Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ

+6
хан Ацо
osa
reiter
трендафил
Естир
Hamad bim Khalifa
10 posters

Страна 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ - Page 8 Empty Re: ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ

Пишување by Hamad bim Khalifa Саб Мај 23 2015, 11:55

Prashaj go KorisTnik ! Twisted Evil
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ - Page 8 Empty Re: ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ

Пишување by tmoro Нед Мај 24 2015, 22:57

http://www.dokaz.mk/ekskluzivno-ahmeti-izleguva-od-vlada-zapadot-gi-blokira-smetkite-na-makedonskite-tajkuni/

Дали ова е некоја нова игра од брачниот пар Али баба -Грујошеску,што побрзо да се распишат вонредни избори и повторно да ги лажираат?

tmoro

Број на мислења : 547
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ - Page 8 Empty Re: ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ

Пишување by reiter Нед Мај 24 2015, 23:11

оваа вест ја имав прочитано пред недела-две...украдените пари се како острица од нож од двете страни но сепак мили...секако и тогаш се прават најголемите грешки за да се спаси украденото...

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ - Page 8 Empty Re: ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ

Пишување by Гостин Вто Мај 26 2015, 16:37

Ова го постирам само да видите до кое дереџе го дотераа народот.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ - Page 8 Empty Re: ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ

Пишување by Hamad bim Khalifa Вто Мај 26 2015, 16:49

Ovoj so sladoledive e LEGENDA!
Koga ke gi stavat u Idriz beg, ovoj treba u kantina da im shitka sladoled! Ima da vrishtat i pishtat od bes i nemokj!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ - Page 8 Empty Re: ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ

Пишување by трендафил Вто Мај 26 2015, 22:38

Пкој ден доказ.мк тврдеше дека ДУИ ќе ја напушти владата ако Груевски ја прифати оставката на Мијалков. Сега наведуваат друга причина. Дека тоа било демократски, односно со уцена од некои дипломати врз Ахмети. Ова е изгледа потврда, кога станува збор за опозицијата на поговорката ГЛАДНА КОКОШКА ПРОСО СОНУВА.
трендафил
трендафил

Број на мислења : 10635
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ - Page 8 Empty Re: ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ

Пишување by Гостин Сре Мај 27 2015, 00:10

A tebe sladoled ti dadoa??? Ili da ja menuvame pogovorkata vo "Gladni dpmne-ovci sladoled sonuvaat"...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ - Page 8 Empty Re: ВРЕМЕ НА ПРОМЕНИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот