Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

+18
zozoti
PRVOBOREC
Zhane
Luxor
Bosonoga
Nebula
osa
EVITA
nino
Dino
Teo
OPOZICIONER
SHARENI
Kalinda
delta
defo
Комита
TRAJCHE
22 posters

Страна 4 of 37 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ... 37  Next

Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by delta Сре Мај 24, 2017 7:57 pm

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Untitl10
delta
delta

Број на мислења : 591
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Сре Мај 24, 2017 9:14 pm

#17
Aleksandar@saltwatered1h
Иначе, Руската Православна црква не смета како дел од СПЦ.
5RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Сре Мај 24, 2017 9:16 pm

Позната сум ти?@abemeznaes2h
Ја битно да те глеам уклучен дека си, а ти не мораш да ми пишуваш ич.
3RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Сре Мај 24, 2017 9:26 pm

Шејтанот‏ @gjaolo 30m30 minutes ago
More
Replying to @Libertas_mk
kogo I da izbrkaat,nema da go izmeni faktot deka 10god bea megafoni na zlostornickoto zdruzenie vmro dpmne

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Сре Мај 24, 2017 9:27 pm

Libertas.mk‏
@Libertas_mk

Follow
More
Васко Ефтов избркан од Канал 5 http://fb.me/27MRqTSI6
RETWEETS
3
LIKES
5
Persona Non GrataTrue StoryIlijanco GagovskiеристичаротAleksandar Tortevski
11:52 AM - 24 May 2017
1 reply 3 retweets 5 likes
Reply 1 Retweet 3
Like 5
Шејтанот‏ @gjaolo 30m30 minutes ago
More
Replying to @Libertas_mk
kogo I da izbrkaat,nema da go izmeni faktot deka 10god bea megafoni na zlostornickoto zdruzenie vmro dpmne

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Сре Мај 24, 2017 11:25 pm

Ебачот од Никарагва @cherga_omnes
Тоа што Бурекот и Ефтов добија отказ сега е само замајување. Кој ќе ја надомести штетата што овие ја направија пред и за време на изборите
9:19 PM - 24 May 2017


i mnogu poveke od ovoj period ...i site izbori nanazad ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Мај 25, 2017 12:23 am

Стефан Богоев@sbogoev35m
Со изборот на Заев за премиер, малкумина знаат дека Ново Село ќе добие и Цар на Јапонија!
#малкупознатифакти https://t.co/rGkiYlpYUX
5RETWEETS15FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Мај 25, 2017 12:34 am


Dojranliev@adojranliev30m
3000 терористи распоредени на Шара се извинија на Ефтов
4RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Мај 25, 2017 6:31 pm

Trakinardi@kapetan_taki1h
Slom makedonskog diktatora https://t.co/jRc8uoU1Al
5RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Мај 25, 2017 6:32 pm


Emil Atanasovski@emilatanasovski2h
Ако треба ќе умрам за Македонија !

Не треба. Само парите ќе треба да ги вратите.
10RETWEETS23FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Мај 25, 2017 6:33 pm

МНОГУ ЈАКО .....


Kiril Efremovski@kefremovski29m
Како #ВМРО дневно заработувал по 30К €? За тајните во белата палата и љубовта на лидерот кон #Талир на #ТопТема со О.Трајковска од 19:15!
6RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Мај 25, 2017 6:34 pm


Странски@sluzbi2h
ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО:
Агентите на ДБК снимени како ги уништуваат снимките од #црниот #четврток: https://t.co/HSEGMH10qY
8RETWEETS21FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Мај 25, 2017 7:34 pm


Dojranliev@adojranliev1h
Груевски и Тодоров треба да прават увид на гробишта. Таму им се гледа здравството
3RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Чет Мај 25, 2017 7:49 pm


Ina@mnogufina31m
Мислам дека има луѓе кои освен да кукаат не знаат друг муабет да напраат
8RETWEETS24FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пет Мај 26, 2017 5:40 pm


i999y@i999y53m
Прав вмровец дома ќе му напрае екстерно на детето
20RETWEETS43FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пет Мај 26, 2017 5:58 pm

ЈАКООООООООО42@forty_tw056m
За заедничка Македонија:

Име - крадено.
Рута - крадена.
Танспаренти - од штапче.

Па добро бе друже @BatmanSaysT, имаше ли нешто вистинско?
2RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пет Мај 26, 2017 5:59 pm

osa напиша:ЈАКООООООООО42@forty_tw056m
За заедничка Македонија:

Име - крадено.
Рута - крадена.
Танспаренти - од штапче.

Па добро бе друже @BatmanSaysT, имаше ли нешто вистинско?
2RETWEETS12FAVORITES


IMASHE KAKO NE,PARITE SO KOI GO PLAKAAT , NEBROJANI U VREKI ,TIE SE VISTINITI....MAJKA MU 750K VO EURA ....BRATMU VRABOTEN VO CENTAR ZA KOMUNIKACII NA DPMNE  SO REDOVNA PLATA OD MINIMUM 500 EURA .....SE OVA E VISTINITO...... CAR SI NEMA SHTO ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пет Мај 26, 2017 11:43 pm


Notfor Sale@drakstor5h
Јас од сите српски шпиони во собрание само Латас го познав
24RETWEETS66FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Kalinda Нед Мај 28, 2017 12:29 am

Многу би сакала
да престане Сорос
да ги плака
"пишувачите "
на твитер.
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 486
Join date : 2015-02-28

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Мај 28, 2017 10:10 am


Ракија@ednarakija1h
Долга е имотната листа на ВМРО.
4RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Мај 28, 2017 10:19 am


Branko Trickovski@brankotricko2h
Мали огласи

Елиза БЕТА бара ГАМА цимер за двокреветна соба во "Идризово".
2RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Мај 28, 2017 10:27 am

JAKOOOOOOOOOOO


Branko Trickovski@brankotricko2h
Мали огласи

Нови фабрики пуштам и отворам со свои ножици.
Шифра: Никола.
1RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Мај 28, 2017 10:43 am


Trakinardi@kapetan_taki46m
Теута ќе оди на втор градоначалнички мандат.
Тажен ден за тетовчани.
1RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Мај 28, 2017 10:46 am


Ранко@srbak1h
Со мијалков сме на да ти ебам жената
0RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Мај 28, 2017 10:51 am


Чорбаџи Ја@corbadzija2h
Алшар крие тајни за моќта на фалангата.
Јасен го крие Оливер Андонов.
1RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16125
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 4 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 37 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ... 37  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот