Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

+18
zozoti
PRVOBOREC
Zhane
Luxor
Bosonoga
Nebula
osa
EVITA
nino
Dino
Teo
OPOZICIONER
SHARENI
Kalinda
Delta
defo
Комита
TRAJCHE
22 posters

Страна 27 of 37 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 32 ... 37  Next

Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Сре Jул 31 2019, 17:40

Зимзелено Дрво:evergreen_tree:@nemaparinemamir1h
Баш ме интересира со ветингот на МВР како ќе поминат дел од кадрите на ДУИ кои немаа ниту средно образование, а преку ноќ завршија факултети.
4RETWEETS5FAVORITES
se se ama ova ne premiere 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Aвг 05 2019, 19:38

Поголема глупост во животов немам слушнато, а што праиме со оние што се непокретни или пак се во напредна фаза на деменција, па не можат сами да дојдат да си го купат лекот?a bre idoti kade e delot od izjavata deka i za ovie lica eobezbeden nachin za podiganje na lekot .....ah moroni edni lopovski ...vie kradevte i sega mislite site kradat

#ФилипчеОпрајСе #АлоФилипче

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 EBN2kx7WsAEfHLv

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Aвг 10 2019, 22:41

[size=0] 
[size=16][size=1]Retweet

 31

 


Like
 116
[/size][/size]
[/size]
[list="stream-items js-navigable-stream"]
[*][list=stream-items]
New conversation
[*]
ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 3Z_BrFmV_biggerSuicideMessiah‏ [ltr]@SuisajdMesija[/ltr] 4h4 hours ago
More
Replying to [ltr]@US_Reagan[/ltr]
Бетмен ти ли си бе?!
[size=12]1 reply0 retweets1 like
[size=1]Reply
 1

 
Retweet
 

 


Like
 1
[/size][/size]
[*]
ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Ckq90wEI_biggerReagan‏ [ltr]@US_Reagan[/ltr] 4h4 hours ago
More
Еј браво, како ме откри жити се? [img(17.900000000000002px,18px)]https://abs.twimg.com/emoji/v2/72x72/1f602.png[/img]
[size=12]0 replies0 retweets1 like
[size=1]Reply
 

 
Retweet
 

 


Like
 1
[/size][/size]
[/list]

[/list]

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Aвг 11 2019, 20:14

Стоп Ботои????:anger_right:️@ninjastic72h
Да се десеше нешто слично на Рекет во време на Грујо вака некако ќе се одвиваше: Ќе му ги земеа парите на уценетиот олигарх, ќе му завршеа работа преку тефтерчето на Гоца, ќе го држеа во џеп, на Боки ќе му ја преземеа телевизијата и никој за ова немаше да знае во јавност.
4RETWEETS16FAVORITES


mnogu tochno ...zatoa vikam da se vrati dpmne 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Aвг 11 2019, 20:20

Dimko@ddimkooooo2h
Е сега ⁦@Zoran_Zaev⁩ дали ти е јасно зошто не требаше да оставиш ниту еден од дпмне на раководни функции во администрацијата?
Јади го сега немиен https://t.co/01FeMovzyq

2RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Сре Aвг 14 2019, 01:03

Annah@indig05alpha2h
Организиран криминал тн. мала група педера.
4RETWEETS21FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Сре Aвг 14 2019, 01:20

buldozerrevolution@revolucionersk2h
Колку ли се загриживте за речникот на Заев. Патем тој само го рече тоа што сите го мислиме. Ликувајте уште малку. Наскоро ќе се врати и сите ќе се вратите глувчешките дупки во кои преживувавте 11 години. Овој пат нема да имаме толку среќа.
4RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Сре Aвг 14 2019, 01:22

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 EB4dzZwWsAEj09t

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Aвг 15 2019, 00:12

Мено Пауза@malaghata1h
Povtorno zameniv sex so alkohol
3RETWEETS26FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Сеп 08 2019, 12:50

Гуру де Коркаш:tm:@bejbiboy2h
Земајте шо ви нуди животот, немојте да сте ограничени. За почеток пуштете радио...
9RETWEETS24FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пет Сеп 20 2019, 17:42

Kalimero@kalimero25102h
Што им се смеете на децата што веруваат во Дедо Мраз, кога има возрасни што сеуште веруваат во СДС и ДПНЕ! :wink:
2RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Окт 06 2019, 13:05

Poison Ivy@hedera_genus2h
дпмне дојдоа на власт со ветувања дека ќе го вратат старото знаме, ќе го поништат рамковниот и ќе ја вратат старата територијална прераспределба
не се случи ништо од тоа
не дозволувајте пак да дојдат на власт возејќи се на приказната дека ќе го поништат преспанскиот договор

5RETWEETS27FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Luxor Пон Окт 07 2019, 09:56

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Untitl34
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6586
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Јан 04 2020, 21:15

Baze Lazevski‏ [ltr]@BazeLazevski[/ltr] 15m15 minutes ago
[size=1]More
[/size]
Ах бе племе вмровско, јас секој ден се молам да се врати вмро, за мене е исто, само сакам вас да ве гледам како се мачите. Да ви ебат се по женски список додека рмбате за 200 евра во три смени во дрекслермаер

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Јан 04 2020, 21:20

Sveste tese@sveste_tese1h
Глупердиве од дпмне си резонираат дека нивните технички министри се веќе на власт и почнаа да даваат бизарни изјави за некакви си реформи и ревизии во ресорите, а всушност се на техничка позиција која САМО треба да гарантира успешни и фер избори, ништо друго. Која багра.
6RETWEETS20FAVORITES·Details

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Јан 12 2020, 13:31

Ајс Ти@icebucks72h
После Мери Јордановска, уште десетина жени се јавија малтретирани од Емил Јакимовски и уште толку сведоци. И тој сѐ уште не е притворен?
9RETWEETS25FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Јан 12 2020, 13:32

pa ako ne e dostapen na organite na progon ......mizerno no vistinito

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Јан 12 2020, 14:04

Dimko@ddimkooooo2h
Институцијата е киднапирана од кадри на жмро зошто некоја будала кхм @Zoran_Zaev мислеше дека може да гради “едно општество за сите” со неписмени нацисти.
Доколку изгуби СДСМ бидете сигурни дека Заев ќе биде апсен наредниот ден исто како Љубе, но можеби и си го заслужи... https://t.co/Sgjv3ZPtD5

3RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Јан 12 2020, 19:22

DIMKO sekoja chest za napishanoto .....mnogu pogreshno e mislenjeto za gradenje EDNO OPSHTESTVO ZA SITE

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Јан 12 2020, 19:34

Апасиев@apasiev2h
Ма ко ќе доеме на власт, ќе укинеме спортови со две полувремиња :p

#БравоМомциЗаБорбеноста

4RETWEETS34FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Bosonoga Пон Јан 13 2020, 00:19

Ubavo e mislenjeto i zalaganjeto za EDNO OPSHTESTVO ZA SITE  no vo grafata site netreba da stojat vakvi dpmneovci
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 980
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Вто Јан 14 2020, 21:24

Ајс Ти@icebucks71h
Отишол Заев да решава и автокефалност на црквата, ВМРО кои нејќат ништо да средат и им одговара да сме беден, изолиран народ, скаран со сите, прашуваат со чии пари отишол. Нив само парите ги занимаат. Инаку Заев од бизнис влезе во политика. Вмровците преку политиката бизнис праат
7RETWEETS20FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Вто Јан 14 2020, 21:43

Ineffable@alexandra_ynwa2h
Дали не ви иди на некои луѓе онака културно да му го отворите черепот, да му се посерите внатре, и да му го затворите со надеж дека то лајно би размислувало пологично и потрезвено од нивниот сегашен ум?
3RETWEETS17FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Вто Јан 14 2020, 21:44

Жуче од лескоец@nemozapojke1h
Мразам да хејтам Македонски спорт, посебно ракомет, ама вас деца некој ве имат излажано дека знете ракомет да играте , вие сте за на нива бостан да копате. Ја срамите Македонија, ги срамите Кире, Мојсо, Столе, и многу други кои го оставиле срцето на терен за Македонија
ЖАЛНО!!!

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Вто Јан 14 2020, 21:45

Ineffable@alexandra_ynwa2h
Дали не ви иди на некои луѓе онака културно да му го отворите черепот, да му се посерите внатре, и да му го затворите со надеж дека то лајно би размислувало пологично и потрезвено од нивниот сегашен ум?
3RETWEETS17FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 27 of 37 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 32 ... 37  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот