Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Страна 26 of 37 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 31 ... 37  Next

Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Пон Мај 06, 2019 12:22 am


V!DanaDsgn@vidanadesign1h
Гога научно ќе докажува дека поразот всушност е победа. По носење на стратешки тешки закони во партизирана држава да освоиш кристално чиста победа е тотален пораз на вмровштината. Европо чекај нѐ.
2RETWEETS22FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Вто Мај 07, 2019 12:41 pm


Д. Д. Ј_@drndrnjarinja_2h
Како не се исуши до сега, гадинка малоумна. https://t.co/IaTpdfvfxV
5RETWEETS29FAVORITESza ovoj da glasash ili voopshto za tie shto poddrzuvaat vakvi ,treba da si nedopraven

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Вто Мај 07, 2019 12:45 pm


Чорбаџи Ја@corbadzija1h
Слушам го исчистиле Скопје, го средиле, немало паркирани на тротоари, немало ѓубре, немало гужви и автомобили. Можам да кажам само едно:

Папа brattt останииииии сите ќе станеме католици...

😂😂😂
3RETWEETS22FAVORITES


mnogu jakooooo

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Сре Јун 19, 2019 4:27 pm

Gandalf the Red@_redgandalf_2h
На овие што фрлаат јаболка и праски, истите би им ги начукал у шупак и субвенции нема да видат никогаш повеќе.
2RETWEETS6FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Чет Јун 20, 2019 11:56 pm

Dimko@ddimkooooo1h
Џабе метлата ⁦@Zoran_Zaev⁩ кога дпмне на велико си граба бизниси наместо да скапува во затвор! https://t.co/9mPQ9zApUD
2RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Пет Јун 21, 2019 12:16 am

Самосвесен@ragingdemon136m
А што ако Кочан не се пријави да лежи у затвор до 16 јули? Ќе пристапат кон кажување на мајка му?
3RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Пет Јун 21, 2019 12:19 am

tolku zarabotuvame Преспанец :apple:@resencanecot1h
4 свадби и цел месец на леб и сол.
1RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Пон Јун 24, 2019 11:15 pm

Mila Carovska@mila_carovska5h
Ве молам споделете:point_right:Апсолутно е неточен заклучокот дека сум се „збогатила“ за една година. Се работи за имот на родител, кој не го поседувам и го пријавив иако немам законска обврска. Барам извинување од Центар за истражувачко новинарство СКУП Македонија:https://t.co/L7o3QXezkn
53RETWEETS93FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Jул 07, 2019 1:02 am

Виктор Стевич@viktorstevich1h
Убаво ова жена му на Миле што напишала текст на ФБ и не заборави да спомне едно 114 пати дека муж и е многу добар човек, ама ај нека ги слушне бомбите со Миле психопатот, може ќе го смени мислењето.
Гадот на деца без родители што напуниле 18 им се закануваше да гласаат!

0RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Jул 07, 2019 1:11 am

V!DanaDsgn@vidanadesign57m
На жена му на Миле ѝ текна. Пуштам на нечитано. Толку неписмено писмо не сум видела.
https://t.co/FJDk4AlbHl

1RETWEETS6FAVORITES


se soglasuvam 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Jул 07, 2019 1:31 am

:flag_white:️‍:rainbow: Хермиона :flag_white:️‍:rainbow:@kvkriss1h
Сања, јас се сеќавам коа Миле ти ѕвонеше на пауза од местење тендер со кинеска фирма и ти викаше Оњоњоњоњо и ти се смееше ко блесава на неговите дебилни расистички шеги, пошто и двајцата сте дискриминаторски злоби оптоварени со предрасуди и криминољубие.
4RETWEETS9FAVORITE

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Сре Jул 10, 2019 12:44 am

НиколаСтрез@nikolastrez1h
Ама на грујо ова не можеше да му се деси.

*сите му кажуваа дека субрата е преварант и пак го пречека со државни почести.

4RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Пон Jул 15, 2019 12:03 am

Pameten I Ubav@i_ubav7m
Добра ноќ на сите I love you

Na dobranoc - dobry wieczór 
miś pluszowy śpiewa Wam. 
Mówią o mnie Miś Uszatek, 
bo klapnięte uszko mam. 

Jestem sobie mały miś, gruby miś, 
znam się z dziećmi nie od dziś. 
Jestem sobie mały miś, śmieszny miś, 
znam się z dziećmi nie od dziś! https://t.co/dAeAfQWBSW

2RETWEETS6FAVORITES


najubaviot crtan ....zoshto ne se reprizira na MTV ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Jул 21, 2019 9:59 pm

Толку им е нејасно што се случува, што најчесто Рекет го ставаат во директна компарација со мерката Мој ДДВ.
ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 EABVSzMWsAAnyhZ

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Jул 21, 2019 9:59 pm

e ova e za na ploshtad da stoi

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Jул 21, 2019 10:03 pm

Aleksandar Tortevski@atortevskitorte2h
Не се плашеле од тоа што Боки го знаел. Многу им било страв од тоа што сами за себе го знаат.
5RETWEETS39FAVORITES
da imam vlast ovoj ke go stavam na mesto na katica janeva ...ke se posere od strav i duri togash ke zamolchi .....pretera prijatele ...nebare si najpameten u drzavava 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Jул 21, 2019 10:19 pm

Димко Македонецот@2lapev1h
Вака сеа овцо🐑 една соросоидна.
Ти многу добро знаеше каква будала помагаш да дојде на власт и немој овде да ни се правиш наудрен и да се оградуваш.Mad:
Ти и твојата багра безидентитетски уличари сте директно одговорни за цело понижување што го трпиме како нација.✅
Нема милост‼ https://t.co/Q424W7GBDB

9RETWEETS28FAVORITES


odi bre milchin lechise ....koja istorija ????? od kogo e napishana ?????? ajde bagro nepismena  aut 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Jул 21, 2019 10:22 pm

Стaменoфф@shlapatalo54m
Ја не го направи, оно само се нaправило. https://t.co/mweOTyzwgq
6RETWEETS22FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Jул 21, 2019 10:22 pm

so ova se vi kazaa premiere ....samo treba da imate zelba i da VIDITE

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Jул 21, 2019 10:25 pm

Тања Каракамишева Tanja Karakamisheva@tkarakamisheva36m
Овој човек не зборува во мое име!
СИТЕ МАКЕДОНЦИ ДА СЕ ОГРАДИМЕ ОД НЕГОВИТЕ ИЗЈАВИ!

Што е премногу, премногу е! https://t.co/O7vqLhYTaJ

7RETWEETS28FAVORITES


ima institucii za tie kako tebe  g-djo  karakamisheva,tamu ti e mestoto 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Jул 21, 2019 10:27 pm

Стефан Богоев@sbogoev1h
✅ 287 нови дрвја;
✅ Ново зеленило на „Делфина”, во П.Влае, на фонтана во К3 и на Млечен;
✅ Се затвора децениската депонија кај СЦБТ;
✅ 2 нови машини за чистење на јавни површини и добиен грант за две цистерни за миење на улици.
#ЗеленКарпош 🌳

5RETWEETS33FAVORITES


vikni go marin od aerodrom na obuka ,glej on si spie a bivshiot ivica konevski mu pravi protest .....sramota za nego ,a kandidiran od sdsm 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Jул 21, 2019 10:29 pm

Ivor Mickovski@nezenzabar2h
Овој Марин до толку е неградоначалник и неспособен, толку штета направи во 2 години, што залижаниот му организира протести.
4RETWEETS26FAVORITES


jas pishav prvo ,pa posle go vidov ovoj tvit ....znachi vo pravo sum ...kako marin ,dobar si ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Jул 28, 2019 1:48 am

Darko Kezhman@kezhmanprvi2h
додека СДСМ се освести дебилон глупче златев ке им ебе сестрата у пичка со фејк вести ...
демек некој полициски службеник него му кажал дека вечерва биле повикани 200 полицајци и ке се влагало кај некој од Рекет ??
за претседателот да се работи па нема да се повикаат 200
2/1

1RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Пон Jул 29, 2019 5:59 pm

OVA E REALNOSTA KOJA JA CHEKAME SO GODINI ..


Ја Ничарче@janicharce57m
Никој нормален не замерува за:

- промена на име
- договор со бг
- нато членство

Замеруваат што се уште се преговара со копита како Антоњо. Што таа вмроистичка идеологија не е сосема сотрена и уништена, сосе нејзините подржувачи во сдсм.

2RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Сре Jул 31, 2019 5:39 pm

Командант Марк@milanzng37m
После изјавата на Спасовски, во ДУИ е забележано зголемено преместување на курот од лево на десно!!!
4RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15825
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 26 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 26 of 37 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 31 ... 37  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот