Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

+18
zozoti
PRVOBOREC
Zhane
Luxor
Bosonoga
Nebula
osa
EVITA
nino
Dino
Teo
OPOZICIONER
SHARENI
Kalinda
Delta
defo
Комита
TRAJCHE
22 posters

Страна 34 of 37 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37  Next

Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Сре Апр 01 2020, 22:37

Марга@denica30112h
Газдата на фирмата НОЕЛ - Томче беше изрекетиран од Заев и Катица 1.5 Милиони Еура.
Со упад на Специјалци дома, со автомати, со сите Рекетарски Нишани!
Изрекетираните пари се дадени на Заев и Ката преку Гевгелиски адвокат.
Од што да даде плата? https://t.co/DY9IyCHuI8

9RETWEETS21FAVORITES


SEUSHTE NIKOJ NE GI APSI VAKVITE 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Сре Апр 01 2020, 23:21

Марга@denica30112h
Го чуваме Наќе на Терен.
Многу КОДОШИ во близина на Наќе.
Сопки секој ден!
Мафијата на Оли и Сашо во МВР пуштена на најјако околу Наќе!
Наќе, мила ти е Ѕвездата и затоа ТЕ ЧУВАМЕ од Она што ти не можеш да го видиш и чуеш во овој момент! https://t.co/5wAEesfJAo

3RETWEETS20FAVORITES
NEGO GO CHUVAAT A NIE CHEKAME ON NAS DA NE CHUVA 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Luxor Чет Апр 02 2020, 13:32

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Img_2266
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6586
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by alienmk Пет Апр 03 2020, 14:18

Da mu go duvas na Filipce abdal eden, kako e on kriv sto ovie bile vo Holandija a edna bila zarazena od domasnite.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Img_2020ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Eurndp10

alienmk

Број на мислења : 373
Join date : 2018-11-22

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пет Апр 03 2020, 20:59


makedonski bukvalista@bukvalista2h
Зоран Заев со своето семејство денес донираше 5.500 пакети со храна и основни намирници, на социјално загрозени семејства низ Македонија. За разлика од него, Мицкоски досега има донирано 0 денари и оддржано 50 пресконференции на кои глуми лажна загриженост за народот. https://t.co/dtgneaGzHj
3RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пет Апр 03 2020, 21:11

Ајс Ти@icebucks71h
Мицкоски со оваа компанија сега да бидат на власт 11 години, злоделата на Груевски ќе се мало бебе према неговите.
2RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by SHARENI Саб Апр 04 2020, 13:49

Ludi se, kako mislele deka nema da se doznae?

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Img_2164
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 844
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by SHARENI Саб Апр 04 2020, 16:41

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Img_2166
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 844
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by PRVOBOREC Саб Апр 04 2020, 17:10

Хахахахахаааа.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Img_2374

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2449
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by PRVOBOREC Саб Апр 04 2020, 17:40

Говново мисли дека ќе помине како неутралец продавајки го газот секому што ќе посака да го купи.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Img_2377ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Img_2378
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2449
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by PRVOBOREC Саб Апр 04 2020, 18:12

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Zombod21

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2449
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Апр 04 2020, 20:08

Маче| :flag_mk:@vlatko100janosk2h
Не знам ја што правеле Манулач и екипа со пакетите, ама граѓанската акција „Излези гласај“ како и сите граѓани на Македонија, ги повикува Наќе и народниот правобранител да реагираат на овој начин на политичка злоупотреба.

Па, доста бројки, ајде малку акција. https://t.co/EjQfgjeiIq

7RETWEETS14FAVORITES


dobro bre ima li nekoj u drzavava da sobere vakva bagra ....pred nekoj den mu vikaat ke pomogneteli poshto ste pozafateni sega vo krizata opshtoodgovorni i slichno ,i denes lajat na cel glas deka tera kampanja ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Nebula Саб Апр 04 2020, 21:58

SJO poveke ne postoi a ti si neverojatno blesav/a.
ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Img_2054

Nebula

Број на мислења : 951
Join date : 2018-08-04

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Апр 04 2020, 22:18

za zal ne samo ona ...mnogu ima shto se shvrknaa

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Апр 04 2020, 22:28

Maximum Overtroll@maximovertroll1h
ајде ајде, можете и погнасно од ова, вмрани ли сте што ли сте https://t.co/EUhmyGBK5c https://t.co/r6XdDBKZ7l
7RETWEETS32FAVORITES


navistina mozete i pognasno od ova vo ova vreme ? i nekoj vas ke ve glasa ? vie ke predstavuvate nekogo ? ke pretstavuvate gragani ? abre odi sokritese sramota 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Апр 04 2020, 23:46

Биби@the_bb_48m
Не знам зошто мислите дека ќе престанат ако убаво ги замолите. За ова треба кривични пријави, а не молби. https://t.co/yy7U6Lb1eJ
8RETWEETS15FAVORITES


se soglasuvam

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Саб Апр 04 2020, 23:48

mnogu e ...vakvi treba da skapat vo zatvor ...go pogodile vremeto koga da tresat gulosti .....Maximum Overtroll@maximovertroll
40m
kAkO Ne vI e SrAm https://t.co/ay067QbiGP
10RETWEETS26FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Апр 05 2020, 12:58

Гордана Сиљановска Давкова@gogamkd30m
Умна Влада во вонредна состојба не се затвора, туку се отвора и советува со Претседателот, Омбудсманот,  Уставниот суд, соработува со опозицијата, експертите, се обидува да гради национален консензус околу економијата, во пресрет на економската криза, ако не и депресија.
5RETWEETS28FAVORITES

babo babo ne ti kazale vo vladata ima i dpmneovci i nesmeesh da plukash po niv inaku nishto od kandidaturata za slednite izbori

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Нед Апр 05 2020, 15:08

Astérix@sendvicsovegeta25m
Заеви сами, вчера донираја скоро колку што донираше Република Словенија, како пријателска НАТО членка. Мицкоски донираше два телефонски повици на своја сметка за да шири лажни вести.
4RETWEETS19FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Teo Нед Апр 05 2020, 16:43

Eve i ovoj „nezavisniot" komu mu propadna pretsedatelskoto mesto vo utopijata narechena ilirida zabolel od glupitis apsolutis. Test, test, test.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Img_2190
Teo
Teo

Број на мислења : 5088
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by zozoti Нед Апр 05 2020, 20:07

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Img_2027

zozoti

Број на мислења : 351
Join date : 2018-11-22

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Апр 06 2020, 01:56

︽☆︽ Чиз:tm: ︽☆︽ #АΨ@c4i7z1h
Државата има увид во вашите приватни сметки. - Зоќе Заеф. https://t.co/C0QSs6Q6hF
13RETWEETS31FAVORI


ete ne ti kazale deka ona shto go napravi grujo diktatorot e toa da te obelezi kako brojka potochno edinstven matichen broj i so nego sakal nejkel se se znae nikoj netreba da ti bara dozvola ,taa odamna si mu ja dal na diktatorot 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Апр 06 2020, 13:37

Човекот од управата@golemiot_brat33m
Абе му текна на некој да го пребара авионов ? Да не се крие некој ?! 😂 https://t.co/HVv4ezOt74
1RETWEETS19FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa Пон Апр 06 2020, 13:41

KatttP.@katttp2h
Не знам дали само мене ми се случува, ама кога гледам сега филмови и серии, и луѓето во нив како си пружаат рака, зборат блиску еден до друг и се прегрнуваат се штрекнувам. За некои од нас ќе биде тешко враќањето во нормала, ако воопшто се врати некогаш.
0RETWEETS19FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16478
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by PRVOBOREC Пон Апр 06 2020, 14:42

Што друго можеш да очекуваш од фашисти како Орбан, Јанша, Грујо и нивните слуги Сијарто и Жмицко.

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Img_2389

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2449
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 34 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 34 of 37 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот