Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

+9
Nebula
osa
OPOZICIONER
nino
EVITA
TRAJCHE
Bosonoga
delta
defo
13 posters

Страна 5 of 33 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 33  Next

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Окт 22, 2017 2:04 pm

ne mi se veruva deka inaetot ne ti dava da mi se javish i da pishesh ....zalosno ,vo minatoto jas go pravev prviot chekor ,sega e red na tebe

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Окт 22, 2017 11:52 pm


ПанкотНе(Е)мртов@pivo_ok_pozz2h
Без тебе е празен секој ден .
3RETWEETS4FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Окт 22, 2017 11:58 pm


Горчлив Бадем@amygdala_amara2h
Дај да ти го чујам гласот зошто ќе полудам.
3RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Окт 23, 2017 12:07 am


На Ванчо постариот@karsijak1h
Лузна од куршум побрзо зараснува од лузна од лош збор.
4RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Окт 23, 2017 5:38 pm


Ничијаа@evil_girl22h
Згрешив, се извинив, ако чекаш посебни молби за да ми простиш. Е тоа нема никогаш да го дочекаш.
5RETWEETS18FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Окт 23, 2017 11:54 pm

Дамата со убава душа@jovanovska616m
Ако отидам,знај дека никој и ништо повеќе не ме враќа.
3RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Вто Окт 24, 2017 11:39 pm


Татина принцеза@tamito71h
Извини е доста редок збор а многу значи.
7RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Чет Окт 26, 2017 7:33 pm


Шеки Шеваљ@el_megunogovic29m
Znam sto e ofsajd, nosam starki, iskacam i u dukser, pisuvam prva i uste mi nema padnato krunata... https://t.co/L3bDwuFA6N
7RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Чет Окт 26, 2017 7:41 pm

EmptyPersona@darkhour_seeker39m
Ни вратата не треба секому да му ја отвориш, а камо ли душата....
3RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Чет Окт 26, 2017 7:42 pm

Jovan.Gj‏
@JovanGjorgiev
Follow Follow @JovanGjorgiev
More
Личноста која те сака може да ја види тагата во тебе, останатите веруваат во твојата насмевка.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Окт 28, 2017 10:29 pm


Ничијаа@evil_girl21h
Проклета да бидам јас ако уште еднаш те побарам.
5RETWEETS15FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Окт 28, 2017 10:52 pm


Dream House@dreamhouse9915m
А јас тебе те посакувам.Замисли само колку би ни било убаво заедно.Би ти пружила се што си заборавил дека е важно.
3RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Окт 28, 2017 10:55 pm

Аритмија@snowgirly21h
Ако не ти пишува ни на трезно ни на пијано, батали го копилето.
1RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Окт 28, 2017 10:55 pm


Аритмија@snowgirly22h
Себичност и саможивост. Лоша комбинација. Многу лоша.
1RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Сре Ное 01, 2017 11:08 pm


La Perra Fria@perra_fria2h
-Последно нешто што сакам е да те повредам.
- И баш тоа го направи.
7RETWEETS30FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Чет Ное 09, 2017 12:06 am


Човек со @zinging201h
Оти да не биде едноставно? Зошто не одговараш со да или не? Зошто вртиш од околу? Уморна сум веќе од дешифрирање на твоите одговори.
8RETWEETS19FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Дек 03, 2017 1:25 am


Snezana@snezana282898822h
Искреност и доверба се клуч за една врска но доколку не постои вистина нема причина истата да продолжи.
2RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Сре Дек 06, 2017 1:29 am


Дева Барија Блек @blacksoulcandy47m
Нема ништо полошо од тоа некој да се чувствува лошо заради тебе.
1RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Дек 09, 2017 9:30 pm


Ани@ani_srcka2h
да изневериш некоја душа која знаеш дека целосно ти се предала со секој атом од себе ..земи утепај се
11RETWEETS34FAVORITES·Details

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Саб Дек 09, 2017 9:39 pm


Ina@mnogufina1h
Ако ги лажеш луѓето што те сакаат и со тоа ги повредуваш има големи шанси да си идиот, а веруј ми тоа не е комплимент
4RETWEETS21FAVORITES·Details

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Дек 10, 2017 9:06 pm


На Дедо Најпаметниот@i_najubaviot1h
Кога ќе разберете дека нешто на некому ако му браните,тој само повеќе и повеќе од инат ќе го направи баш тоа што му го браните.
29RETWEETS43FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Јан 14, 2018 2:18 pm


The D J@thedjmkd1h
Љубов ти е уживање заедно со некого.
Не е нервози и стресови.

Да,и нив ќе ги има...но ако секој ден или поголем дел од времето ти минува во стрес - запрашај се дали навистина сте еден за друг.
7RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Јан 14, 2018 10:36 pm


Пепа Јоноа@pepajonoa2h
@aureliius1 @MajaSpasovska1 Физичката болка некогаш полесно се пребродува / да не е екстремна само. Психичката, кога душата е повредена, треба време
3RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Нед Јан 14, 2018 10:48 pm


Пепа Јоноа@pepajonoa1h
И цитатот é порака.
2RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa Пон Јан 15, 2018 12:57 am


Брадестиот@jnx7ptaxhcxbw0h2h
Вистински момент е секој момент кој го имате. Живејте!
6RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16127
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 5 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 33 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 33  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот