Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DPNE-OFCI

+14
cvetka
treta opcija
TRAJCHE
Zhane
defo
SHARENI
Dino
PRVOBOREC
OPOZICIONER
Bosonoga
osa
Teo
трендафил
Luxor
18 posters

Страна 22 of 40 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by PRVOBOREC Сре Мар 04, 2020 4:22 pm

Добар ден небањати, како сте денес?

DPNE-OFCI - Page 22 Img_2269

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 1961
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by PRVOBOREC Чет Мар 05, 2020 8:26 am

Добро утро небањати, почнува уште еден лош ден за вас.

DPNE-OFCI - Page 22 Img_2271

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 1961
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by Luxor Чет Мар 05, 2020 8:01 pm

Тажно, ќе нема каде да се сликаат за утеха по поразот на изборите.

DPNE-OFCI - Page 22 Img_2208
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6229
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by Luxor Саб Мар 07, 2020 5:43 pm

Антонијо признава дека дпне прислушувало 20 000 граѓани и дека навистина вршел притисок врз судството и нарачувал пресуди во корист на татко му.

DPNE-OFCI - Page 22 Img_2209
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6229
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by PRVOBOREC Саб Мар 07, 2020 9:00 pm

Добровечер небањати.

DPNE-OFCI - Page 22 Img_2274

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 1961
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by PRVOBOREC Пон Мар 09, 2020 2:49 pm

Поздрав небањати, ве чекаат уште многу такви вести.

DPNE-OFCI - Page 22 Img_2276

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 1961
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by Luxor Пон Мар 09, 2020 8:40 pm

Зошто министерот треба да даде оставка и зошто владата е неспособна бидејки некои од граѓаните не ги почитуваат препораките за заштита од корона вирусот знаат само пациентите од КУРир кои избегале од лудница.

DPNE-OFCI - Page 22 Img_2211
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6229
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by Luxor Пон Мар 09, 2020 10:14 pm

Полека но сигурно пропаѓа обидот на лудите дпне-оФци да наметнат мислење дека СДСМ е виновен дури и за корона вирусот. Убаво што си го покажуваат лудилото па неутралните добро нека размислат дали со апстиненција или гласање за лудаците го казнуваат СДСМ или самите себе.

DPNE-OFCI - Page 22 Img_2212
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6229
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by Luxor Пон Мар 09, 2020 10:24 pm

И многу ми е мило што дури и луѓе кои избегнувале политички теми се згрозени од лудилото на дпне-оФците.

DPNE-OFCI - Page 22 Img_2213
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6229
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by Bosonoga Вто Мар 10, 2020 5:15 pm

Mu go plesnaa na crepot.

DPNE-OFCI - Page 22 Img_2041
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 936
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by PRVOBOREC Сре Мар 11, 2020 8:21 am

Се јави експертот, ќе следел со дронови камион во кој веќе бил поставен џипиес уред и се следи сателитски. После потопот што го доживеа во обидот да го партизира МВР сега мора да смислува будалаштини.

DPNE-OFCI - Page 22 Img_2283

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 1961
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by Teo Чет Мар 12, 2020 4:40 pm

Ona koga si teshko glup i koristish trgedija da se pofalish so neshto shto nikogash si go nemal.

DPNE-OFCI - Page 22 Es6dom10
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by PRVOBOREC Пет Мар 13, 2020 5:14 pm

Сега кога мерките се веќе неколку дена во сила а они сфатија дека се усраа наместо да соберат политички поени со кривичната пријава против Филипче, се јавија вд офчарот и офчарското куче.

DPNE-OFCI - Page 22 Img_2293DPNE-OFCI - Page 22 Img_2294

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 1961
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by PRVOBOREC Пет Мар 13, 2020 5:31 pm

Всушност говното што смрди е Горан Костовски кој се крие зад псевдонимот Чиз. И тоа говно што го навредува претседателот и мисли дека е некоја величина со која ќе се занимава првиот човек во државата е вдомено во кабинетот на фикусот Иванов, живее на наш грб а јаде говна дека делел од устата на децата да плаќа данок.

DPNE-OFCI - Page 22 Zombod15

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 1961
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by PRVOBOREC Саб Мар 14, 2020 2:15 pm

Види мајката, мислиш дека ќе ти заборавиме оти поднесуваше кривична против Филипче, бараше оставки и ја малтретирапе јавноста искористувајки ги смртта и несреќата на граѓаните.

DPNE-OFCI - Page 22 Img_2295

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 1961
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by Luxor Саб Мар 14, 2020 5:50 pm

Еве ги лудите дпне-оФци. Владата требало да ја користи нивната гатачка за да знае дека ќе има пандемија на корона и да купи респиратори само за нив па они да можат да ја шират заразата надевајки се дека се доволно луди и короната да бега од нив а да ги убие сите други. После ќе плачеа дека добиле сида на Халкидики а владата не презела ништо и не купила заштитни средства чии главни корисници се тие.

DPNE-OFCI - Page 22 Img_2220
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6229
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by Luxor Саб Мар 14, 2020 6:09 pm

Еве уште една луда дпнеоФца, каде се сега да бараат одговорност таканареченото раководство на дпне? Има ли намера Жмицко да си поднесе оставка заедно со Јанушев, Николовски и Стоилковски што поставиле таква личност на функција?

DPNE-OFCI - Page 22 Zombod27

https://fokus.mk/za-matichna-lekarka-gjjftsjnamerno-se-kreva-panika-za-korona-virusot-za-da-se-pokrie-naplivot-na-migranti/
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6229
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by PRVOBOREC Нед Мар 15, 2020 10:09 am

Небањатиов пак помешал баби и жаби, толку е забеган што мисли дека пазарна инспекција е задолжена за спроведување на мерките против короната и почитувањето на забраните за работа на угостителски објекти. Ама па мора да пуши кај Наќе оти фикусот ќе го избрка од работа.DPNE-OFCI - Page 22 Img_2296
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 1961
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by Teo Нед Мар 15, 2020 10:35 pm

Imame chest da ja prosledime neverojatnata glupokja na Goran Kostovski aka Chiz.
Kako toa Nakje ja zashtitil policijata? Se bazira na slikata na koja lugjeto okolu Nakje nosat maski ili na napishanoto.
Ako e prvoto glupokjata e jasno vidliva, sigurno Nakje ne otishol vo apteka i od svoj dzeb ne im gi kupil maskite. A za da maskite bidat kupeni od MVR prvo treba da se raspishe tender a dokolku ministerot i ima nekakvo diskreciono pravo da go napravi toa bez tender ostanuva faktot deka Nakje e tehnichki minister i ne mozhe ni da pomisli na takvo neshto bez potpis od Slavjanka taka da glupiot Chiz nezasluzheno mu gi pripishuva lovorikite.
Ako e vtoroto togash glupokjata na Chiz e ushte pogolema bidejki vo tekstot se objasnuva deka policijata obezbeduva lokacii na samoizolirani sluchai. I na koj poteg na Nakje vo takov sluchaj da se ugleda Radmila? Kako so obezbeduvanje na tie lokacii Nakje gi zashtitil policajcite? Nastrana faktot deka policijata toa go pravi so reshenie na zdravstvenite vlasti.
Ostanuva glupiot Chiz da misli deka i Shekerinska treba da isprati vojska da chuva lokacii na samoizolirani shto ukazhuva deka Chiz ne e samo glup tuki i beznadezhen sluchaj, zatoa shto Shejerinska nema nikakva mozhnost da ja koristi armijata bidejki vrhovniot komandant e pretsedatelot Pendarovski i toa spagja vo negovite ingerencii.
Tolku mnogu glupokja natrupal Kostovski vo nekolku rechenici shto moram da priznaam e neverojatno. Policijata, vojskata i bolnicite bile zatvoreni institucii i virusot ne smeel da vleze tamu. Oj ti glup, da se posluzam so tvojot recnik, virusot e vekje vo bolnicite, tamu gi lekuvaat zarazenite. Policija ne e neshto hermetichki zatvoreno tuku servis na gragjanite, tamu vleguvaat i izleguvaat lugje sekoj den a policajcite posle rabota si odat doma sledstveno i tie mozat da se zarazat od virusot, isto kako i propadnicite na armijata i kako i site drugi gragjani pa ako na toa mislish so izjavata virusot ne smee da vleze tamu poglup si od najgolemiot glupak i na natprevar vo glupokja kje osvoish vtoro mesto zatoa shto si preglup za prvo.

DPNE-OFCI - Page 22 Img_2143
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by osa Нед Мар 15, 2020 10:50 pm

se znae "identitetot " na ovoj chiz ? onaka prashav !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by PRVOBOREC Нед Мар 15, 2020 10:51 pm

Остај го бе пореметениот гледаш мисли дека вирусот оди по институции посебно во полиција и армија чука на врата и ги прашува Наќе и Шеќеринска може ли да влезе. Само Филипче не го прашува и влегува без да чука и чека дозвола.

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 1961
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by Teo Нед Мар 15, 2020 10:54 pm

Vekje pishav, Goran Kostovski glupak koj go predade Bojkotiram za vrabotuvanje kaj fikusot koj deset godini ja okupirashe pretsedatelskata palata na Vodno.
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by PRVOBOREC Нед Мар 15, 2020 10:57 pm

Еве го идиотот во живо.

https://m.facebook.com/PartijaLevica/videos/247990133028531/

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 1961
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by Teo Нед Мар 15, 2020 11:08 pm

Ajde, dosta go pravevme glupiot Chiz slaven.
Teo
Teo

Број на мислења : 5054
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by osa Нед Мар 15, 2020 11:16 pm

PRVOBOREC напиша:Еве го идиотот во живо.

https://m.facebook.com/PartijaLevica/videos/247990133028531/
fala ama ne otvara linkot ...ne e problem

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16139
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-OFCI - Page 22 Empty Re: DPNE-OFCI

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 22 of 40 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот