Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DPNE-kolaps

Страна 9 of 22 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Next

Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Чет Сеп 26, 2019 12:01 pm

Itno sobiranje donacii za da gi podnovi cvikerite. Dvajca bez trojca shtab poln narod mu se gledaat.

DPNE-kolaps - Page 9 Untitl31
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Чет Сеп 26, 2019 4:24 pm

DPNE-kolaps - Page 9 Efziof10
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Пет Сеп 27, 2019 3:16 pm

Мицко баксузот.

DPNE-kolaps - Page 9 Efdjlu10
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Пет Сеп 27, 2019 7:54 pm

DPNE-kolaps - Page 9 Img_2070
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Пет Сеп 27, 2019 7:55 pm

Ima razlika.

DPNE-kolaps - Page 9 Effonb10
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Саб Сеп 28, 2019 11:55 am

Navistina ne e fer, Zhmicko gi dupel svoite vo mozok.

DPNE-kolaps - Page 9 Img_2071
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by PRVOBOREC on Саб Сеп 28, 2019 6:40 pm

Бараат будали што ќе ги гласаат на невидено. Само тоа им остана зошто единствено решение што го знаат кога се на власт е да украдат колку што можат повеќе. И да ги оцрнуваат, шират лаги и клевети и апсат и затвараат политичките противници под лажни обвинувања.DPNE-kolaps - Page 9 Img_2049

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 1286
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Саб Сеп 28, 2019 7:23 pm

DPNE-kolaps - Page 9 Img_2073
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Нед Сеп 29, 2019 12:52 am

DPNE-kolaps - Page 9 Zombod18
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Нед Сеп 29, 2019 12:52 pm

Ima slushnato...I znae...Samo ne smee da kazhe...

DPNE-kolaps - Page 9 Img_2075
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Пон Сеп 30, 2019 8:41 am

Od shtabot vednash da mu objasnat na glupiot deka provladin ili proopoziciski medium se narekuva onoj shto gi poddrzhuva politikite na vladata ili opozicijata. Ne zatoa shto e pod kontrola na ednite ili na drugite.

DPNE-kolaps - Page 9 Img_2076
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Вто Окт 01, 2019 10:16 am

DPNE-kolaps - Page 9 Img_2098
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Вто Окт 01, 2019 6:52 pm

DPNE-kolaps - Page 9 Efzz5h10
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Сре Окт 02, 2019 8:08 pm

DPNE-kolaps - Page 9 Img_2099
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Чет Окт 03, 2019 12:54 pm

Najgolemite gubitnici gi sobral. Nishto od doagjanjeto na vlast.

DPNE-kolaps - Page 9 S10
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Чет Окт 03, 2019 5:25 pm

DPNE-kolaps - Page 9 Img_2101
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Саб Окт 05, 2019 8:08 pm

DPNE-kolaps - Page 9 Untitl32
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Нед Окт 06, 2019 10:57 am

I koj e sega predavnikot?

DPNE-kolaps - Page 9 Img_2079
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by osa on Нед Окт 06, 2019 12:44 pm

jaTeo напиша:Najgolemite gubitnici gi sobral. Nishto od doagjanjeto na vlast.

DPNE-kolaps - Page 9 S10
za drugite neznam ama so Borko  Ristevski epten se zaebal ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by PRVOBOREC on Нед Окт 06, 2019 2:34 pm

По директна наредба од пастирот покрај со бајачки Жмицко ќе ја обновува Македонија и со исцелители. Катастрофа се небањатите.

DPNE-kolaps - Page 9 Img_2056

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 1286
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by luxor on Нед Окт 06, 2019 5:13 pm

Жмицко се плаши затоа што знае што го чека на изборите па применува грујовистички методи. Ама од страв заборавил дека Грујо тоа го правеше од позиција на власт. А тој е двапати поразен квази лидер на дпне-оФци.

DPNE-kolaps - Page 9 A11
luxor
luxor

Број на мислења : 5578
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Нед Окт 06, 2019 5:33 pm

Vo pravo e chovekot. Pred vistinata i bogovite molchat.

DPNE-kolaps - Page 9 Untitl33
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Вто Окт 08, 2019 9:55 pm

Predavnici, ushte edno nozhe vo grbot na Grujo.

DPNE-kolaps - Page 9 Img_2080
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Teo on Сре Окт 09, 2019 1:06 pm

Dzabe Zhmicko kodoshi po ambasadi.

DPNE-kolaps - Page 9 Qw10
Teo
Teo

Број на мислења : 4944
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by PRVOBOREC on Сре Окт 09, 2019 5:22 pm

Ниту со такви поганштини нема да дојдете на власт, сњамо покажувате колку го мразите сопдтвениот народ и земја.

DPNE-kolaps - Page 9 Qw10

_________________
ГЛАСАМ ЗА ИДНИНАТА НА МАКЕДОНИЈА

PRVOBOREC

Број на мислења : 1286
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

DPNE-kolaps - Page 9 Empty Re: DPNE-kolaps

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 22 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот