Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

+18
zozoti
PRVOBOREC
Zhane
Luxor
Bosonoga
Nebula
osa
EVITA
nino
Dino
Teo
OPOZICIONER
SHARENI
Kalinda
Delta
defo
Комита
TRAJCHE
22 posters

Страна 36 of 37 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37  Next

Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by PRVOBOREC Чет Апр 30 2020, 15:37

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Img_2433

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2458
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by OPOZICIONER Чет Апр 30 2020, 15:52

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Img_2149
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 963
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by TRAJCHE Чет Апр 30 2020, 16:06

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Img_2140
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 681
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Luxor Чет Апр 30 2020, 23:12

Кандидатот за пратеник од вро дпне има мислење за деца што ги „спакувале" без дозвола за движење и го крева Наќе отсјајот до небо но нема мислење за својот сопартиец функционер на ок вро дпне што го спакуваа со обележани банкноти од рекетот што го собирал од земјоделците. Веројатно затоа што Наќе се правел слеп и глув на рекетирањата што функционери на неговата партија ги прават па морал некој чесен кадар да стави крај на бандитизмот на дпне. Дали и колкав дел од рекетот што го прибираат финкционерите од дпне оди во партиската каса?

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Img_2334
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6591
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by SHARENI Чет Апр 30 2020, 23:16

Moraat da go pokrijat so nesto krivicnoto delo na Mickoski so odenjeto vo teretana i apsenjeto na nivni visok funkcioner reketar.
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 845
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Nebula Чет Апр 30 2020, 23:21

Ako e ovoj kandidat za pratenik so dve race glasam protiv niv. Vidi mu go majndsetot se zakanuva na politicki protivnici deka Nake ke gi stavel vo red, kao plasete se ministerot na MVR e nas iako od site izvestai pa i samiot tvrdi deka nemalo nisto sporno so donacijata tuku samo sakake da napravat skandal za da mozat da zaplasuvaat i obvinuvaat lazno.

Nebula

Број на мислења : 951
Join date : 2018-08-04

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by PRVOBOREC Пет Мај 01 2020, 23:11

Му рекле на мочкото што молеше за амнестија да излаже нешто за да се дефокусира јавноста од договорот со синдикатите, донациите на Заев и успехот со справување со кризата.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Img_2444

Ама излегло дека само го чистат плоштадот па му наредиле на Чизи да ги избрише говната што ги усрале.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Img_2445

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2458
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by OPOZICIONER Саб Мај 02 2020, 11:12

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Img_2154
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 963
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by SHARENI Пон Мај 04 2020, 17:15

Mnogu ubavo objasneto.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Img_2192
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 845
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Сре Мај 06 2020, 13:47

Ариел@problembyme1h
После гадон што ќе ебе се живо и диво од дијаспора може ли конечно да се побуниме ЗОШТО ДИЈАСПОРАТА ГЛАСА?!!!!
9RETWEETS37FAVORITES


ja ne veruvam deka e od stranstvo ...laze idiotot

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by OPOZICIONER Сре Мај 06 2020, 17:47

Eve go, vo Germanija bil.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Img_2160
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 963
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Сре Мај 06 2020, 19:12

Maximum Overtroll@maximovertroll2h
сега го гледам писмото на одметнатите вмрани. another day, another кофа гомна врз гелосаната тиква на жмицо
7RETWEETS18FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16506
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by PRVOBOREC Пет Мај 08 2020, 11:01

Се мрднаа небањатите уште малку ќе немаат доволно капацитет лудниците.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Img_2462

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2458
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by TRAJCHE Саб Мај 09 2020, 20:39

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Img_2155
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 681
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by SHARENI Пон Мај 18 2020, 21:22

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Img_2204
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 845
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by TRAJCHE Чет Јун 04 2020, 09:41

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Img_2171
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 681
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by TRAJCHE Чет Јун 04 2020, 09:42

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Img_2172
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 681
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by OPOZICIONER Нед Јун 07 2020, 09:25

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Img_2174
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 963
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by OPOZICIONER Пон Јун 08 2020, 17:41

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Img_2175
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 963
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by SHARENI Вто Јун 09 2020, 14:35

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Img_2221
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 845
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by OPOZICIONER Сре Јун 10 2020, 09:32

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Img_2176
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 963
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by PRVOBOREC Чет Јун 11 2020, 11:03

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Img_2528

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2458
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Dino Пет Јун 12 2020, 12:35

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Img_2067

Dino

Број на мислења : 635
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by SHARENI Пет Јун 12 2020, 17:55

Da se glasa e opasno, ama da se pie kafe bez pocituvanje na merkite ne e.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Eaue6y10
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 845
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by TRAJCHE Пон Јун 15 2020, 20:50

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Img_2178
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 681
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 36 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 36 of 37 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот