Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

+18
zozoti
PRVOBOREC
Zhane
Luxor
Bosonoga
Nebula
osa
EVITA
nino
Dino
Teo
OPOZICIONER
SHARENI
Kalinda
Delta
defo
Комита
TRAJCHE
22 posters

Страна 2 of 37 Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Next

Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Мај 21 2017, 22:23


Batakoja@batakoja2h
@i999y колку благородно од негова страна, да чека еден обичен невоспитан граѓанин кој увек доцни

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Мај 21 2017, 22:24

ГлумецИлепотанНаМама@mirkomvidoeski1h
Македонската филхармонија вечерва свири пред луѓе кои сериозната музика ја викаат „џиџи-миџи музика“. Смешки.
5RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Мај 21 2017, 22:30


Dimko@ddimkooooo2h
Како успеале сите вмровци картиве да ги купат во исти ред?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Мај 21 2017, 22:36

Chaos, itself@strshlen2h
Можам да ги избришам сите твои пораки, но не и да заборавам дека си ми пишувала.
2RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Мај 21 2017, 22:38


НЕДОПИРЛИВА@nedopirliva12h
На неблагодарниот и душата да му ја дадеш,ќе биде малку!
2RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Мај 21 2017, 23:20


Man@goran_man1h
Кога гледаш колку пари се потрошени за филхармонија. https://t.co/5oMfRvrOkA
23RETWEETS61FAVORITESama direktorkata dpmneovka veli : konechno ne sme pod kirija !!!!! so potroshenite pari za ova ZDANIE SO MNOGU SKALI ,ushte kolku godinishta ke imavte za kirija ke presmeta nekoj matematichar

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Мај 21 2017, 23:27


Канта Сирење@superextrabonus4h
Трпчески признава: многу сум возбуден, во целата моја кариера никогаш немам свирено во дивоградба.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Мај 21 2017, 23:29

Man‏ @Goran_Man 1h1 hour ago
More
Replying to @i999y @sonjatd @darkhour_seeker
Златни Аца Лукас пропуштив за ова. :/

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Мај 21 2017, 23:37


EmptyPersona@darkhour_seeker3h
Сметка за струја од 1938... https://t.co/FM4IFtVGqS
17RETWEETS71FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by defo Нед Мај 21 2017, 23:49

Заврши ли комеморацијата за вмро-дпмне!?
Бранко Тричко

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3457
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мај 22 2017, 00:00

#3
Man@goran_man1h
И замисли утре СЈО прес за Канче и филхармонија со наслов Травијата.
9RETWEETS60FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мај 22 2017, 00:04


Mindplumber@mindplumber1h
Беткеее, има да га једеш за позориште од 62 милиона евара!
Веома врло много, мафијашице криминална
3RETWEETS34FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мај 22 2017, 00:10


Bisera@zamislena2h
мизерно, дрско и карикатурално дефиле на брачниот пар груевски, во одежди од пљачкани пари, по скалите на пљачкашки објект.
#НиСрамНиПерде
4RETWEETS19FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мај 22 2017, 01:09


Дарко #наТочак@modered52h
Кој новинар ќе го праша Симон Трпчевски „сега знаете ли како им било на музичарите од оркестарот на Титаник?“

#Филхармонија @OgnenJaneski
9RETWEETS22FAVORITESke se soglasite mnogu jak tvit ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мај 22 2017, 01:11


Dojranliev@adojranliev1h
„Го немало Амди“. Само муабети вадите https://t.co/YL5Qh31qIf
6RETWEETS15FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мај 22 2017, 01:13


Збогум ДПМНЕ@momceodpekolot1h
А бе Бетке, шо му ебеш матер, истрошивме се на чоколади.....е сеа се расипуваат заби од благо, се расипуваат што е… https://t.co/ifmP7BvtPs
3RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мај 22 2017, 01:16


EmptyPersona@darkhour_seeker1h
Вие сте лудаци, криминалецот ве крадеше и не подели а вие му аплаудирате!!
МРШ!!! https://t.co/176ay7GF5t
3RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мај 22 2017, 01:20

Dojranliev@adojranliev2h
Муабет од холот во филхармонија https://t.co/j3gpMXG5TP
5RETWEETS17FAVORITES


zadolzitelno da se pogledne linkot

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мај 22 2017, 01:28

Канта Сирење@superextrabonus23m
Груевски задоцни половина час на отварањето на Филхармонијата. Објаснувале му дека на тај шо свире на големио синтисајзер не се лепат пари.
8RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мај 22 2017, 18:09

В!Дана @VidanaDeSign
Вие дадовте да ве шупчат, нам ни ја земавте сегашноста, на децата иднината, на 600.000 земјата.
Вредеше жмороњи?
1:15 PM - 22 May 2017

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мај 22 2017, 18:13

Никсон @rnixn
„Денот коа ќе падне Никола ќе го земам за куќна слава!“

*Му се паѓа Свети Никола*
1:31 PM - 22 May 2017
7 7 Retweets 35 35 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мај 22 2017, 18:17

Подмач Бато @ninjastic75

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мај 22 2017, 18:19

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 DAb7HJNXsAAGGgc

ovo je moja kucha ziveo sam tu....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мај 22 2017, 18:28

Хартиган @Mad_Hartigan
Кажи ми, се срамиш ли што даваше поддршка на партија која тебе те сметаше само бројка а не личност?
2:06 PM - 22 May 2017
10 10 Retweets 21 21 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Мај 22 2017, 18:28

Оној со брадата @legovski
Тотално можам да ја замислам Катица како го тепа Грујо со Чик Куманово папуча.
1:56 PM - 22 May 2017
9 9 Retweets 42 42 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16480
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 2 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 37 Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот