Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DPNE-kolaps

+19
Nebula
zozoti
Dino
tmoro
delta
Albatros
SHARENI
Zhane
Kalinda
defo
TRAJCHE
osa
OPOZICIONER
nino
Bosonoga
трендафил
misterija
Luxor
Teo
23 posters

Страна 6 of 37 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 21 ... 37  Next

Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo Нед Aвг 04, 2019 8:59 pm

Koga ne mozhe na Halkidiki kje zaglavuva vo Budimpeshta.

DPNE-kolaps - Page 6 IMG-20190804-205329-185
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by SHARENI Пон Aвг 05, 2019 1:15 pm

Laze, objavi naucen trud deka vo vremeto na grujovizmot mladite se iseluvale od Makedonija zaradi nevozvratena ljubov. Za nikakvi bliski ne se rabotese.

DPNE-kolaps - Page 6 IMG-20190805-130436-962
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 763
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by OPOZICIONER Пон Aвг 05, 2019 1:23 pm

Go obiavi kako istrazuvanje ama bese napikana vo sedum upravni odbori. Naucena na honorarite od niv sega tesko i se gleda da zivee so profesorska plata.
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 885
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo Пон Aвг 05, 2019 4:37 pm

Navistina, i mene me interesira kako se pojavuva bez sram pred studentite asistentot na tato. A mozhebi misli deka toa shto negoviot choban bil asistent kaj sopstveniot tatko ne e nepotizam nitu skandal.

DPNE-kolaps - Page 6 2019-08-05-043011
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo Пон Aвг 05, 2019 9:23 pm

A da napisheshe nashto ovde Trendafile. Nepotizam i skandal li e da bidesh asistent na tatko ti i posle pastorot (otkako si mu se uvlekol dlaboko vo shupak) da te postavi za profesor?
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Luxor Пон Aвг 05, 2019 10:20 pm

На твитер активирани Антоњо, Илче, Момировски, Чилиманов, и што е најинтересно толку се пореметени што твитаат дека телефонот на Боки 13 не бил вештачен. И дека Боки во меѓувреме ќе ги избришел податоците. Боки во шутка, телефонот во обвинителство, ама кога си го гледаш крајот не знаеш што попрво зелена да треснеш. Уште поглупо што интернет армијата од подрумскиот штаб на дпне како папагали непрестано го повторуваат истото.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6221
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo Пон Aвг 05, 2019 11:03 pm

Ona koga si tolku glup shto mislish deka si smeshen.

DPNE-kolaps - Page 6 IMG-20190805-230235-445
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Luxor Пон Aвг 05, 2019 11:07 pm

Нека гледа народ, да види какви лудаци ќе го владеат ако не гласа за СДСМ.

Luxor
Luxor

Број на мислења : 6221
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by PRVOBOREC Вто Aвг 06, 2019 12:05 pm

Владата на небањатите исто купуваше лубриканти за загрозените групи. Нетранспарентно, затоа што ем крадеа на тендерите ем добар дел они го користеа на Халкидики.

DPNE-kolaps - Page 6 IMG-20190806-120116-218

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 1934
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by SHARENI Вто Aвг 06, 2019 1:14 pm

I vo stabovite im delea na clenstvoto za polesno da gi dupat.
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 763
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by PRVOBOREC Вто Aвг 06, 2019 8:21 pm

Грев е у ствари небањатиот кој лаже дека со законот за интегрирање во ЈО, се гасне СЈО.  Вистината е дека тоа е предвидено во предлог законот на небањатите за да се спасат од кривичен прогон за злоделата што ги правеа.

DPNE-kolaps - Page 6 IMG-20190806-201538-440

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 1934
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo Сре Aвг 07, 2019 8:15 pm

Kolku teshko glupava dpsne ovca treba da bidesh za posle pobedata na gradonachalnikot na sud da tvrdish deka foshol zhivot za nekakvi reketari. Taravari e rekatar?!?!?!

DPNE-kolaps - Page 6 IMG-20190807-195647-253
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo Сре Aвг 07, 2019 9:13 pm

Ovaa ni gi uchi decata. Nenormalna.

DPNE-kolaps - Page 6 IMG-20190807-211049-156
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by PRVOBOREC Чет Aвг 08, 2019 2:57 pm

Небањатите по социјалните мрежи онанираат на снимката пуштена од десничарски медиум во Италија како Боки зема пари од Камчев. Притоа хистерично се обидуваат да го поврзат премиерот со тоа, што никако не им успева. Оттаму и хистеријата кај небањатата багра.
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 1934
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Luxor Пет Aвг 09, 2019 2:01 pm

Браво.

DPNE-kolaps - Page 6 Zombo-Droid-09082019135752
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6221
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by SHARENI Саб Aвг 10, 2019 6:26 pm

Antonijo nokautiran.

DPNE-kolaps - Page 6 Zombod11
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 763
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Luxor Саб Aвг 10, 2019 7:02 pm

Удбашкото лудило го тера да мисли дека србендите можат да прават што сакаат во држава членка на НАТО.

DPNE-kolaps - Page 6 Img_2017
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6221
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Luxor Саб Aвг 10, 2019 8:39 pm

Удбашов е член на дпне. Само да знаат граѓаните што ги чека ако дозволат нивно враќање на власт. Маскирани паравоени и параполициски формации што ќе сеат страв и ужас. И ќе вршат насилство над секој што ќе се осмели да мисли со своја глава.

DPNE-kolaps - Page 6 Img_2018
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6221
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Luxor Нед Aвг 11, 2019 3:16 pm

Јадеше се што ќе испосерат дпне-оФците сега неутрален бил и за партиски ботови ќе зборел.

DPNE-kolaps - Page 6 Img_2021
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6221
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Luxor Нед Aвг 11, 2019 3:34 pm

А се мислев на што го трошат слободното време дпне-оФците.

DPNE-kolaps - Page 6 Img_2022
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6221
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Luxor Нед Aвг 11, 2019 4:36 pm

Од очај што обидот да се интернационализира рекет пропаѓа и завист што наместо да одмара го тераат да турка промашена агенда.

DPNE-kolaps - Page 6 Img_2023
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6221
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Luxor Нед Aвг 11, 2019 4:54 pm

Ниту Заев паднал, ниту обвинителите се министри ниту премиерот ги бира. Поточно, дури и да падне извршната власт тоа не значи и пад на судската или законодавната. Лудилото предизвикано од дремење во опозиција за дпне-оФците се покажува неизлечиво.

DPNE-kolaps - Page 6 Img_2024
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6221
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo Пон Aвг 12, 2019 12:44 pm

Da se pitsetime, koj gi amnestirashe teroristite od uchk obvineti za voeni zlostorstva.

DPNE-kolaps - Page 6 Dqx-nx10
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Bosonoga Пон Aвг 12, 2019 4:20 pm

Lele i ovaa skrenala.

DPNE-kolaps - Page 6 Img_2010
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 932
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Luxor Пон Aвг 12, 2019 10:51 pm

Удбашот Дракче Павловиќ не смее ниту со вистинско име да пишува, Љупче похрабар излезе од нехо. Настрана тоа туку е доволно идиот да открие дека не им е гајле за правдата туку единсѕвената цел им е да падне владата да се спасат од одговорност за криминалот. Тоа што Дракче начисто се мрднал и снува илјадници на улица е знак дека тука некаде е крајот на дпне. Народор не гласа за криминалци, лудаци и кукавици.

DPNE-kolaps - Page 6 Img_2026
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6221
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 6 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 37 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 21 ... 37  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот