Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бугарија

+12
Bosonoga
Delta
SHARENI
Нафора
корисТник
Hamad bim Khalifa
osa
хан Ацо
Фири1
kiBik
sofmak
tmoro
16 posters

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by Фири1 Чет Апр 16 2015, 19:18

luxor напиша:

Фири, тебе никој не те прашува.
А тебе некой па си прекршил ногите да те праша нешто, надвор од ЕУм надвор од НАТО а бе Нагорни Карабах е по признаен и неизолиран од тебе Wink

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by Гостин Чет Апр 16 2015, 19:18

Хацон, не ми пречат видеата, интересни се, но стави понекогаш и некој коментар. Вака почнуваш 100% да личиш на негаторот. Бугарија - Page 3 Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by Гостин Чет Апр 16 2015, 19:19

Фири1 напиша:
luxor напиша:

Фири, тебе никој не те прашува.
А тебе некой па си прекршил ногите да те праша нешто, надвор од ЕУм надвор од НАТО а бе Нагорни Карабах е по признаен и неизолиран од тебе Wink

Па тоа е проблемот. Никој не не прашува ниту вас, ниту нас. ние сме само пиони на шаховската табла.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by Фири1 Чет Апр 16 2015, 19:20

Не е негаторот бе оной не мрзи русия, Ацо да би могол сите руси би ги претепал Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by Гостин Чет Апр 16 2015, 19:21

Знам дека Хацон не  е негаторот. Друго реков.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо Чет Апр 16 2015, 19:21

luxor напиша:
Фири1 напиша:
Па ние како видиш сме научени, не крадеме туга история и симболи и не тресеме зелени за антиката, исто така немаме териториални претензии. Не ни требат уште 2-3 дела полни со яничари и албанци да си се ебат мегюсебно Smile

Фири, тебе никој не те прашува. Големите сили зацртале дека Европа треба да се обедини, и така ќе биде. Ќе живеете заедно и со србите, и со албанците.

Не можит,србите сакаат во Евроазиятската уния Very Happy
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by Гостин Чет Апр 16 2015, 19:22

хан Ацо напиша:

Не можит,србите сакаат во Евроазиятската уния Very Happy

Можеби сакаат, но токму за тоа зборуваме со Фири. Нас, па и нив никој не ги прашува. Решаваат други.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by Фири1 Чет Апр 16 2015, 19:23

luxor напиша:
Фири1 напиша:
luxor напиша:

Фири, тебе никој не те прашува.
А тебе некой па си прекршил ногите да те праша нешто, надвор од ЕУм надвор од НАТО а бе Нагорни Карабах е по признаен и неизолиран од тебе Wink

Па тоа е проблемот. Никој не не прашува ниту вас, ниту нас. ние сме само пиони на шаховската табла.
Како бе яс гласам за европарламентарциSmile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by Гостин Чет Апр 16 2015, 19:23

Да бе Фири, така е. Ти гласаш.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо Чет Апр 16 2015, 19:23

luxor напиша:Хацон, не ми пречат видеата, интересни се, но стави понекогаш и некој коментар. Вака почнуваш 100% да личиш на негаторот. Бугарија - Page 3 Happy-smiley21

По добре вака,без коментар.Иначе мора да ставим пцовки кон еден член на форумот,а ова не е убаво Twisted Evil
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by Фири1 Чет Апр 16 2015, 19:25

luxor напиша:Да бе Фири, така е. Ти гласаш.
Освен тоа можам да одам да работам во ЕУ каде сакам.Законски.

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by Гостин Чет Апр 16 2015, 19:25

Не може. Неги не пцуе никого. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо Чет Апр 16 2015, 19:26

Фири1 напиша:
luxor напиша:

Фири, тебе никој не те прашува.
А тебе некой па си прекршил ногите да те праша нешто, надвор од ЕУм надвор од НАТО а бе Нагорни Карабах е по признаен и неизолиран од тебе Wink

Абе немой бре Фири.
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by Фири1 Чет Апр 16 2015, 19:26

Освен тоа софия има метро и личи на град, а скопие личи на античко буниште Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by Гостин Чет Апр 16 2015, 19:26

Фири1 напиша:
luxor напиша:Да бе Фири, така е. Ти гласаш.
Освен тоа можам да одам да работам во ЕУ каде сакам.Законски.

А зошто да одиш да работиш некаде? Не ти е добро во Бугарија?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by Фири1 Чет Апр 16 2015, 19:27

luxor напиша:
Фири1 напиша:
luxor напиша:Да бе Фири, така е. Ти гласаш.
Освен тоа можам да одам да работам во ЕУ каде сакам.Законски.

А зошто да одиш да работиш некаде? Не ти е добро во Бугарија?
А зошто па да не одам, Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by Гостин Чет Апр 16 2015, 19:28

Хацон, можеби некаде си напишал, но јас не знам, па те прашувам сега, дали ти ја поддржуваш идејата за ЕУ, или сепак преферираш независни национални држави?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо Чет Апр 16 2015, 19:29

Фири1 напиша:Освен тоа софия има метро и личи на град, а скопие личи на античко буниште Smile

Немой бре,не са виновни ни Скопие,ни Македонците,току поединици србомани.Не ги ставай сите лугье во МК во еден кош.
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by Гостин Чет Апр 16 2015, 19:29

Фири1 напиша:
А зошто па да не одам,

Сега јас избришав. Наредниот пат оставам админот да брише, и банира..

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by Фири1 Чет Апр 16 2015, 19:30

Брей беа големата работа и мнооогу слободни луге кога тито ги пушти да мият клозети и да заработуват некоя марка за бедните си семейства дома, а сега како не можат да мрднат надвор без бугарски пасош и изеднаш па стана многу добро да си седиш дома без леб Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by Гостин Чет Апр 16 2015, 19:31

Фири1 напиша:Брей беа големата работа и мнооогу слободни луге кога тито ги пушти да мият клозети и да заработуват некоя марка за бедните си семейства дома, а сега како не можат да мрднат надвор без бугарски пасош и изеднаш па стана многу добро да си седиш дома без леб Smile

Аха, а бугарите сега во ЕУ инаку се само на раководни позиции, така?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by Фири1 Чет Апр 16 2015, 19:32

Да, раководат претежно камиони но тамо и ноговодат оти само со раце не може Wink

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо Чет Апр 16 2015, 19:32

luxor напиша:Хацон, можеби некаде си напишал, но јас не знам, па те прашувам сега, дали ти ја поддржуваш идејата за ЕУ, или сепак преферираш независни национални држави?

Не я поддржувам идеята за ЕУ,не сакам националниот суверенитет да го делим ни со унии,ни со други држави.
Айде бегай,оти ми пречиш да ставам видео Very Happy
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо Чет Апр 16 2015, 19:33

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо Чет Апр 16 2015, 19:35

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 3 Empty Re: Бугарија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот