Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

+18
zozoti
PRVOBOREC
Zhane
Luxor
Bosonoga
Nebula
osa
EVITA
nino
Dino
Teo
OPOZICIONER
SHARENI
Kalinda
Delta
defo
Комита
TRAJCHE
22 posters

Страна 29 of 37 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 33 ... 37  Next

Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Bosonoga Пон Мар 02 2020, 11:15

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Img_2036
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 980
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Zhane Пон Мар 02 2020, 11:48

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Esgdga10

Zhane

Број на мислења : 177
Join date : 2019-05-26

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Bosonoga Вто Мар 03 2020, 11:59

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Img_2037
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 980
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by OPOZICIONER Сре Мар 04 2020, 17:31

Kako ja tresna od zemja, bravo.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Img_2085
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 963
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Сре Мар 04 2020, 18:00

Чернобил '86@glasche____1h
,,Припадник на УЧК го зеде местото на Вапцаров – училиштата прекрстени преку ноќ, јавноста бурно реагира,,

Колку училишта се прекрстени по некој припадник на АРМ, МВР или специјална единица кој загина за државата во 2001 година ?
Нема да не биде.

5RETWEETS15FAVORITES·
TI BI SAKAL BURNO DA REAGIRA  JAVNOSTA ,AMA ONI SI MOLCHAT PRIJATELE ....NEMA SMISLA ...ZNAESH ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Bosonoga Пет Мар 06 2020, 10:10

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Img_2040
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 980
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by SHARENI Саб Мар 07 2020, 22:21

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Img_2112
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 844
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by SHARENI Пон Мар 09 2020, 14:53

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Img_2113
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 844
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by OPOZICIONER Вто Мар 10 2020, 17:30

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Img_2091
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 963
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by TRAJCHE Вто Мар 10 2020, 18:03

Naoravike fotosop i seat zloba i omraza i navredi. Ete zatoa ke platat na 12 april i ke placat.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Img_2095
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 679
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by TRAJCHE Вто Мар 10 2020, 18:07

Eve go i dokazot za nivniot bolen um.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Img_2096
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 679
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by PRVOBOREC Вто Мар 10 2020, 18:20

Ги уби оваа, секоја и чест.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Img_2279

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2449
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by PRVOBOREC Вто Мар 10 2020, 18:35

Фрфље конечно дознава колку е влијателен.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Img_2280

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2449
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Мар 12 2020, 13:36

Токсичен1 :speaking_head:@covek11h
Венко Филипче е доволна причина за да не гласаш за ВМРО. Катастрофа е да се смени ваков човек од функцијата.
30RETWEETS89FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Мар 12 2020, 13:39

Viviana :cherry_blossom::hibiscus::tulip:@ivanovavz2h
Венко Филипче: “Во оваа фаза одиме со превентивни мерки, за да не дојде до поставување на полициски час, како што е сега во Италија. Затоа постојано апелираме да се придржуваат сите на мерките.”
24RETWEETS41FAVORITES


JAS AKO SE PRASHUVAM BI GI PRIMENILA MERKITE NA aLBANIJA ,5000  EVRA KAZNA AKO TE VIDAT IZLEZEN NADVOR ...E PA AJ ODETE VO KAFIKI

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Мар 12 2020, 13:45

Поцков@gpockov1h
Венко Филипче е најспособниот министер за здравство до сега.
Во вакви критични ситуации се гледа способноста и работата на оној што ја води таа сфера.
Луѓето треба само малку да помогнат со тоа што ќе ги почитуваат сите препораки.

18RETWEETS65FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Мар 12 2020, 13:48

Darko Lazarevski@dlazarevski46m
Инаку, во фирма се договоривме дека не само оние со деца, туку сите колективно ќе работиме од дома во овие 2 недели како мерка на претпазливост и заштита на нашето и колективното здравје. Се организиравме да функционираме најнормално исто како да сме на работа. https://t.co/hR9Rd631pW
8RETWEETS51FAVORITES
BRAVO 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Мар 12 2020, 14:26

ᗰᗩᗰᗩ :sunflower:@mladamama0351m
Седете дома, мијте раце, бањајте се, сакајте се, гушкајте деца и стрпете се за надвор. Цело лето ќе имаме за шетање.
И слушајте музика пиздавиматер <3

9RETWEETS37FAVORITES
TAKA E ...DAJTE MALKU SAMOSVEST 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Мар 12 2020, 14:36

Влада на Р. Северна Македонија@vladamk2h
Работодавачите да се придржуваат до мерките кои Владата ги донесе за превенција од ширење на болеста COVID-19 (корона вирус).

Физичките и правните лица што не ги почитуваат и кои ги прекршуваат препораките ќе бидат казнети согласно Кривичниот законик.

https://t.co/TmLP2eEdQE

5RETWEETS10FAVORITES


PREPORAKITE NE SE PREKRSHENI  NO VO EDEN SALON IMA CHETIRI VRABOTENI SO DECA POD DESET GODINI ...KOJ DA SEDI DOMA NA PLATENO OTSUSTVO ???? I ZAMISLI FIRMATA NEMA ZAMENA ??? LELEEEEE !!!!! NE GO  ZATVORA SALONOT  I ????? GREVOITE SE NA RABOTA .....ZAMISLI ?????

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пет Мар 13 2020, 20:09

Бапчо@thefitzzz1h
За некоја минута почнува БУШАВА АЗБУКА на МТВ...

Се надевам дека во првата епизода на децава ќе им се прикажува буквата "С".

Како на пример "С" за "СЕДЕТЕ ДОМА ВИБАМ ТОА ГЛУПИТЕ"

8RETWEETS46FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Мар 14 2020, 09:51

Лудо Чудо@pluviofil6661h
Ако ги затворат и салоните за убавина,сме го наебале.
Ќе шетаат зомби.. 😎

0RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Мар 14 2020, 20:22

Сплинтер@sinisa_goliotok20m
Пази што ми кажаа дека денес праело ВМРО.
Се јавуваат по телефони "Дали сте запознаени и колку знаете за хациендата на Венко Филипче на Водно?"

Па мислам ова е најдно. Зло. Багра.

6RETWEETS12FAVORITES


samo zuto kombe za vakvi ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Мар 14 2020, 20:25

:four_leaf_clover:Темјанушка:four_leaf_clover:@simonesummer01h
Од Србија дали можат автобуси да влегуваат и кај можам да пријавам сомнително лице со симптоми на корона кое сака да ја напушти Србија ?!?!?!?!
9RETWEETS9FAVORITES


telefon 071 289 614 odma da prijavish 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Мар 14 2020, 20:30

Бапчо@thefitzzz20m
У Моментов властите ги влечат СИТЕ МОЖНИ НАЈКОРИСНИ ПОТЕЗИ за зачувување на нашето и Здравјето на нашите најблиски... ОГРОМНО БРАВО за ажурноста на Филипче и сите инволвирани ! За прв пут да покажеме дека можеме ДА МУ ЕБЕМЕ МАТЕР на вирусов ако сме одговорни ! Б Р А В О :clap_tone1::clap_tone1::clap_tone1:
6RETWEETS48FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Мар 14 2020, 20:37

iskric@iskra_iskrich1h
Докторите и сите здравствени работници ширум светот се сега војската која ги води битките. ♡ Јака им душа на сите.
6RETWEETS40FAVORITES


SEKOJA CHEST ZA SITE VKLUCHUVAJKI GO I MINISTEROT fILIPCHE ....POKLON DO ZEMJA ZASLUZIVTE 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 29 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 29 of 37 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 33 ... 37  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот