Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бугарија

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by Фири1 on Чет Апр 16, 2015 7:35 pm

Ацо како да не ги ставаш во еден кош бе ова се овци не луге щом го трпат миленко, латас и некои други да ги лажат директно во лице Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by Гостин on Чет Апр 16, 2015 7:35 pm

Не грешиш. Но не сум сигурен дека онака самостојни, без надворешни влијанија бугарите и македонците би направиле солидни држави. После ова те оставам да ставаш видеа. Бугарија - Page 4 Happy-smiley21

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by Гостин on Чет Апр 16, 2015 7:38 pm

Фири1 напиша:Ацо како да не ги ставаш во еден кош бе ова се овци не луге щом го трпат миленко, латас и некои други да ги лажат директно во лице Smile

Ne gi trpat site...Zatoa smiri se i prestani so navredi...Ova e posleden pat da te opomenam... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by Фири1 on Чет Апр 16, 2015 7:38 pm

luxor напиша:Не грешиш. Но не сум сигурен дека онака самостојни, без надворешни влијанија бугарите и македонците би направиле солидни држави. После ова те оставам да ставаш видеа. Бугарија - Page 4 Happy-smiley21
Што солидно има кай вас со етнички помалку одколко во половина софия? Вие чисто демографски ке пропаднете и то без да сум некаков полн со омраза кон вас чоек, чисто статистички е вака.

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by Фири1 on Чет Апр 16, 2015 7:39 pm

Teo напиша:
Фири1 напиша:Ацо како да не ги ставаш во еден кош бе ова се овци не луге щом го трпат миленко, латас и некои други да ги лажат директно во лице Smile

Ne gi trpat site...Zatoa smiri se i prestani so navredi...Ova e posleden pat da te opomenam... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Ти па одкаде знаеш бугарски ебати яс нарочно пишувам на бугарски за да не ме разбереш а той татарски разбиралSmile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Чет Апр 16, 2015 7:41 pm

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by Фири1 on Чет Апр 16, 2015 7:45 pm

Абе со два збора нема да стане. Голема грешка беше да се дават пасоши на яничари кои ги нема записани на видео како рецитират " Аз съм българче" Smile Вие за нас ке бидете евтина работна рака како секогаш. многу бугарски градови се градени од македонски бугари и за ваша жал немало ни еден етнички македонец од нивSmile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by Фири1 on Чет Апр 16, 2015 7:59 pm

Вие ке бидете првите етнички и тогаш ке се опознаеме Smile

Фири1

Број на мислења : 283
Join date : 2015-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by kiBik on Пет Апр 17, 2015 5:09 pm

Go gledam tmoro on-line. Kazhi be, cnedo, dali gi znaesh odgovorite na prashanjata koi si gi stavil? Se izmachiv i ne mozham da se setam na pravilniot odgovor...
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by osa on Пет Апр 17, 2015 5:35 pm

kiBik напиша:Go gledam tmoro  on-line. Kazhi be, cnedo, dali gi znaesh odgovorite na prashanjata koi si gi stavil? Se izmachiv i ne mozham da se setam na pravilniot odgovor...
pochekaj ,moze treba da prasha nekoj za toa koi se odgovorite !
mozebi se misli da mu "tekne "pravilniot odgovor ?!
vo sekoj sluchaj veruvam ke e pozitiven i prijatelski prema vas ?! spored mene !

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15936
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by kiBik on Нед Апр 19, 2015 1:18 pm

Sho stana be, tmoro? I ti ne gi znaesh odgovorite???
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Нед Апр 19, 2015 6:13 pm

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Нед Апр 19, 2015 6:15 pm

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Нед Апр 19, 2015 6:25 pm

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Нед Апр 19, 2015 6:50 pm

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Нед Апр 19, 2015 6:53 pm

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Апр 19, 2015 6:57 pm

PREUBAVO ! Fala ti Aco! mislam na pogornite tri videa! Mada i momickive se TOP! Laughing

ps. Steta nasive lopuzi namesto da frlaat pari za kamenja i bronza da napravat nesto ovakvo. Namesto da si ja reklamiraat zemjata tie troshat milijardi za reklamiranje na partijata! Evil or Very Mad
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Нед Апр 19, 2015 7:02 pm

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Нед Апр 19, 2015 7:04 pm

Hamad bim Khalifa напиша:PREUBAVO ! Fala ti Aco! mislam na pogornite tri videa! Mada i momickive se TOP! Laughing

ps. Steta nasive lopuzi namesto da frlaat pari za kamenja i bronza da napravat nesto ovakvo. Namesto da si ja reklamiraat zemjata tie troshat milijardi za reklamiranje na partijata! Evil or Very Mad

Па и вие си я рекламирате земята Very Happy

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Нед Апр 19, 2015 7:06 pm

Еве нешто заедничко

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by kiBik on Нед Апр 19, 2015 8:08 pm

Hacone, na kogo se opitvash da promenish predstavata za Bulgaria?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Нед Апр 19, 2015 8:21 pm

kiBik напиша:Hacone, na kogo se opitvash da promenish predstavata za Bulgaria?

На нас Very Happy
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by kiBik on Нед Апр 19, 2015 8:26 pm

Bulgaria prez proletta e prekrasna. Zaradi prirodata. Dori ciganskite geta i Rezervato izglezhdat v novi premeni.
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by хан Ацо on Нед Апр 19, 2015 8:59 pm

Кибик,ова е за тебе.

хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by kiBik on Пон Апр 20, 2015 2:10 pm

хан Ацо напиша:Кибик,ова е за тебе.

Виде ли? Виде ли? Убавиня до убавиня! Не е ко во Дупница!!! Twisted Evil

Бе Ацо, навремето Балканфарма - Дупница я беха купили некакви ирландци ли, исландци ли... Има ли ги още?
kiBik
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Бугарија - Page 4 Empty Re: Бугарија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот