Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

+18
zozoti
PRVOBOREC
Zhane
Luxor
Bosonoga
Nebula
osa
EVITA
nino
Dino
Teo
OPOZICIONER
SHARENI
Kalinda
Delta
defo
Комита
TRAJCHE
22 posters

Страна 19 of 37 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 37  Next

Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Окт 21 2017, 23:11


М@from_marsedonia40m
По 35-6 години ги вадат строго доверливите лекарски на Милошевиќ. Дујагноза шизофренија. Што ли кријат Строго доверливо документите за #Ж ?
3RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Окт 21 2017, 23:16


Goran Mihajlovski@gmihajlovski56m
Малку ни беше што се вадевме од памет додека беа на власт, па сега уште и ќе се секираме што се во опозиција https://t.co/fcgle6KnEB
3RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Окт 21 2017, 23:16


Darko Kezhman@kezhmanprvi1h
во центар СДСМ давал поткуп по 50 евра??? па дали е овој нормален
3RETWEETS7FAVORITES

odamna ne e

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Окт 21 2017, 23:26


Sashe Ivanovski@sasheivanovski53m
Ајдеее, Грујо ќе идел у нови победи, инвестиции ќе носел, Македоња ќе ја спасувал од непријатели, има ли бе некој да го однесе до Бардовци?!
3RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Окт 21 2017, 23:28


Илузиониста@elilusionista252h
#ж - СДС потроши 20м евра црни пари во изборите.

Абе нека го прибере некоја институција болниот
3RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Окт 21 2017, 23:35


Зоја@zojastoja1h
#Ж Да не се дозволи апсолутна власт....како не ти е срам диктаторче.
1RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Окт 22 2017, 01:29


Mindрluмbеr@mindplumber2h
@SarahSHei1 Фамозниот вмровски нож е спремен. Ќе му го кркнат наскоро, како тој што му направи на Љубчо
2RETWEETS4FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Окт 22 2017, 02:20


Батерија@baterijamk2h
Ивица Коневски на службеното не можел, а газдата на Шкендија на приватното возило можел а @MvrOliverS ? https://t.co/FIJ7k6a8TD
2RETWEETS2FAVORITES

a shto baral vo 20 i 20 chasot vo sluzbenoto vozilo ,a veke ne e gradonachalnik ....i shto bara sedumgodishniot sin vo voziloto na opshtina aerodrom ? da ne e vraboten sin mu na Konevski u opshtina pa se vozi u sluzbeno auto .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Окт 22 2017, 13:55


Александра@filipova_a2h
@GruevskiNikola Ајде, па следно гостување во станица Беко да ти биде.
8RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Окт 22 2017, 14:00


Aleksandar Tortevski@atortevski2h
@darkhour_seeker @Dz1Dze Потполно се во право луѓето.Ако се греат на струја имаат ли право да му бараат пола цена н… https://t.co/X2VPC9gTJj
4RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Окт 22 2017, 14:16


Cvete Serafimoski@cvetche1h
ОТВОРЕНО ПИСМО ДО СОЊА ТАРЧУЛОВСКА https://t.co/0i7KTcLxQ9
3RETWEETS4FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Окт 22 2017, 14:31


Saša Pavlović@exfreshco2h
ke se vratime pojaki i poobedineti <3 https://t.co/36NNhcdg1V
2RETWEETS6FAVORITES

vredi da gi vidite "fackite " poglednete na linkot

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Окт 22 2017, 23:46

EmptyPersona‏
@darkhour_seeker
Follow Follow @darkhour_seeker
More
ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 DMxQ84QWAAAie9w

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Окт 22 2017, 23:50

ke se soglasite so mene ...mnogu jako gi sliknale ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Вто Окт 24 2017, 23:48


Блек Флеш@izvrsitelot15m
Ќе умриме и нема да разбериме, зошто некои го пуштат малиот нокт да им расти!
4RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Окт 26 2017, 19:24

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 %D0%9E%D0%BD%D0%B0%D0%9A%D0%BE%D0%B3%D0%B0?src=hash

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Окт 26 2017, 19:25

Daniel Anastasoff‏
@algorit007
Follow Follow @algorit007
More
#ОнаКога порачаш куртони по Али Експрес.ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 DNFCqUuXcAI4bu1

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Окт 26 2017, 19:30

Го личи...ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 DNE1Bu_XkAAUtc5

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Фед 11 2018, 16:42


great@greatmyo45m
после секоја бомба
“ова зло никогаш да не ни се повтори“

после доаѓање на власт-
ги вработуваат/унапреднуваат сите шо помогнале злото да опстани 11год.
пожелна точка - да ги има у бомбите

Владата на @Zoran_Zaev е уште поулава од на Грујо!!
5RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Фед 11 2018, 16:45


Цвеќарот™️@cvekjarot1h
На Македонија и треба млад и амбициозен кадар..
*Ја покачува пензиската граница..
3RETWEETS21FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Фед 19 2018, 22:32


Todd Haze@todd_haze34m
Ќе рaбoтиш кaкo крт зa едвaј дa пoкриеш крaј сo крaј, ќе плaќaш дaнoк мaкaр и лев дa немaш дa јaдеш, ќе ти трoпaaт нa врaтa извршители, ќе ти се зaкaнувaaт сo искључувaње вoдa и струјa и ќе дoјде некoјa Ивoнa, ќе испере пaри и ќе прoјде сo услoвнa кaзнa.Ех мoјa тaжнa Мaкедoнијo.
5RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Фед 19 2018, 22:45


GK@kg_ohrit1h
Да беше дпмне на власт сега во случајов со Ивона ќе ја затвореше неа, мајка и, баба и, стрико и, вујна и...и неколку други роднини до трето колено
3RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Фед 22 2018, 23:09

#89
Infomax.mk@infomaxmk1h
Мила Царовска избркала вработена поради статус на Фејсбук! https://t.co/GbsJy67Smg
3RETWEETS5FAVORITES


pa normalno ....zarem i vo MTSP ke postoi oddel kako vo MVR shto imashe
VMR

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by OPOZICIONER Нед Фед 25 2018, 23:17

mnogu e bre samo da se mrchelo ,e aj
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 963
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пет Мар 02 2018, 17:45


Сара Македонска@saranajjakasara38m
Приказната со полицајката е уште еден доказ дека сме кукавици од народ. Полицаец си ебате треба мамицата да му ја расплачеш макар и бос на подземје да е. Да, може да сносиш последици, ама јбг доброволно си одбрала да браниш народ.
3RETWEETS11FAVORITES·

eve moj istomislenik

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16473
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 19 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 19 of 37 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 37  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот