За два-три дена пука бомба од Заев!

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by хан Ацо on Чет Фед 05, 2015 6:29 pm

YAS напиша:Aha, pa da slusame na kuririte i shitelite deka bugarofilite predavnici sakaat da go srusat Gujokio od vlast, za da ja prodadat Makedonija na Bugarija...

И ти си во право,ама и да не се наяват бомбите на Заев во бугарски медиуми па вака ке зборуваат небаньатите.
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by Гостин on Чет Фед 05, 2015 6:35 pm

Najdobro bi bilo bombata da se objavi vo makedonskite mediumi, a bugarskite da prenesat se...do zbor...Taka ke se prosiri vesta...I nema da moze da se prikrijat nekoi raboti...Osven toa del od makedonskite mediumi, sto ke se plasat da objavuvaat direktno, ke mozat da se povikaat na izvori od bugarskite mediumi...A oni kako samo prenesuvaat sto javuvaat bugarskite...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by reiter on Чет Фед 05, 2015 6:45 pm

пред малку на вести на канал5 во живо поканети се поранешни воени експерти како и дел од разузнавачки служби (Лазанска и Ѓурковиќ)на србија да коментираат односно ни доловат како функционираат раз.служби и нај важното прашање поставено од новинарот Дали има странски разузнавачки служби во Македонија.Ова е врв за перење на мозокот на Македонецот како и ублажување од ударот на бомбата на заев.Како да ние немаме наши експерти по истото прашање ....Диневски,Пивоваров,Трајанов,Бачев....Со ова на канал5 мислам дека има врска-поврзаност на бомбата на заев со премиерот и србија.

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by хан Ацо on Чет Фед 05, 2015 6:51 pm

reiter напиша:пред малку на вести на канал5 во живо поканети се поранешни воени експерти како и  дел од разузнавачки служби (Лазанска и Ѓурковиќ)на србија  да коментираат односно ни доловат како функционираат раз.служби  и нај важното прашање поставено од новинарот Дали има странски разузнавачки служби во Македонија.Ова е врв за перење на мозокот на Македонецот како и ублажување од ударот на бомбата на заев.Како да ние немаме наши експерти по истото прашање ....Диневски,Пивоваров,Трајанов,Бачев....Со ова на канал5 мислам дека има врска-поврзаност на бомбата на заев со премиерот и србија.

Райтер,не знам дали сум во право,ама мислам дека Груйо од како управува со Македония одигрува во еден правец-припоюване на МК кон Србия.
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by reiter on Чет Фед 05, 2015 6:53 pm

натаки оде хане,ова со канал5 и Лазански-Ѓуркович е нешто како пратена коњица за подршка..но пак ќе повторам,по се изгледа бомбата на Заев е многу силна.

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by Гостин on Чет Фед 05, 2015 6:53 pm

Доказите кои Заев ги има а се однесуваат на криминалот и корупцијата, ги зафаќаат и албанските и српските, како и косовските политичари, не само македонските.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by reiter on Чет Фед 05, 2015 7:05 pm

од вестите на канал5


_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by Гостин on Чет Фед 05, 2015 7:12 pm

Вестите на шител и канализација 5 се осмислени да го амортизираат ударот, кој бомбата ке му го нанесе на Грујошеску. Се тоа е смислено во центарот за лаги и манипулации на дпмне.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by reiter on Чет Фед 05, 2015 7:26 pm

исто и историчарката Ачковска формира некое здружение за заштита на Македонија.Некако апсурдно ми е затоа што ние си имаме институции за истото по прашање на заштита на Македонија.Но наместо да историјските дупиња ги размрдаат и постават историјата на здрави темели тие прават здружение за заштита??Уште една коњица која мислам дека брзо ќе застане од причина на време..Бомбата на Заев пука во понеделник.

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by хан Ацо on Чет Фед 05, 2015 7:43 pm

reiter напиша:од вестите на канал5


Абе зошто нема превод?!
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by Гостин on Чет Фед 05, 2015 7:46 pm

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Happy-smiley21 За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Happy-smiley21 За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by reiter on Чет Фед 05, 2015 7:51 pm

Луѓе блиски до власта ќе ја бранеле Македонија од Заев и странските служби?! напиша:
Денес со прес конференција, која во живо беше вклучена во вестите на „Сител“, се јави движење на граѓани за одбрана на Македонија. Тие рекоа дека „се спротивставуваат на внесувањето на странски служби во домашните работи“. gragansko500 Во своето обраќање, ја искажаа својата лична загриженост за состојбите во државата во светло на најновите настани. Дел од здружението се професорката Виолета Ачковска, писателот Братислав Димитров, актерот Зоран Љутков, синдикалниот лидер Дојчин Цветановски, лидерот на пензионерите Драги Аргировски, музичарот Гиш, фудбалерот Илија Најдовски, деканот на ФИНКИ Трајанов, глумците Тони Михајловски, Ванчо Петрушевски, Игор Стојчески и многу други познати јавни личности. напиша:


http://libertas.mk/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-%D0%BB%D1%83%D1%93%D0%B5-%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B4%D0%BE-%D0%B2%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B0-%D1%9C%D0%B5-%D1%98%D0%B0-%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BD/

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by osa on Чет Фед 05, 2015 7:53 pm

reiter напиша:исто и историчарката Ачковска формира некое здружение за заштита на Македонија.Некако апсурдно ми е затоа што ние си имаме институции за истото по прашање на заштита на Македонија.Но наместо да историјските дупиња ги размрдаат и постават историјата на здрави темели тие прават здружение за заштита??Уште една коњица која мислам дека брзо ќе застане од причина на време..Бомбата на Заев пука во понеделник.

da te dopolnam ,megu mnogubrojnite koi ke niknuvaat doprva ....ehehehe ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15746
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by osa on Чет Фед 05, 2015 7:56 pm

vidi sega sekoj saka da jade leb ...i toa e vo  red ...no barem ne plukaj ,koga znaesh deka ke mora da lizhesh eden den ...
zalosno no vistinito .....

a cvetanovski vo koe svojstvo ????

lele ke povratam !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15746
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by osa on Чет Фед 05, 2015 8:00 pm

reiter напиша:од вестите на канал5

а и Томиќ ,србинот ,со јак кредибилитет на новинар од доверба поставува прашања  Question Question Question

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15746
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by Гостин on Чет Фед 05, 2015 8:03 pm

Ova ti se vika dno na site dna....За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Smiley-angry049

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by reiter on Чет Фед 05, 2015 8:04 pm

апсолутно не ми е јасно како ќе дејствуваат со ова движење..со песни?со везење?..за што се школувани за да превземат некакви чекори за заштита??

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by хан Ацо on Чет Фед 05, 2015 8:07 pm

reiter напиша:апсолутно не ми е јасно како ќе дејствуваат со ова движење..со песни?со везење?..за што се школувани за да превземат некакви чекори за заштита??

Па како,госпогьицата е историчарка Smile

http://www.sitel.com.mk/preskonferencija-na-gragjanskoto-dvizhenje-za-odbrana-na-makedonija
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by Гостин on Чет Фед 05, 2015 8:08 pm

So zamajuvanje na javnosta...I svrtuvanje na vnimanieto od kriminalite sto ke bidat objaveni od SDSM...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by osa on Чет Фед 05, 2015 8:18 pm

reiter напиша:апсолутно не ми е јасно како ќе дејствуваат со ова движење..со песни?со везење?..за што се школувани за да превземат некакви чекори за заштита??


да се немало грам самопочит ,леле

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15746
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by osa on Чет Фед 05, 2015 8:22 pm

хан Ацо напиша:
reiter напиша:апсолутно не ми е јасно како ќе дејствуваат со ова движење..со песни?со везење?..за што се школувани за да превземат некакви чекори за заштита??

Па како,госпогьицата е историчарка Smile

http://www.sitel.com.mk/preskonferencija-na-gragjanskoto-dvizhenje-za-odbrana-na-makedonija

е тоа да видиш ,ја оправи историјата ,па сега уште државата ...ха ха ха

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15746
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by reiter on Чет Фед 05, 2015 9:01 pm

[b]Бомбата потекнува од македонските тајни служби напиша:
[/b]
е сега вечер на канал5 нека млатат слама Лазански и тој другиот од србија

Во интервју за БИРН, лидерот на опозицијата Зоран Заев најавува дека бомбата ќе се објавува од понеделник, говори за причините за повеќемесечното тактизирање, за контактите со Груевски, но и за изворите на чувствителните материјали, за кои вели дека се од македонските тајни служби. Почетокот на наредната недела е периодот кога ќе почнат да се споделуваат доказите | Фото: Синиша Ј. Марушиќ „Забрането внесување мобилни телефони“, стои известување на голем лист хартија на влезот од кабинетот на претседателот на СДСМ во седиштето на „Бихаќка“. Освен тоа, во СДСМ не може да се забележи некаква особена раздвиженост или знаци на нервоза во време кога партијата очигледно се соочува со најголемиот предизвик во својата историја. Поголемиот број членови од раководството на СДСМ се во седиштето на партијата и се подготвуваат за утрешниот Централен одбор. Очекувањата на Заев се дека Централниот одбор в петок ќе го задолжи централното раководство да почне со објавувањето на доказите. „Штом ќе бидат донесени одлуките, раководството на партијата очекува и неколку други партии од опозицискиот блок да донесат одлуки. Тоа би било викендов. Реално, почетокот на наредната недела е периодот кога ќе почнат да се споделуваат доказите.“ Тој вели дека е подготвен на сè и дека не би бил изненаден да го уапсат при првиот обид да ги обелодени информациите. Но и тогаш, како што тврди, објавувањето на доказите нема да запре, бидејќи СДСМ веќе има одредено кој од партијата понатаму би ги соопштувал доказите. „Очекувам сè, секако и во делот на можно апсење кога ќе соопштувам докази, ама подготвени сме кој ќе настапи втор. Ако и него го уапсат, знаеме трет кој настапува. Не можат да ја уапсат цела опозиција. И секако, имаме подготвено сценарио како овие работи да допрат до јавноста, дури и по цена да апсат“, вели тој. Бомбата потекнува од македонските тајни служби Заев вели дека главната причина зошто поминаа месеци без ништо да се објави била да се заштитат луѓето кои ги давале информациите Заев вели дека главната причина зошто поминаа месеци без ништо да се објави била да се заштитат луѓето кои ги давале информациите. „Една од причините зошто толку се тактизираше е безбедноста на луѓето кои се охрабриле и одважиле повеќе да не го трпат тоа што се случува во Македонија и направиле храбар чекор“, вели Заев. „Ми тежи што невини луѓе се во притвор. Ме боли, ме кине. Но, тоа истовремено ми дава дополнителна сила за уште посериозен, повнимателен и порешителен пристап. На крајот на денот, тој што тоа го правел тоа треба да се чувствува виновен и да е загрижен. Јас сум овде поштарот. Луѓето најверојатно ќе ги предале овие материјали во Јавното обвинителство ако верувале во него“, вели тој. Тој не сака да открие за колку лица станува збор, ниту пак, што точно содржат материјалите што ги поседуваат. Тврди дека лицата што му ги дале информациите работат во македонските тајни служби, што го прави целиот случај многу почувствителен. Нему му е тешко да го предвиди епилогот од она што допрво ќе следува, бидејќи, како што вели, не верува во институциите на системот. „Од системот не очекуваме правна разрешница, бидејќи се обидовме неколку пати, со Македонска банка, Актор, становите на власта итн. Некои пријави веднаш беа отфрлени, а за некои воопшто немаме одговор“, вели Заев. Она што најмногу го загрижува при објавувањето на доказите што ги поседува е што ќе се случи понатаму со лицата што им ги дале информациите, за кои Заев е дециден дека не потекнуваат од странски служби. „Мене и на секој од раководството на партијата може сешто да ни се случи. Но, не можете да спиете ако знаете дека некој човек може да изгуби живот или слобода, само затоа што се охрабрил да помогне. Затоа сакам да испратам порака - се надевам дека ништо нема да им фали на тие луѓе. Тоа не би можел да си го простам, ако настрадаат луѓе само затоа што споделиле некое зло што се случува во нивната и нашата татковина.“ „Дали сега тие луѓе се безбедни?“, прашуваме, а тој кратко одговара: „Mислам дека тој процес го заокруживме. Тоа беше најважно“. Груевски прв проговори за „бомбата“ Заев е дециден дека не соработувал со странски служби и вели дека Груевски прв ја потегнал дебатата за „бомбата“ на нивните четири средби. За обвинувањата на премиерот Никола Груевски дека лидерот на опозицијата го уценувал со компромитирачки нелегално снимани материјали, Заев е дециден дека не соработувал со странски служби и вели дека Груевски прв ја потегнал дебатата за „бомбата“ на нивните четири средби, а не обратно. „Ако ги видите термините на тие разговори со премиерот, ќе видите дека јас и претходно јавно сум повторувал дека никој нема право да ја скрие вистината од граѓаните и дека таа ќе биде обелоденета. Сите средби со премиерот беа единствено во врска со петте барања на опозицијата. Размислуваа една недела, тоа беше по третата средба, за на крај да кажат – не, вие во јавноста кажувате дека имате некои докази, ако не ги дадете доказите, нема преговори“. „Јас им реков“, вели Заев, „нема шанси да ви ги доставам доказите, затоа што на тој начин ќе се спречи јавноста да биде информирана“. СДСМ најави дека ќе поднесе кривична пријава за неовластено снимање за видеата каде што Заев му признава на премиерот дека има снимки што ги добил од странски разузнавачки служби. „На прашањето на премиерот, добро, те гледам по медиумите, викаш дека имаш докази, од каде ти се?, јас му велам ‘не е важно’, а тој ми вели ‘не, мора да ми кажеш од каде ти се‘.‘Во ред‘, реков, ‘од странски служби‘. Не можам да му кажам од тие и тие луѓе ми се снимките, затоа што тоа се луѓе вработени во јавни институции, под контрола на власта и се работи за сензитивна материја која е чувствителна за безбедноста на тие луѓе и на нивните семејства“. Па дури и снимките навистина да потекнуваат од странски служби, вели Заев, законот не го забранува тоа. „Законот забранува некој да дава информации на странски служби. А нема ништо незаконски ако странски служби дале информации. Но, тврдам и потврдувам, нема никакви странски служби. Имаме илјадници и илјадници разговори – која е таа странска служба што би можела тоа да го направи? Кој би бил интересот на една странска служба да ги слуша разговорите на претседателот на опозицијата со години наназад? Кој им е интересот да ги слушаат медиумите?“, прашува Заев. Заев одбива да говори за тоа што содржат снимките. Единствено потврдува дека станува збор за теми кои ги опфаќаат сите проблематични сегменти од општеството, почнувајќи од изборната корупција, завршувајќи до судскиот систем. „Детали не би сакал да кажувам, затоа што секое избрзување може да предизвика лични трауми и проблеми за поединци. Процесот ќе го водиме многу внимателно, зашто колку е што важна државата, толку е важен и секој поединец“. Ако не успееме, ќе си заминам Оставки ќе паднат и мора да паднат. Вината не е кај нас, затоа што ние сме ги добиле материјалите. Тој што тоа го правел има да одговара. По објавувањето на доказите со кои располага опозицијата, Заев очекува да паднат оставки, иако остава простор и за други сценарија. Впечатокот е дека опозицијата ќе оди на „сè или ништо“. Дали ќе поднесе оставка доколку случајот не добие епилог за Заев е најневажната работа во моментов. „Очекувам разврска што ќе доведе до нормализација на нашата земја. Оставки ќе паднат и мора да паднат. Вината не е кај нас, затоа што ние сме ги добиле материјалите. Тој што тоа го правел има да одговара. Ако има барем минимум етичка и законска одговорност, оставката треба да се случи уште при првиот чекор што ќе го направиме, а чекорите се многубројни и се внимателно осмислени.“ Според него, тоа е најоптимистичкото сценарио. „Генерално, очекуваме политичка разврска. Правна разврска не можеме да очекуваме за овој случај. Кај кој обвинител да одиме, кај кој суд? Затоа апелиравме и ги информиравме сите меѓународни институции и сите држави кои се пријатели на Македонија.“ Тој вели дека не чувствува страв ниту пак се двоуми дали контроверзните докази треба да бидат објавени во јавноста. „Сум се нашол во ова време и на ова место и за тоа најверојатно има причина. Мило ми е што семејството ме поддржува во оваа работа. Имам две малолетни деца. Храбри се. Живеам во пошироко семејство и сите се апсолутно свесни за моментот пред кој што сме исправени и како семејство, и јас како родител. Се надевам дека нивното охрабрување и поддршката ќе помогнат во процесот што следува за нашата земја.. „Ако ова не успее, тогаш ќе си одам од функцијата“, вели тој. „Ова е буквално чекор што е уникатен, го нема ниту во најсилните режими што се случувале низ светот. Секако, ако не успееме, јас ќе заминам. Кога се работи за иднината на Македонија, воопшто не е важно дали некој политички ќе загине. напиша:

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by Гостин on Чет Фед 05, 2015 9:04 pm

Ајде аирлија нека е. Ке почне да пука бомбата.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by Hamad bim Khalifa on Чет Фед 05, 2015 10:17 pm

Epe ete, nestrplivci edni! Sega spremete se za ubav i miren vikend, pa od ponedelnik, sto rece pogore luxor- airlija neka e!
p.s. Preporacuvam da ne pravite zalihi od pucki i pivo tuku da se spremite, zagreete, i adekvatno opremite. Da ne ispadne posle: jas ne izlegov kondurite mi se kaj konduradzija, mene jaknata mi e na hemisko, kuburata mi e kaj babami na selo.......
Puckite i pivoto, neka pocekaat, ima vreme. A i podobro ke legnat! Smile
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by Гостин on Чет Фед 05, 2015 10:34 pm

Разврската ке започне уште во петок, после седницата на централниот одбор на СДСМ. Мирниот викенд ке почека.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

За два-три дена пука бомба од Заев! - Page 3 Empty Re: За два-три дена пука бомба од Заев!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот