Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

+18
zozoti
PRVOBOREC
Zhane
Luxor
Bosonoga
Nebula
osa
EVITA
nino
Dino
Teo
OPOZICIONER
SHARENI
Kalinda
Delta
defo
Комита
TRAJCHE
22 posters

Страна 37 of 37 Previous  1 ... 20 ... 35, 36, 37

Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by TRAJCHE Вто Јун 16 2020, 13:13

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Img_2179
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 679
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by PRVOBOREC Вто Јун 16 2020, 20:18

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Img_2540

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2450
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Вто Јун 16 2020, 23:15

ovoj treba da se protera od drzavata ne da bide shpicen

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by TRAJCHE Вто Јун 30 2020, 18:02

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Img_2186
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 679
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by OPOZICIONER Сре Jул 01 2020, 13:21

Ne se isti, dpmne bea i ostanaa kriminalci duri i vo opozicija.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Img_2196
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 963
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by SHARENI Чет Jул 02 2020, 17:02

Micko.
ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Img_2235

Narodot.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Eb7ai410
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 844
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by OPOZICIONER Пет Jул 03 2020, 12:39

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Img_2198
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 963
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by OPOZICIONER Нед Jул 05 2020, 18:19

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Img_2199
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 963
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by TRAJCHE Вто Jул 07 2020, 13:48

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Img_2191
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 679
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by OPOZICIONER Сре Jул 08 2020, 16:03

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Img_2201
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 963
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by PRVOBOREC Чет Jул 09 2020, 17:48

Ете тоа е таа клучна разлика меѓу небањатите и нормалните граѓани.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Img_2585

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2450
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by SHARENI Пет Jул 10 2020, 12:35

Ako sakate zatruena zivotna sredina glasajte za dpmne.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Img_2245
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 844
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by SHARENI Саб Jул 11 2020, 11:49

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Img_2247
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 844
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by OPOZICIONER Саб Jул 11 2020, 17:33

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Img_2206
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 963
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by PRVOBOREC Нед Jул 12 2020, 21:02

Никогаш Северна.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Img_2593

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2450
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Aвг 19 2021, 08:04

Боље бити мртав него вакциниран

На некој невакциниран тип, од Ковид 19 му умрела невакцинираната жена. Потоа му умрел невакцинираниот син.

Само три ден потоа умрела невакцинираната мајка на жена му. Потоа во еден ден умреле татко му и мајка му, кои тој ги убедил да не се вакцинираат.

Од истата болест во истиот период умреле пола маало, се живо и диво невакцинирано. Заедно со невакцинираната комшивка која му била швалерка. Умрел и невакцинираниот тип на кој му бил позајмил милион евра.

И после толку многу смртови, невакцинираниот за Телма изјавил: Никогаш Северна, секогаш Македонија! Одел по улиците и пеел: Боље бити мртав него вакциниран, боље бити мртав него вакциниран, вирус не зна да смо били сретни пар, биље бити мртав него вакциниран.

Фејсбук статус на Бранко Тричковски.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by defo Пон Aвг 08 2022, 11:20

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Fzlehr10

најпосакуваниот ерген, моментално е зафатен, со војната во Украина. Целата женска популација завиена во црно. Цените на краставиците ќе се качат. Поготово на правите.

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3457
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by TRAJCHE Пон Aвг 08 2022, 15:54

Mnogu tocno kazano.

Chlamydia
@Schiffer_PG14
Скопје докажа дека, ете, се може и без градоначалник.
2:17 PM · Aug 8, 2022·Twitter Web App
15
Retweets
76
Likes
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 679
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 37 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 37 of 37 Previous  1 ... 20 ... 35, 36, 37

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот