Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Страна 1 of 37 1, 2, 3 ... 19 ... 37  Next

Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Сре Мај 17, 2017 11:19 pm

Биби@the_bb_20m
По навика, #Ж ќе отиде да сече лента на премиераскиот кабинет кога во него ќе влегува Заев.
6RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Сре Мај 17, 2017 11:30 pm


Ванчо Орданоски@mindplumber2h
Знаете што следува сега? Прегладнување на цицачите

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Сре Мај 17, 2017 11:44 pm


Ванчо Орданоски@mindplumber25m
Добро бе, Хорхе, барабо една. Кој qr малтретираше цела држава 6 месеци за на крај пак да го дадеш мандатот?
Датибам тоа ненормалниот!

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by TRAJCHE on Чет Мај 18, 2017 9:15 am

politicki tvitovi vo zabavna melnica?!?!?!  Suspect
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 565
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Чет Мај 18, 2017 12:44 pm

Sepak sodrzinata vo tvitovite e na humoristichno satirichna osnova zatoa mislam deka i odgovara mestoto na temata vo ovoj potforum

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Комита on Чет Мај 18, 2017 7:02 pm

Навреди на форумот и членовите не се толерираат.

Комита

Број на мислења : 48
Join date : 2017-02-23

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Чет Мај 18, 2017 8:18 pm


Mindplumber@mindplumber1h
Груевски изгледа сака да биде министер за инвестиции во владата на Заев
8RETWEETS24FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Чет Мај 18, 2017 9:24 pm

JaneDoe@sonjatd2h
Ова будалово од Водно, а отвори уста, а усере. Ќути бе срамото една.
1RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Чет Мај 18, 2017 10:15 pm


Џони Тапиа@cile_ciki32m
Г-дине Груевски како донесовте нова инвестиција а повеќе не сте премиер??
По навика

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Чет Мај 18, 2017 10:17 pm


Trakinardi@kapetan_taki2h
Во меѓувреме, во избирачкиот список се вратија умрените.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Чет Мај 18, 2017 10:19 pm


Мики@mikimladenov27 Apr
Полошо од вмровец е вмровец комуњар.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Чет Мај 18, 2017 10:24 pm


Stojanche Angelov@stojanceangelov5h
Лелеее. Дај бе стварно некој од неговите нека му каже дека е готово. https://t.co/po2gLjIpe4

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Чет Мај 18, 2017 10:38 pm


Глупи Звучо@jane_sk2h
Боцевски гарант веќе е член на сдсм

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Чет Мај 18, 2017 10:56 pm


Branko Trickovski@brankotricko4h
Мајоооо, кај ми е мандатот!
Во првата фиока, лево!
Го нема!
Беше Заев, да не го зел тој!?
Ќе се убијам!
Убиј се пичка ти материна лудачка!

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Пет Мај 19, 2017 7:20 pm


Бaте Џим ШАМПИОН@srce_swatko29m
Кочан доби тендер
Убаво викаа од СЈО дека може да го повтори делото ама кој ги слуша
6RETWEETS11FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Пет Мај 19, 2017 7:21 pm

Алиша Кис од Битола@aliciakeysfromb2h
Спиро ристовски, те слушам и не си верувам на ушите колку си за жалење. СДСМ купувала гласови со укинување на екстерното. Оди барај си чаре.
7RETWEETS21FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Пет Мај 19, 2017 7:22 pm


дамјанев@damjanev2h
Дали корупциска го објави анкетниот лист на пратенико Никола Груевски?
4RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Пет Мај 19, 2017 7:22 pm


META.mk@meta_agency2h
СДСМ: Пред 11 години долгот изнесуваше 1,8, а денес повеќе од 5 милијарди евра https://t.co/faJBUGu1V4 https://t.co/ScUhZIlLb4
5RETWEETS4FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Пет Мај 19, 2017 7:26 pm

#13
Baze Lazevski@bazelazevski2h
ДВЕ СМЕНИ ЗА АДМИНИСТРАЦИЈАААААА !!!

Така такааааа, до 22:00 навечер !!
7RETWEETS23FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Пет Мај 19, 2017 7:27 pm

aman bre idioti ...zashto ako ima dve smeni vo administracija ....sega da ne e podobro shto rabotime po cel den za mochani 12000 denari ...


Последната промена е направена од osa на Саб Мај 20, 2017 12:43 am. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by defo on Пет Мај 19, 2017 10:39 pm

Тоа е ОСА, покрај сувото ќе изгори и суровото. Ќе страдаме сите, кога на време не сме мислеле.

defo

Број на мислења : 2395
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Мај 21, 2017 2:39 pm


S&S@snowgirly21h
За мене, секој уметник, кој на било каков начин е поврзан со режимот, е нивни соработник. И престанува да биде уметник.
5RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Мај 21, 2017 2:46 pm


Ацо Меракот@acomaliot52m
Ајмо македончињааа ... још мало, па несталооо ... https://t.co/WPDrQ4JkA5
3RETWEETS3FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Мај 21, 2017 10:18 pm


i999y@i999y18m
Утре у 12 ќе има филхармонија за нашите уши!

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Мај 21, 2017 10:19 pm

Зоран Кардула@zkardula55m
Трпчевски, секаде ќе те прати чувството дека си свирел пред диктатор #тажно
7RETWEETS25FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 37 1, 2, 3 ... 19 ... 37  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот