Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

+18
zozoti
PRVOBOREC
Zhane
Luxor
Bosonoga
Nebula
osa
EVITA
nino
Dino
Teo
OPOZICIONER
SHARENI
Kalinda
Delta
defo
Комита
TRAJCHE
22 posters

Страна 28 of 37 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 32 ... 37  Next

Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Фед 03 2020, 20:21

Фортификација

@Fortiifikacija
Пред и Потоа.
2015-та и 2020-та.
#Монструм и #Монструми барате?
Тука се, околу нас, моментално голем дел во Влада се наоѓаат.
Тука е и некромантов и некрофилов од видеото.

ZOSHTO OVOJ  KOJ GO NAPISHAL OVOJ TVIT TREBA DA E SLOBODEN GRAGANIN I DA TRESE GLUPOSTI ,DA NAVREDUVA I TOA SILNO ,DA OMALOVAZUVA ,DA POSOCHUVA LICHNOSTI DEKA SE KRIMINALCI LAZGOVCI .....KOJ SI TI FORTIFIKACIJA ???? SHTO TI DAVA PRAVO DA NAVREDUVASH BEZ DA SI KAZNET ZA KLEVETA I LAGA ??? se nadevam nekoj od vlasta ke go prochita ova i ke prezeme soodvetni merki ...ajde da vidime

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Фед 08 2020, 17:28

se nadevam ova ke go prochitate i ke prezemete neshto ....pa i nie da vidime bel den ....da se oslobodat tie shto plakale pred DESET godini ...da im se vratat parite ,taka e fer .....


[size=15]Kaj si be brat?

@kaj_si_be_brat


·
53m


Replying to
@Zoran_Zaev
Шефе, кредитите ќе ми ги отпишете? Јас земав кредити за да плаќам сметки и обврски кон државата, на децата им кратев задоволства за да не сме должни.Треба помош за фамилии на кои реално тоа им треба, а не вака. Ние мутави и глупи бевме што плаќавме??? Вака држава не се води[/size]

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by OPOZICIONER Саб Фед 08 2020, 20:10

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Img_2067
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 963
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by SHARENI Саб Фед 08 2020, 20:24

Odlicen tred.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Img_2073
ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Img_2074ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Img_2075ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Img_2076ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Img_2077
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 844
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Фед 09 2020, 16:06

ti si prijatele za oskar ....sekoja ti chest GoceOdPrilep

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Фед 09 2020, 16:29

дамјанев@damjanev2h
@GPockov @ViktoryNik Не е џабе. Менувањето на таблата има своја цел. Да направи ѓурултија, да предизвика коментари, да се јача сељачкото крило на партијата, да се предизвикаат критики и повици за одговорност кои после ќе се спинуваат како антисемитизам и предавство, да се чепне во меѓудржавни односи
3RETWEETS5FAVORITES


A KOGA KE TREBA DA ODGOVARA ZA SHTETATA KOJA JA NAPRAVILA E TOGASH KE GLUMI LUDILO :NA PRIMER NOSELA VODA ,...SRAMOTA 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Bosonoga Вто Фед 11 2020, 15:30

Gi ubi.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Img_2029
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 980
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Фед 15 2020, 01:29

Viviana :flag_white:️‍:rainbow::tulip::flag_white:️‍:rainbow:@ivanovavz56m
Секогаш кога ќе ги слушнам вмро со одбрана на Мизрахи преку аргументот “таа е жена, хероина еврејка, вие ја напаѓате поради тоа што е жена, жена од 1.65цм”.

Гнаси сте, гнаси ќе останете. https://t.co/rNgJ7HkBJC


ZGORA NA SE I TOA SHTO GO KAZHUVAAT SO SELJACHKI DIJALEKT

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Фед 15 2020, 01:33

Angélique:tm:@ladamedumonde2h
Оваа госпоЏава шо спомнува женски права на говорница, да се подума од која партија доаѓа?!
#ЛасовскаГлупаВмровка

1RETWEETS10FAVORITES
I OVAA NEZNAE DA ZBORUVA MAKEDONSKI BEZ DA GO UPOTREBI SELJACHKIOT DIJALEKT

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Фед 15 2020, 01:42

eve ushte edna seljanka so seljachki dijalekt Zaturovska koja se zali deka nemoze da najde odgovor za razreshuvanje na mizrahi ...eve jas ke ti kazam deka ti nemash kapacitet da SVATISH

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Фед 15 2020, 01:54

sledna seljanka so selski dijalekt Ane Lashkoska i ona nerazbira ....za greota

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Фед 15 2020, 02:00

Blau Wagen@blau_wagen1h
Koе лицемерие драги мои се слуша од ВМРО во собрание. Про бугарските наследници кои ги кодошеа и ги испратија во смрт во Треблинка евреите во Македонија и кои што извикуваа ГАСНИ КОМОРИ ја бранат техничката министерка Рашела. Така ли е Антонио и други.
1RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Фед 15 2020, 02:29

zboruva CHestojnova od dpmne so prekrasna obleka ....alo seljanke znaesh li shto znachi DRESKOD ????? pojma nemash neli ? pa prashaj ke ti kazat a so taa obleka mozesh i na cheshma voda da polnish vo seloto od kaj doagash ama nesmesh da vlezesh vo sobranie ...i ti za aboliciran politichar ke zborish a mu sluguvash na najgolemiot lopov

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Фед 15 2020, 15:05

Староста е тешка ако немаш со кој да ја помине@Bouqet100


ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 EQ0ZIPJXYAEvy25?format=jpg&name=small


ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 OL6Gbm5h_bigger

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Фед 15 2020, 15:10

Сплинтер@sinisa_goliotok2h
Васиљ, извади од вмровачата 1 литар, ќе донесат Ацка и Цене солзовница. Барај го и Стрез. https://t.co/dDydkndahQ
2RETWEETS16FAVORITES
LELE UMREV OD SMEENJE

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Вто Фед 18 2020, 18:02

Ранко@srbak56m
Ко ќе ми врие крвта а сакам да вежбам на раат без да мастурбирам, само си набројувам 10 вмровки што ги познавам и веќе на третата либидото ми е позгаснато од тектонската активност на Марс.
1RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by TRAJCHE Вто Фед 18 2020, 20:23

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Img_2072
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 679
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Dino Сре Фед 19 2020, 18:18

Mnogu kulturno, beter od vmrovci. I posle ne bile isti.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Img_2022

Dino

Број на мислења : 635
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Zhane Пон Фед 24 2020, 17:46

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Erjulr10

Zhane

Број на мислења : 177
Join date : 2019-05-26

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Dino Чет Фед 27 2020, 13:34

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Img_2024

Dino

Број на мислења : 635
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Фед 27 2020, 18:15

[size=15]Darko Kezhman

@kezhmanprvi[/size]
не корона , ако сака корона вирус плус да има јас ќе трчам за СДСМ да го порази вирусот вмро , зашто според мене пострашно е да завладее вмро вирус од колку корона вирус ..
5

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Фед 27 2020, 18:16


[size=15]Astérix

@SendvicSoVegeta


·
Feb 26

[/size]
Replying to
@kezhmanprvi

+1. Разумот ако ме напушти некогаш, врзете ме да не гласам случајно за вмро


mnogu jako ...bravo

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by OPOZICIONER Чет Фед 27 2020, 20:59

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Screen12
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 963
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by TRAJCHE Пет Фед 28 2020, 12:30

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Er2z0v10
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 679
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мар 02 2020, 00:53


[size=15]Ventripotente

@ventripotente


·
1h

[/size]
Повмровско доделување награда ја не сум видела. Разочарувачка бубамара.
zatoa i posle tri godini e popularna rechenicata: SDSM e na vlast ,ama vladee DPMNE

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 28 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 28 of 37 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 32 ... 37  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот