Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DPNE-kolaps

Страна 5 of 22 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next

Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Пон Jул 15, 2019 4:30 pm

Se zabelezhuva cvrsto edinstvo i zbivanje na redovite vo dpsmne.

DPNE-kolaps - Page 5 IMG-20190715-162602-670
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Нед Jул 21, 2019 9:46 am

Единство во дпмне.


DPNE-kolaps - Page 5 IMG-20190721-091755-687
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Нед Jул 21, 2019 11:18 am

Северџани всмровски, ц ц ц.


DPNE-kolaps - Page 5 IMG-20190721-111448-046
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Нед Jул 21, 2019 5:53 pm

Ц ц ц, ем северџани всмровски ем дудлачи.

DPNE-kolaps - Page 5 IMG-20190721-174958-138
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Пон Jул 22, 2019 3:31 pm

Стигнаа до таму лошо газе да им го тура курот.

DPNE-kolaps - Page 5 IMG-20190722-130052-458
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Сре Jул 24, 2019 8:33 pm

Што мислат дпмне-оФците едни за други.

DPNE-kolaps - Page 5 IMG-20190724-203043-887
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Чет Jул 25, 2019 1:45 pm

Само треба да го почекаме моментот кога ќе почнат да се пцујат.

DPNE-kolaps - Page 5 IMG-20190725-122528-015
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Нед Jул 28, 2019 9:55 pm

Фекализирање. 😂

DPNE-kolaps - Page 5 IMG-20190728-213512-463
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by osa on Нед Jул 28, 2019 10:32 pm

jako twitche

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Пон Jул 29, 2019 9:10 pm

Eve kolku ja boli kriminalnata sekta dpsmne za pravdata, borbata so kriminalot i korupcijata i napredokot na Makedonija za vlez vo EU.  Se shto gi interesira e da dojdat na vlast i da pljachkaat za polesno kako kradci da vikaat drzhte go kradecot obvinuvajki drugi za svoite zlodela.

DPNE-kolaps - Page 5 IMG-20190729-210605-918
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Вто Jул 30, 2019 6:24 pm

DPNE-kolaps - Page 5 EAu-S8-BOWw-AAFYi-X

DPNE-kolaps - Page 5 EAu-S7a-LWs-AEj-Mi-H
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Чет Aвг 01, 2019 9:44 am

Продолжува сапуницата. Дпмне-оФците го пријавиле профилот и лошо газе бил суспендиран од твитер. После тоа почнуваат да лажат дека тоа го направила власта иако од самото тоа што го пишува газето се гледа кому му пречи.

DPNE-kolaps - Page 5 IMG-20190801-092805-740
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Чет Aвг 01, 2019 9:46 am

Еве што последно пишувал.

DPNE-kolaps - Page 5 IMG-20190801-092843-133
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Чет Aвг 01, 2019 9:48 am

Брзо беа разоткриени од симпатизерите на СДСМ а разговорот го потврдува тоа.

DPNE-kolaps - Page 5 IMG-20190801-094001-826
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by SHARENI on Пет Aвг 02, 2019 12:06 pmDPNE-kolaps - Page 5 EA8-X8-CEUc-AASwo3-1
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 706
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Пет Aвг 02, 2019 12:33 pm

Pametna ideja mu e ova so gnienjeto i raspadot. Ionaka natamu odat.

DPNE-kolaps - Page 5 IMG-20190802-122943-017
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Пет Aвг 02, 2019 10:55 pm

Eve Trendafipe, Zhmici kje se krie od chlenstvoto i kje gloda pastrmki na vash troshok a tebe kje te teraat da sedish vo podrum i da pishuvash duri i za praznicite.

DPNE-kolaps - Page 5 IMG-20190802-225144-148
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Саб Aвг 03, 2019 12:44 pm

Болни за власт ќе испоцркаат во опозиција. 😂

DPNE-kolaps - Page 5 IMG-20190803-124158-653
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Саб Aвг 03, 2019 12:50 pm

Луда дпмне-оФца се обидува да ги прикаже присутните на прославата на Илинден во лошо светло демек фрлале ѓубре. А тоа, тие уредно си го собрале и само се чека екипите на комуналното претпријатие да го кренат. Изгледа заборавила оФцата дека кога тие одеа на митинзи и прослави свои мртви членови оставаа покрај патиштата.

DPNE-kolaps - Page 5 IMG-20190803-124214-368
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Саб Aвг 03, 2019 7:08 pm

Vnimanie pochituvani neutralni shto ne se zamarate so politika i tvrdite deka site se isti. Predavnichkata sekta vsro-dpsne najavuva teror i strelanje na politichki neistomislenici po vrakjanjeto na vlast. Duri i zhalat shto toa ne bilo napraveno vo vremeto na nivnoto  vladeenje. Ova e vekje spodeleno na site socijalni mrezhi, prodolzhete da spodeluvate inaku kje uchestvuvate vo najgolemito zlostorstvo na 21 vek shto sektata dpsne go sprema.

DPNE-kolaps - Page 5 IMG-20190803-184834-593
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Нед Aвг 04, 2019 11:57 am

Koga od pozicija na opozicija ti tonat site brodovi pa vo ochaj morash da maltretirash starci (koi za vopjata na vistinata si go dale gazot na partijata) za da shirat lagi edna godina podocna.

DPNE-kolaps - Page 5 IMG-20190804-115116-145

DPNE-kolaps - Page 5 IMG-20190804-115053-609
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Нед Aвг 04, 2019 2:15 pm

Уште му го пушат на Илче но мора нешто да се јаде за поени во штабот.

DPNE-kolaps - Page 5 IMG-20190804-141401-164
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by osa on Нед Aвг 04, 2019 3:22 pm

jako... .nema shto ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Нед Aвг 04, 2019 7:32 pm

Vsro-dpsne spremni za poraz.

DPNE-kolaps - Page 5 Zombo-Droid-04082019192822
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by PRVOBOREC on Нед Aвг 04, 2019 8:14 pm

Небањатите да кажат која е улогата на избеганиот криминалец Грујо како почесен претседател нивната партија.

DPNE-kolaps - Page 5 IMG-20190804-201101-726

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 1286
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 5 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 22 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот