Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бугарија

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Пон Апр 20, 2015 4:39 pm

Абе айде,преди да ви направят университет бяхте като село в сравнение с Дупница Twisted Evil
Балканфарма от исландците я купиха американци,сега е Актавис.

http://www.actavis.com/home
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by kiBik on Пон Апр 20, 2015 5:17 pm

хан Ацо напиша:Абе айде,преди да ви направят университет бяхте като село в сравнение с Дупница Twisted Evil
Балканфарма от исландците я купиха американци,сега е Актавис.

http://www.actavis.com/home
бе знам, че вие сте имали някакъв полувисш институт за даскали или нещо такова. имате ли го още или бъркам нещо?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Пон Апр 20, 2015 5:35 pm

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Пон Апр 20, 2015 5:38 pm

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Пон Апр 20, 2015 5:41 pm

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Пон Апр 20, 2015 5:47 pm

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Пон Апр 20, 2015 5:50 pm

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Пон Апр 20, 2015 5:57 pm

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Саб Јун 27, 2015 2:24 pm

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Саб Јун 27, 2015 2:25 pm

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Саб Јун 27, 2015 2:26 pm

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Саб Јун 27, 2015 2:31 pm

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Саб Јун 27, 2015 2:33 pm

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Саб Јун 27, 2015 2:36 pm

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by корисТник on Сре Jул 01, 2015 11:42 am

Не биди скромен...Блгарија има и други успеси...На нивоу... Twisted Evil

България е първенец в употребата на дрога

Бугарија - Page 5 655-402-marihuana

http://www.vesti.bg/bulgaria/obshtestvo/bylgariia-e-pyrvenec-v-upotrebata-na-droga-6037327

корисТник

Број на мислења : 37
Join date : 2015-04-24

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by osa on Чет Jул 02, 2015 11:42 am

корисТник напиша:Не биди скромен...Блгарија има и други успеси...На нивоу... Twisted Evil

България е първенец в употребата на дрога

Бугарија - Page 5 655-402-marihuana

http://www.vesti.bg/bulgaria/obshtestvo/bylgariia-e-pyrvenec-v-upotrebata-na-droga-6037327

ti kako strasen PUSHACH na SE I SESHTO najmnogu znaesh ?????

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by корисТник on Чет Jул 02, 2015 12:06 pm

Бобинките биле зелени.....Подобро премини на кангер протанк 3......

корисТник

Број на мислења : 37
Join date : 2015-04-24

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by Гостин on Нед Jул 05, 2015 10:10 am

bolje neka premine na ovakvi....

Бугарија - Page 5 85e6bc158d4b2d71bbbe272d3e69d70e_700x550

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Нед Jул 19, 2015 10:37 am

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Нед Jул 19, 2015 10:53 am

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Нед Jул 19, 2015 11:08 am

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Сре Дек 23, 2015 7:00 pm

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by kiBik on Пет Дек 25, 2015 5:29 pm

kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by kiBik on Нед Јан 10, 2016 12:05 pm

Шпионажа, убиство...
Бугарија - Page 5 30ABCBC4A4F17C4AB139B562DDE1DD98

Сеа, тоа що ме интересира е: Зощо бе ВМРО ке го казни овой наш човек Райко за очигледно антибугарство??? Suspect
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by Гостин on Нед Јан 10, 2016 8:48 pm

Затоа што биле неверојатно глупи, па несакајки ја откриле вистината. Дека во тоа време националност бугари немало. Сите православни под јурисдикција на бугарската егзархија биле сметани за потенцијални припадници на идната бугарска нација. Па затоа не вели бугарин по националност, туку православен по националност. Иако човекот е роден во Бугарија. Се разбира со тоа докажале и дека биле платеници на Софија. Слободно задржете си ги, 45-та комунистите создадоа независна држава која ја потврдивме 91. Останува само уште да ги исчистиме рецидивите на платениците на околните држави, удбашите и дпмнеовците, што ќе го сториме во најкратко време и во најбрз можен рок. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 5 Empty Re: Бугарија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот