Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

+18
zozoti
PRVOBOREC
Zhane
Luxor
Bosonoga
Nebula
osa
EVITA
nino
Dino
Teo
OPOZICIONER
SHARENI
Kalinda
Delta
defo
Комита
TRAJCHE
22 posters

Страна 11 of 37 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 24 ... 37  Next

Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Jул 13 2017, 23:50


Бапчо@thefitzzz58m
Ќосе брат, коњот ти го мезеле.
4RETWEETS15FAVORITES

jakooo

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Jул 13 2017, 23:55

Dojranliev
@dojranliev

ЗА  ДОРУЧЕК

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 DEpQpYdXkAAgevWcar si ......toa e darba

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пет Jул 14 2017, 00:13


Sasho Tasevski@tasevskisasho1h
Илче, еден коњ те бара низ Велес, си го изел брат му. Сака да те ебе.
2RETWEETS6FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пет Jул 14 2017, 00:17


Sasho Tasevski@tasevskisasho2h
Сега Шериф Коњевиќ кур што ќе пее у Македонија. Разбрал Тврдокорните јадат све што ги асоцира на коњ
1RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пет Jул 14 2017, 22:40


Миле Паника@mile_panika9 Jul
Од маркетиншка страна гледано, Боки 13 сака да се ребрендира во Есма.
80RETWEETS333FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пет Jул 14 2017, 23:58


Стефан Богоев@sbogoev1h
ДПМНЕ пак побара пауза. Продолжуваме со работа во 1 по полноќ
3RETWEETS25FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Jул 15 2017, 00:01


EmptyPersona@darkhour_seeker2h
Жугиќ не сакала да си замине од директорската позиција, го заклучила кабинетот и заминала со службеното возило https://t.co/0ZtFlvVuWl
3RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Jул 15 2017, 00:09


Todorce Tasevski@todorcet1h
Службениот пат на Жугиќка откако ја разрешија, траеше 2 часа.Па, си се врати како попче да ги предаде клучевите!
2RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Jул 15 2017, 01:07

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 SdS0tI-eOuHyLOxA

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Jул 15 2017, 01:10

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 DEuKJ9eXsAAkuQo

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Jул 15 2017, 01:13

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 DEuKBZJXgAA31Jb

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Jул 15 2017, 01:19

Бони Топ @bonitopp
Гладен вмровец бизон сонува
8:55 PM - 14 Jul 2017
3 3 Retweets 29 29 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Jул 15 2017, 17:08

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 DEx1wpLXoAAef4c

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Jул 15 2017, 17:23

i mene ova ne mi e jasno

Dimano@dimanovski21m
Груевски барал 20 телохранители... ама чекај малку, нели целиот народот беше со тебе, од кај сега ова?
1RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Jул 16 2017, 01:28

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11  3:02 PM - 15 Jul 2017

kaj ti e avatarot kaj shto se kezish ko peder posle partija na halkidiki?


ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 KfrW0Bni_bigger

Филип Петровски
@filippetrovski

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Jул 16 2017, 01:34

interesno koga gubat vlast dpmneovcite pushtaat brada ,sechat kosa ....se "prepravaat"za da se sokrijat ...strashno ...eve go filipche so brada ,ilija dimovski i on so brada i ushte stotina idioti ....verojatno ZALAT za izgubenata vlast bounce bounce bounce

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Jул 16 2017, 01:44

Протестантски Оџа @galevski
Сакам санкции за високи децибели во градов. За моторџиски, шкрипски, верски, дискотекски, урлаџиски. Смрт за буката, тишина за народот.
9:28 PM - 15 Jul 2017
 14 14 Retweets  

da dopolnam i site dukani koi lichat na KOOPERACII vo selo ...plus nekulturno vrishtenje i pishtenje na mnogu dechishta koi nema koj da gi vospita i da im kaze deka nemoze nekoj ni kriv ni dolzen da gi trpi po cel den .

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Jул 16 2017, 21:13

Aleksandar Tortevski Retweeted
Мија‏ @Mee_Yah_ Jul 15
More
Среќа што народот го сакаше па имал само 78 телохранители.
Замисли што ќе беше да имаше непријатели.
0 replies 12 retweets 42 likes
Reply Retweet 12

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Jул 16 2017, 21:43


toshe x@toshex2h
Ж сакал 20 телохранители пошо добивал закани по живот.
Да му каже некој дека ако сакале да го убијат ќе го убиеле, немало закани да праќаат.
2RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Jул 16 2017, 21:56


Dojranliev@adojranliev27m
Место 20 телохранители, би го дал на 20 психијатри да го проучуваат
3RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Jул 16 2017, 22:10


Алчинов@dalcinov2h
Чавков: Безобразна лага е дека бев на 100 метри од Собранието! Јас сум оној ликот со фантомка што мавта на камерата!
0RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Jул 17 2017, 20:26


БушавБЕЕЕ@bushaviotodsk36m
Не е сиромашен оној кој нема пари, сиромашен e оној кој не гледа позитивно во ништо и завист во душата
1RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Вто Jул 18 2017, 01:02


Dimano@dimanovski2h
@mindplumber за Чавков е поголем проблем „кртот" во МВР, отколку неговата организација за линч... која будала е човеков
1RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Вто Jул 18 2017, 02:06

Dojranliev@adojranliev41m
Стапица за криминалци https://t.co/3qdHaU5Xkz
6RETWEETS19FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Вто Jул 18 2017, 20:06


Дилдо Багинс@ivogievski2h
Македонија е безвременска земја. Затоа таму и не се плаќаат прекувремени часови на работа
5RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16404
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 11 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 11 of 37 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 24 ... 37  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот