Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

+18
zozoti
PRVOBOREC
Zhane
Luxor
Bosonoga
Nebula
osa
EVITA
nino
Dino
Teo
OPOZICIONER
SHARENI
Kalinda
Delta
defo
Комита
TRAJCHE
22 posters

Страна 30 of 37 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 33 ... 37  Next

Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Мар 14 2020, 20:40

ПолитичкиНекоректен@nekorektniot2h
Се сеќавате на "земјоделката" што протестираше пред Влада облечена во Бурбери кошула, ќерката на пратеничката од ВМРО, епа еве ја денес како ги "почитива" препораките за самоизолација. https://t.co/uo89wausxP
7RETWEETS19FAVORITES


IDIOT 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Мар 14 2020, 20:44

#43

Ненајаден@act_a__fool13m
Добро ај здравствените работници заслужено е да ги наградат на плата, ама шо праиме со овие по маркетиве, најизложени се за речиси без пари?
9RETWEETS22FAVORITES


SRAMOTA

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Мар 14 2020, 20:47

:dango: еден мињон@mrssurprise22h
Мечето Ушко кога ќе го давате??
10RETWEETS35FAVORITES


UBAVO PRASHANJE ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Мар 14 2020, 20:51

Бапчо@thefitzzz39m
Браво за одлуката за ЗАТВОРАЊЕ НА СИТЕ кафичи !
5RETWEETS42FAVORITES


ZA VAKOV NAROD ,SAMO VAKA ....BRAVO 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Мар 14 2020, 21:43

Ненајаден@act_a__fool1h
Добро ај здравствените работници заслужено е да ги наградат на плата, ама шо праиме со овие по маркетиве, најизложени се за речиси без пари?
14RETWEETS42FAVORITES


SEKAKO I TIE ZASLUZUVAAT nagrada ...BAREM DA IM SE ISPLATI STRAVOT ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Мар 14 2020, 21:48

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 ETGAFN-XQAAy-2G?format=jpg&name=small

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Мар 14 2020, 21:49

AMA DA SE ZATVORAT ZASEKOGASH I DA ODGOVARAAT KRIVICHNO ...SAMO TAKA KE NE BIDE

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by PRVOBOREC Нед Мар 15 2020, 10:32

На овој куртон новинарот Грујо на Халкидики го обезболувал со вазелин кога му го натопорувал па сега мисли дека вазелинот е лек за се.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Img_2298

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Bosonoga Пон Мар 16 2020, 12:43

Blesaviot dpmneovski crep da objasni kakva zasluga ima nivniot Nake vo toa sto pripadnicite na MVR si ja rabotat rabotata za koja se plateni.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Img_2050
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 981
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мар 16 2020, 20:09

Токсичен1 :speaking_head:@covek155m
Како е добро да имаш претседател на држава кој знае што збори. Па дури им објаснува на новинариве како на деца, концизни одговори, без партиски препукувања.
6RETWEETS8FAVORITES


malku skromnost molam ....obrakanjeto kon novinarite ne mi se dopadna ...da se obratish na ti ,bez da go persirash novinarot mene mi e nevkusno 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мар 16 2020, 20:45

Donatello:tm:@petrusevski131h
Општина Карпош два пати у денот ги чисти улициве. Иако е ствар која треба да се перцепира како нормална и редовна, знаејќи што се случуваше у општинава изминатите мандати, мора ова да се пофали! Брао @stefanbogoev!
3RETWEETS15FAVORITES


i golema molba do g-din Stefan Bogoev da go zamoli Marin od opshtina aerodrom barem ednash nedelno da gi mie ulicite zoshto toj ne shto ne gi mie ,ne gi ni mete ,ushte ima esenski listovi po ulicite 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мар 16 2020, 21:37

Васиљ@vlatkovasilj53m
Уште сега го номинирам за твитер награди во категоријата - твитерџија со најголем придонес за твитер заедницата, господинот Кежман. Кој сака нека честита. https://t.co/urHjcfHQKg
13RETWEETS27FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мар 16 2020, 22:22

Скриена Камера@skrienakamera32m
нека, ок е, еве ние здравите ќе се изолираме за да може вие заразените на раат да шетате :upside_down:
3RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Luxor Пон Мар 16 2020, 23:56

Ало Бардовци, се слушаме ли? Приберете си го овој избеганиот пациент, полуде тотално. Почна да му издава наредби на претседателот на државата и врховен командант на армијата. И никако не дозволувајте му пристап до интернет.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Img_2224
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6590
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Bosonoga Вто Мар 17 2020, 20:34

Ke crknat od maka crepovite.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Img_2051
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 981
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Bosonoga Вто Мар 17 2020, 20:36

Kako se izglupiral crepov.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Img_2052
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 981
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Teo Вто Мар 17 2020, 21:18

Na ovoj glupak ushte poglupiot Chiz mu se pika vo shupak.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Img_2149
Teo
Teo

Број на мислења : 5090
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Luxor Вто Мар 17 2020, 21:53

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Crying10

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Zombod28
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6590
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by TRAJCHE Сре Мар 18 2020, 15:46

Janko jadi gomna podal glava od cmarot na dpmne.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Img_2102
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 681
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Teo Сре Мар 18 2020, 15:56

Kakva glupokja si ti shto se obiduvash da go relativizirash sluhot shto vladata go ima za baranjata na gragjanite.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Img_2154
Teo
Teo

Број на мислења : 5090
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by SHARENI Сре Мар 18 2020, 22:43

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Img_2133
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 845
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by PRVOBOREC Чет Мар 19 2020, 17:27

Многу паметен совет, треба обавезно да го послуша. Така ќе нанесе најмалку штета на народот и државата.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Img_2312

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Мар 19 2020, 18:51

PRVOBOREC напиша:Многу паметен совет, треба обавезно да го послуша. Така ќе нанесе најмалку штета на народот и државата.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Img_2312

na kogo mislish ....na nikolovski? ili mozebi na maksimum overtrol?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by PRVOBOREC Чет Мар 19 2020, 19:17

osa напиша:
PRVOBOREC напиша:Многу паметен совет, треба обавезно да го послуша. Така ќе нанесе најмалку штета на народот и државата.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Img_2312

na kogo mislish ....na nikolovski? ili mozebi na maksimum overtrol?

Максо и Полтрол се наши, се знае кој треба да пуши курона.

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by TRAJCHE Чет Мар 19 2020, 20:40

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Img_2105
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 681
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 30 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 30 of 37 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 33 ... 37  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот