Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Страна 25 of 33 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 33  Next

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Jул 07, 2019 1:08 am

Nanna:four_leaf_clover:@nanna_naturalna36m
Некој кажал:"Тука сум секогаш за тебе." и го мислел истото..
2RETWEETS3FAVORITES
ama samo go mislel!!!!!

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Jул 07, 2019 1:28 am

K. Kasler 05@kasler051h
Со време се се’ менува,
борбата го губи жарот,
желбата умира,
насмевката замира,
само гордоста остана.

10RETWEETS15FAVORITES
no taa tebe poveke :ti vredi od se drugo ,neli ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Jул 07, 2019 1:57 am

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 OQN6_siQ_normal

Брадестиот@_Bradestiot

[ltr]Пријателството завршува, таму каде што лагата започнува.[/ltr]


25
9:27 PM - Jul 6, 2019

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Jул 07, 2019 1:31 pm

K. Kasler 05@kasler0559m
Ти ке ја побараш,
таа ке те одбие,
ти незадоволен, повреден,
таа тоа ке го доживее како мал триумф,
и “голем комплимент.“

10RETWEETS16FAVORITES
ne e tochno ,apsolutno...sekoj ima zelba da bide pobaran nekogash ....znachi nekomu neshto znachi ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Jул 09, 2019 12:15 am

НЕДОПИРЛИВА@nedopirliva12h
Желбата знае понекогаш скапо да не чини, ама па што е човек без желби?!
5RETWEETS19FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Jул 09, 2019 12:17 am

Мимикрија@majaspasovska110m
Еден ден ако ме прашаш, покрај толку луѓе зошто се' уште тебе те сакам...
Ќе се насмевнам...
...и ќе те гушнам силно!
Ми ги остваруваш соништата. Затоа!

4RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Jул 09, 2019 12:23 am

Преспанец :apple:@resencanecot2h
Уште се сакаме ама заради пусти инает ќе пукниме.
3RETWEETS8FAVORITESspored mene da ,spored tebe neznam ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Jул 09, 2019 1:18 am

#8

K. Kasler 05@kasler051h
И да не дојдеш,
мое е да те чекам,
рече и замина,
за никогаш повеќе да не се врати.

14RETWEETS21FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Jул 10, 2019 12:41 am

Мимикрија@majaspasovska123m
Посакувам еден ден мојата глава на твоите гради да го најде својот дом.
Без сомнежи.
Како реинкарнација на мојата душа сплотена со твојата.
Да ги издишеме стравовите.
Да вдишеме исполнувања.
Зашто вечноста ни е ветена..
Таа значи многу повеќе...од отисоците врежани по телата. https://t.co/0J4rKaK6xT

7RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Jул 10, 2019 12:53 am

Xenia@mitrova442m
И ти се спие и не можеш да заспиеш. Е ај сеа
1RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Jул 12, 2019 1:10 am

K. Kasler 05@kasler0545m
Водевме долги разговори,
пишувавме долги реченици,
и секогаш ставајки три точки,
знак за недовршени разговори,
недовршени мисли,
се до моментот кога ставивме точка.
тука завршија,
и долгите разговори,
тука завршија,
и долгите пишувања.
Се разделивме како “туѓинци.“

4RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Jул 14, 2019 11:37 pm

Гуру де Коркаш:tm:@bejbiboy2h
Прајте разлика меѓу тиа шо се со тебе у слободното време,
И тиа шо че направат слободно време, да бидат со тебе...

13RETWEETS23FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Jул 14, 2019 11:42 pm

Redhead Cleopatra@stjuardesata2h
- Те сакам.
- Твој проблем.

6RETWEETS27FAVORITES


fala za iskrenosta......taka mu kaza?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Jул 14, 2019 11:54 pm

ЧупетоСоТочако@tibamkoshulata142m
Како беше она? Никогаш не е касно за нов почеток?
2RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Jул 15, 2019 12:01 am

Лудиот Макс.@ap41iwslgutqd1t41m
Може да го имате целото материјално богатство на овој свет, но ако немате душа и срце, секогаш ќе бидете сиромашни.
#добраноќ

2RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Jул 15, 2019 12:06 am

#64

Caledonia@1red2yellow3blu1h
Да ми ебеш матер ако дозволам да ме заебеш уште еднаш.
0RETWEETS12FAVORITES


stopati sum go povtorila ova znaesh 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Jул 15, 2019 12:15 am

Дечкото со 100јадинецот@yugoe1skala1017m
Што му треба на човек?
Една рака која може да го стегне и едно срце што ќе може да го разбере.

2RETWEETS4FAVORITES


mozesh da razberesh ili teshko

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Jул 15, 2019 12:47 am


Мимикрија@MajaSpasovska1

[ltr]Она што не знаеш да го чуваш...
Ќе замине.
Ќе се промени.
И само под едно име ќе го препознаеш...
Ќе се вика- Туѓо.[/ltr]_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Jул 15, 2019 1:35 am


Преспанец [img(20.599999999999998px,20px)]https://abs.twimg.com/emoji/v2/72x72/1f34e.png[/img]@Resencanecot

[ltr]Никогаш не е доцна да се извиниш ако си погрешил.[/ltr]


74
5:38 PM - Jul 14, 2019

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Jул 17, 2019 1:50 am

Gold Empire III@kasler052h
Да, кога бараш разбирање за твоите лудости,
вратата кај мене ти е секогаш отворена,
кога мене ми треба разочарување од тебе,
ти си секогаш тука да го потврдиш тоа.

9RETWEETS18FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Jул 17, 2019 1:57 am

Gold Empire III@kasler052h
Можеби некогаш е подобро да бидеш сам,
отколку во врска која нема никаква иднина!

10RETWEETS23FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Jул 17, 2019 2:04 am

Gold Empire III@kasler051h
Можеби има по некоја мана,
сигурно и по некоја врлина,
ама тоа нека не ви биде мерило,
Или сакате, или не.

3RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Jул 20, 2019 6:24 pm

Virusce@virusce131m
Еднаш ме праша зошто те сакам и никако не можев да ги најдам правите зборови...
А и како да го опишеш присуството на човек во твојот живот, кој те прави подобра личност...

4RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Jул 20, 2019 11:15 pm

#100

несум таа што ја бараш@secret_smille1h
Абе како успевате да најдете некој што ќе ве сака? К А К О ?
0RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Jул 21, 2019 10:32 pm

Преспанец :apple:@resencanecot1h
Ми фалиш ко милка од 300 г во моментов.
7RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15935
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 25 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 25 of 33 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 33  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот