
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Мирка , Ефтов, Миленко и т.н. - Page 7 Empty Re: Мирка , Ефтов, Миленко и т.н.

Пишување by трендафил Сре Јан 18 2023, 18:36

Реално Мицкоски е најшпицен политичар што живее во Македонија, иако во светски рамки од него е попопуларен поранешниот лидер на ВМРО, Никола Груевски. Но очигледно е дека симпатизерите и на едниот и на другиот ќе гласаат за ВМРО. плус симпатизери на други или на ниту еден друг лидер.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11165
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот