Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Страна 26 of 32 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Jул 21, 2019 10:45 pm

Никола од Будимпешта@pickumater711m
Вистинската љубов е онаа љубов од која ништо не бараме за возврат,а даваме се,бидејќи сами сакаме така !
2RETWEETS6FAVORITES


i si molchish ...bravo za tebe 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15837
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Jул 21, 2019 10:48 pm

Луда@unforeseeable_59m
Дојди со мене и далеку од сите
2RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15837
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Jул 21, 2019 10:56 pm

Дечкото со 100јадинецот@yugoe1skala10145m
Понекогаш те споменуваат , понекогаш ми кажуваат за тебе.Но , тие повторно те споменуваат , можеби намерно за да не те заборавам.
И намерно те држам во мене , те кријам во секоја и најубава пукнатина од моето постоење.
Како нешто што можеше да биде , но и тоа не успеа.

3RETWEETS4FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15837
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Jул 24, 2019 12:28 am

г. Влатко Вердер@vlatko_werder1h
Будалче едно...
Ако некогаш ти биде нејасно зошто те замуабетував, смеев и држев будна до касно во ноќта... сети се дека луѓето тоа го прават кога некого сакаат!

5RETWEETS9FAVORITES
kako jas da sum go napishala twitot 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15837
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Jул 25, 2019 2:42 am

Преспанец :apple:@resencanecot31m
И друго срце да ми пресадат пак тебе ќе те сакам.
3RETWEETS4FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15837
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Jул 25, 2019 3:08 am

Kate Bosko@katebosko26m
Nema gore samoće od one u dvoje.????
0RETWEETS2FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15837
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Jул 26, 2019 12:26 am

Компјутерџија@kompjuterdzija2h
Најдобар одмор ми се твоите прегратки.
3RETWEETS10FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15837
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Teo on Пет Jул 26, 2019 8:07 pm

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 IMG-20190726-194543-864
Teo
Teo

Број на мислења : 4938
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Jул 28, 2019 1:17 am

SQL Superheroine :stars:@programlabilna1h
Има луѓе со кои и тишината ти е пријатна.
4RETWEETS19FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15837
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Jул 28, 2019 1:22 am

ubav twit ...takva sum i jas Virusce@virusce12h
Сите мисли што ги имам за тебе во умот,сакам да ги згужвам како лист хартија,но немам срце да ги фрлам....остануваш тука каде што си и заглавена...
Кај мене во срце и душа....и не жалам што ќе е засекогаш така...

2RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15837
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Jул 28, 2019 1:41 am

Убавата Синоличка@fapitd0ofrld1hc2h
Ветив нешто што не можам да го исполнам.Кога ќе се присетам тешко ми е и мака ми паѓа.
3RETWEETS13FAVORITES


ne ednash tuku povekepati ...ama dzabe 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15837
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Jул 28, 2019 1:45 am

Јёϕԏө:tm: :scorpion: Scorpion@jeftomkd2h
Не барам премногу, ама ако може дел од времето пред две-три години да се врати, е тоа ќе биде одлично!
2RETWEETS3FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15837
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Jул 28, 2019 3:15 am

Девојката од каса 6@smeshka_2h
Тоа што ќе ти рече "маче", "срце", "злато", "душо" пред друштвото коа сте излезени, не значи дека стварно го мисли тоа и дека те сака поише од тие што меѓусебе се обраќаат со имиња. #justsaying
0RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15837
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Jул 29, 2019 5:28 pm

#78

НЕДОПИРЛИВА@nedopirliva11h
Се што правиме без желба и волја е осудено на пропаст.
2RETWEETS4FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15837
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Jул 29, 2019 5:47 pm

Бактерија@esherihiacoli2h
Фалиш будалче I love you https://t.co/bW6t5l7tBE
7RETWEETS35FAVORITES


i nema da zazvonish????

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15837
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Jул 29, 2019 5:49 pm

дисперзија@disperzija2h
Колку љубов има во пиши кога ќе стигнеш?
2RETWEETS20FAVORITES


a ti voopshto ne pishuvash !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15837
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Jул 29, 2019 5:56 pm

Ellie@peseva44m
Млади луѓе, во банка, во понеделник, умирисани, засмрдени... Па добро бре, 21 век, вода и сапун секаде. Па аман уште ли за лична хигиена да се едуцираме?
2RETWEETS11FAVORITES


ZA ZAL MNOGU VISTINITO 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15837
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Jул 29, 2019 6:06 pm

Џулиет@iamjulliet_

badijala pishuvam kolku te sakam 
ti si molchish i ne se javuvash ..jas bi zavrtela broj 

2BADIJALA 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15837
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Jул 29, 2019 11:38 pm

Virusce@virusce11 Jul
Заљуби се во некој кој ќе ти биде најдобар пријател и љубовник во исто време....
Кој ќе остане до касно со тебе и ќе разговара за разни работи...
Кој нема да се измори да те држи за рака, и да им покаже на сите колку те сака....

24RETWEETS94FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15837
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Jул 29, 2019 11:44 pm

Virusce@virusce120 Jul
Еднаш ме праша зошто те сакам и никако не можев да ги најдам правите зборови...
А и како да го опишеш присуството на човек во твојот живот, кој те прави подобра личност...

21RETWEETS53FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15837
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Jул 29, 2019 11:55 pm

Virusce@virusce11h
Понекогаш осаменоста е најдобар пријател...
Не поставува никакви прашања а дава безброј одговори...

2RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15837
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Jул 29, 2019 11:59 pm

Компјутерџија@kompjuterdzija44m
Тешко е додека ја најдеш саканата личност што ќе ти возврати на твојата љубов, потоа веќе се е полесно.
3RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15837
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Jул 30, 2019 12:28 am

Ц@ceciliaa5372h
Те сакам.
2RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15837
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Jул 30, 2019 12:29 am

Кара :pisces:@mama68862h
Ја губиш, другар...
Секогаш кога ќе ја одбиеш, а друг моли да биде прифатен,
Секогаш кога не ти треба, а друг копнее да и биде потребен,
Секогаш кога ќе ја расплачеш, а друг ќе ја насмее...

2RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15837
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Jул 30, 2019 1:36 am

Преспанец :apple:@resencanecot16h
Би поминал и 1000 километри само за нејзина прегратка.
8RETWEETS31FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15837
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 26 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 26 of 32 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот