Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

+18
zozoti
PRVOBOREC
Zhane
Luxor
Bosonoga
Nebula
osa
EVITA
nino
Dino
Teo
OPOZICIONER
SHARENI
Kalinda
Delta
defo
Комита
TRAJCHE
22 posters

Страна 3 of 37 Previous  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 37  Next

Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мај 22 2017, 18:29

Хермиона @KVKriss
Ниту го излажал членството, ниту ја уништил партијата.
Сите заедно свесно ја упропастуваа државата и докажаа дека држава со ВМРО не бидува.
1:44 PM - 22 May 2017
20 20 Retweets 74 74 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мај 22 2017, 18:52

Baze Lazevski @BazeLazevski
"Пасиштата ги купивме за нашето членство да пасе на нив, се со цел здраво да се храни"
12:43 PM - 22 May 2017 · Former Yugoslav Republic of Macedonia
17 17 Retweets 70 70 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мај 22 2017, 18:56

View image on TwitterView image on Twitter
Follow
Dimano @dimanovski
prodavam spineri radi zatvarajne firma
4:10 PM - 22 May 2017
 9 9 Retweets   22 22 likesПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 View image on TwitterView image on Twitter  Follow  Dimano @dimanovski prodavam spineri radi zatvarajne firma 4:10 PM - 22 May 2017   9 9 Retweets   22 22 likes

https://twitter.com/dimanovski/status/866657467647873024/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fgrid.mk%2Ftwitter

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мај 22 2017, 23:30


Хермиона@kvkriss2h
Новинар: Го признавате изборот на Талат Џафери?
Трајко: Не.

Па, шо не те вози шофер и не си одиш дома со придружба… https://t.co/j1P7czVW9X
7RETWEETS18FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мај 22 2017, 23:45


малиот кнез мишкин@jakovfendu2h
ВМРО демантира дека очите се орган за гледање. За дополнителни информации нѐ упатија да се обратиме до канцелариите на Дарвин & Господ.
4RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мај 22 2017, 23:53


Самосвесен ♻@ragingdemon12h
Ќе се разочарам ако од СЈО не отворат случај "Тече".
#НизНогавици
4RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мај 22 2017, 23:58


Goran Mihajlovski@gmihajlovski2h
„Сечено, лепено и монтирано...“ - Нè правеа глуви за бомбите, сега ќе не прават слепи за 27 април https://t.co/Rr1nXXEYLj
6RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Вто Мај 23 2017, 00:05


Dojranliev@adojranliev2h
Секој со својот проблем https://t.co/M4rUXokYLB
3RETWEETS11FAVORITES

ke mi viknat policija komshiite ,se smeam mnogu glasno.....otvorete go linkot .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Вто Мај 23 2017, 00:52

Dimko‏
@ddimkooooo

Follow
More
Replying to @AMiloshoski
Сјо било и ќе помине
Вмро било и ќе остане
Косата ја имаше и нема да ти порасне

lele se ubiv od smeenje ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Вто Мај 23 2017, 00:54

СвАдам Великомаченик@el_megunogovic1h
Дали сте за Масовно Чистење на Провинцијалците од Скопје?
4RETWEETS2FAVORITES


ja da i toa epten

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Вто Мај 23 2017, 00:59


Gandalf the Red@_redgandalf_4h
ВМРО остро ги демантира инсинуациите на #Телма.
Бууууааааа, абе снимки гледавме бе кретени!
19RETWEETS34FAVORITES


a bash mukovski go slushav u sobranie koa beshe ona "branenje "na unitarnosta ...na taa sednicata kako vika NE NE PRAITE PRI OCHI SLEPI !!!!! i sega shto e ova bre nerazbrani edni ....sramota

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Вто Мај 23 2017, 01:02

Sakam da Kazam@sdksakamdakazam6h
ОБВИНИТЕЛСТВОТО НА ЗВРЛЕВСКИ ОСЛОБОДИ ЕДЕН ОД НАПАЃАЧИТЕ НА ЗАЕВ ЗА КОЈ МВР ИМА ДОКАЗИ ДЕКА ГО УДИРАЛ НА 27 АПРИЛ https://t.co/O0lGJ6QIc0
10RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Вто Мај 23 2017, 01:03


Yokoh@jordantscho4h
Грујo пaк сo кукaвичкa изјaвa: "#СЈO инсинуирa дека членoвите нa ВМРO переле пaри."
Не бе, #Ж, #СЈO тврди декa ТИ си перел пaри. #ИмaРaзликa
18RETWEETS24FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Вто Мај 23 2017, 20:51

Владо Апостолов@apostolov805h
Едино нешо за шо се каат овие е шо не ги убија Села и Заев
26RETWEETS46FAVORITES

dali moze sega da im stegnat tuzbi samite oshteteni ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by defo Вто Мај 23 2017, 22:45

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 DAiKMuCXYAAP3OZ

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3457
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by defo Вто Мај 23 2017, 22:46

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 DAiRsNIXYAIvze5

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3457
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Вто Мај 23 2017, 22:57

defo напиша:ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 DAiKMuCXYAAP3OZ


ovaa e poadekvatna i ako podzagledash povnimatelno epten si lichat

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Вто Мај 23 2017, 23:47

Ебачот од Никарагва@cherga_omnes2h
Добро бе овие преваранти од ВМРО со асфалт ли ги правеле патиштата или со пандишпан https://t.co/bsTixoKLFu
11RETWEETS25FAVORITES


ova ne e za tie shto glasno se smeat ...mislam na linkot ..ne go otvarajte bounce bounce bounce lol!

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Вто Мај 23 2017, 23:48


АлександраМаЌедонска@izrokokiranija29m
У Македонија е казна да си паметен.
9RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Сре Мај 24 2017, 00:00


Крапчица Броз@dackua1h
Си го носиш детето у Скопје и наместо да играте 'На буквата,на буквата' играте 'На споменик,на споменик'
3RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Сре Мај 24 2017, 00:03


Ебачот од Никарагва@cherga_omnes2h
Ја да се прашувам:
1. Солза да работи во конфекција.
2. Зврле да работи во Водовод
3. Грујо шофер на автобус
Плата макс. 200 евра
4RETWEETS26FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Сре Мај 24 2017, 00:07

Јани Макрадули@makraduli2h
Пола Македонија у паника, не знаат Ферхунде што му кажала на Онур.
6RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Сре Мај 24 2017, 00:10


EmptyPersona@darkhour_seeker1h
#Плачам

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Сре Мај 24 2017, 00:10


Скопјанец@mknothing11h
Судството во Македонија...

-Простете ми, згрешив!
-Простено нека ти е, чедо мое!

#ималикрајналудилово
4RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Сре Мај 24 2017, 00:20


Dojranliev@adojranliev1h
Во штабот на ВМРО дежураат со фенови, за некој да не им го замрзне
2RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16479
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 3 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 37 Previous  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 37  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот